Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Діва і жінка Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Можливо, астрологу негоже розкривати секрети Нептуна, але це допоможе чоловікові-Діві краще зрозуміти жінку-Рибу, це ангелоподібні істота, таке боязке і боязко. Бачте, цей херувим добре знає, що робить. Вона справжня дочка Єви, подарунок природи чоловічої статі, укладений в спокусливу упаковку і перев’язаний рожевою стрічкою. Тільки от чоловік-Діва не підозрює, що ховається під чарівною оболонкою.

Дванадцять жінок – ось що він виявить, коли обережно (Діви все роблять обережно) розв’яже стрічки. Ця наївна, оманливо покірна леді, – цілий гарем, адже знак Риб несе в собі насіння всіх інших одинадцяти знаків Кармічного кільця. Ось чому вона вміє слухати. (Це, до речі, і полонить Діву перш за все.) Вона уважно слухає, тому що мудра. Її підсвідомість зберігає досвід попередніх втілень.

Риба-чоловік, хоч і відчуває на собі подвійне жіночий вплив (жіночий Сонячний знак і жіночий вплив Нептуна), по часта вивертів поступається Рибі-жінці. Вона мінлива хамелеона. То стає напористою і безцеремонною, як Овен, то переймається упертістю Тельця. Тоді всі доводи розуму відскакують від неї, як гумовий, м’ячик. Нарешті чоловікові-Діві здалося, що вона піддається м’якому чарівності, проте вона вже юркнула, як метелик Близнюків, вислизнула так спритно, що швидкоплинний Меркурій, покровитель Діви, здається черепахою в порівнянні з нею. Потім вона приймається, плакати, сльози змінюються сміхом, невловима вітрогонка стає клопіткої квочкою. Це фаза Рака. Потім настане дивна тиждень, коли вона гордовито чекає, щоб вшановували королівські почесті. Стадія Лева. За нею слід місяць покірності та обачності, коли йому смутно здається, що він виглядає в дзеркало. Так воно і є. Це вихід Діви в двенадцатіактной драмі Риб.

Умиротворений і вдоволений, чоловік-Діва вирішується показати подрузі з боязкою гордістю стару модель «форда», яку він відреставрував після довгої, виснажливої ​​метушні. Спочатку вона погоджується покататися, а потім заявляє, що ненавидить чорний колір. Чи не перефарбувати чи машину? Нехай вона буде малиновою, як її нове плаття. Це коливання чаш Терезів.

Одного разу він забуває подзвонити їй перед сном, як обіцяв. На наступний день він обриває її телефон, півгодини стоїть під дверима. Все марно. Скорпіон не прощає образ. Коли ж на знак примирення вона цілує коханого, коліна тремтять і в очах темніє від палючого дотику Скорпіоновской пристрасті.

Якось вранці вона радить йому змінити перукаря, получше чистити черевики, викинути на смітник цей огидний краватку і не говорити дурниць. І все це в присутності його матері та двох кращих друзів. Так Стрілець натягує тятиву …

Раптово їй набридає наступати на його улюблені мозолі. Вона оголошує з кам’яним обличчям, що передумала виходити заміж, тому що збирається в Європу вивчати мистецтво. Він щулиться під крижаним подихом амбіцій Козеріга.

Тільки Діва починає сподіватися, що все прийшло в норму, стало знайомим і затишним, як його подруга-Риби несподівано міняє квартиру, забувши сказати йому про це. Вона залишає адресу у старої господині, наплутав номер будинку і вулицю. І потрібно три місяці, щоб знайти її через матір, яка повертається нарешті з Огайо. Жінка-Риби стала жертвою одного з щорічних Водолеевскіх нападів амнезії і ексцентричності.

Врешті-решт вона знайде своє справжнє «я». Те, що лякало й спантеличувало, було просто скороминущим. Велику частину часу вона чарівна, спокійна й сповнена співчуття. Однак краще, щоб її коханець був готовий до різноманіття личин, які вона часом одягає.

Коли її кривдять, вона забивається в кут, як маленька дівчинка. Чому вона чинить так? Хоче поплакати потай від усіх, поскаржитися павукам? Або вона має намір з’їсти на самоті цукерку, якої зібралася поділитися? Звичайно ні! Вона пішла в дальній кут кімнати. Пам’ятаєте, я казала, що вона мудра? Її підсвідомість відчуває могутність полярності Сонячних знаків, тяжіння протилежностей. І вона відступає, щоб їх розділяло простір, щоб швидше спрацював Закон тяжіння.

І цей закон незмінно спрацьовує. Після десяти хвилин пригніченого мовчання її улюблений впадає через кімнату, щоб обійняти її і просити прощення.

Знаки Землі і Води майже завжди зливаються в екстазі. Вона насолоджується набуттям безпеки, він смакує нові яскраві враження. Часто чоловік-Діва втрачає контроль над собою, і це найкраще, що може з ним статися. Ця людина, яка відчайдушно шукає порятунку в самоті, не підозрює, які сильні почуття дрімають в ньому, очікуючи звільнення.

Він такий розумний, а вона так мудра, що їм буде легко досягти згоди. Тим більше що обидва належать до рухомим знакам Зодіаку і не відчувають труднощів у спілкуванні.

Можливо, його неприємно вразить успіх, яким вона користується у чоловіків. Кокетство у неї в крові. З цим треба просто змиритися, так само як з її готовністю вислуховувати чужі сповіді. Очікуючи гіршого, ми накликає його на себе.

Можна постаратися переконати її не смітити грошима і не віддавати все, що відкладене на відпустку, першому, хто попросив в борг, але не слід старатися в задушенні великодушних поривань. Вона не може любити скнару, який скупий на гроші і почуттям. Розчарування нерідко робить її холодною і може навіть штовхнути в безодню пияцтва і глухий депресії.

Якщо він хоче бачити щасливими всі дванадцять її ликів, треба навчитися розслаблятися, дивитися на все легко, не розпікати її, коли вона намагається догодити, бути щедрим і природним. А що стосується його подруги, то їй не варто запихати його улюблені журнали і светри за письмовий стіл, коли прийшли гості, втрачати його шкарпетки і забувати заводити будильник.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,412