Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Діва і жінка Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Може бути, ви думаєте, що кланятися Левиці, коли вона томно лежить в ліжку, – занадто велика вимога для її коханця-друга-чоловіка знаку Діви? (В хорошому шлюбі застосовні і взаємозамінні всі три слова, у всякому разі, вона ніколи не порахує це надмірним). Відчуваю, що деякі з вас недовірливо посміхаються, а інші іронічно посміхаються. Нічого, останнє слово, як завжди, залишиться за астрологією. Чоловікам будь-яких Сонячних знаків, одруженим на левицю і читаючою ці слова, я дуже-дуже раджу спробувати завтра вранці провести один досвід. Тільки не налякати дружину раптовістю. Почніть зі сніданку в ліжко. Ваша Левиця може висловити подив, злегка піднявши брову, але мило подякує вас. В цю саму хвилину встаньте на коліна з напівжартома-напівсерйозно видом, візьміть її руку, покладіть собі на щоку і ласкаво скажіть: «Тільки так я можу показати, скільки, ти значиш для мене».

Наскільки б театральної ні здалася вам ця сцена, якщо ваша дружина – Левиця (ну, хіба що її удочерили, приховавши дату народження, і насправді вона – Козеріг, тоді вона вирішить, що ви рушили), ця леді посміхнеться самої сонячної своєю усмішкою , її очі заблищать, і вона подивиться на вас з такою любов’ю, що ви будете приголомшені і миттєво забудете про свій безглуздому становищі. Спробуйте – і побачите. Немає жодної Леви, яку б збентежила така сцена. Воістину вражаюче, наскільки недбало і витончено Леви приймають будь виявлення шанування як зовсім природний і заслужене. Деякі Леви вимагають цього, всі цього хочуть, і жоден від цього не відмовиться.

А тепер уявіть жінку з такою непереборною потребою обожнювання, закохану в чоловіка-Діву, який теж любить її, для якого неймовірно важко вибрати сентиментальну листівку до її дня народження; який занадто сором’язливий, щоб подивитися на неї при сторонніх, не кажучи вже про те, щоб взяти за руку або під руку: який зізнається їй у коханні хіба що раз на рік; який постійно пиляє її за марнотратство, наполягаючи, щоб вона кожен чек перераховувала на калькуляторі, коли вона просто хоробро стоїть перед ним, занадто горда, щоб плакати, в новому светрі, з новою зачіскою і помадою нового відтінку на губах, марно благаючи його поглядом сказати, що вона чудово виглядає. Уявили? Ну і як, сумно стало? Почекайте. Буде ще одна картинка, зав’яжіть вузлик на пам’ять.

Чоловік-Діва може по-справжньому страждати від запаморочення і високого тиску, якщо йому доводиться жити посеред хаосу й замішання. Він повинен володіти своїм життям і обставинами, або ж його нервова система не витримує. Практичний і консервативний по природі (якщо тільки його Луна або Асцендент не знаходяться в знаку Вогню або Повітря), він ненавидить зайві витрати грошей. Він турбується про своє здоров’я, хвилюється через дрібниці, і, коли звичні для нього рамки бувають зламані, нехай навіть ненадовго, він просто захворює. Він впадає в паніку, коли його приватна власність втрачена або зруйнована. Гучні голоси і драматичні емоційні сцени підривають його спокій. Він дуже м’який, інтровертний і чутливий, і, отже, коли-небудь принижує його, він виявляється на межі непритомності і навіть хоче померти.

Тепер уявіть собі такого чоловіка, закоханого в Левицю, яка теж любить його, але при цьому вперто витрачає вдвічі більше грошей, ніж вони разом заробляють, купуючи кожну вподобану їй дрібниця, періодично переставляє все на його робочому столі і викидає улюблені шкарпетки і підтяжки, якщо їй раптом не сподобався їхній колір, не потрудившись повідомити йому про це. Додайте ще пару штрихів. Уявіть собі цю теплу і люблячу Левицю, яка безтурботно залишає свою косметику у ванній, бездумно розкидає білизна в спальні, нібито чекає, що слуги акуратно все зберуть і складуть, і сердиться на свого чоловіка-Діву, якщо він злегка зачепить її гідність, або відчитує його в присутності водопровідника чи папугу.

Можете ви уявити собі почуття цього тонкошкірого створення чоловічої статі, коли вона розповідає йому на ніч казки про своїх старих дружків, прямо перед тим, як їм лягти в ліжко? А він стоїть перед нею сумирний, одягнений в піжаму, яку вона зіпсувала відбілювачем, з величезною діркою на боці (він спробував зашити її сам, в результаті чого одна штанина виявилася коротшою за іншу на чотири дюйми), думаючи з тривогою, поки вона згадує свої минулі романи, що будильник зламаний, а значить, можна проспати завтра на роботу. При цьому він намагається забути, що вдень вона розбила фару і не оплатила страховку автомобіля за минулий місяць, тому що була захоплена переоблаштування будинку, заради чого довелося дати друге заставну на будинок …

Не потрібно мати багату уяву, щоб зрозуміти, що станеться після цієї сцени, коли згасне світло. Левиця образиться, тому що її чоловік негайно засне (як засинають люди при повному нервовому виснаженні), навіть не поцілувавши її на ніч. Можливо, вона ще більше образиться вранці, тому що бідолаха всю ніч розмовляв уві сні, і вона нітрохи не відпочила. «Це все ти винен!» – Скаже вона йому, дивлячись у дзеркало і розглядаючи темні кола під очима.

Так, все це крайні варіанти поведінки, але про них корисно знати, коли треба попередити чоловіка і жінку, щоб вони були обережнішими, знаючи хворі місця один одного, якщо хочуть, щоб любов, яку вони відчули, ледве зустрівшись, не погасла.

Егоцентричність, марнославство і гордість Леви як за помахом чарівної палички перетворюються в вишукане обходження і душевну щедрість, коли вона отримує достатньо обожнювання і захоплення, коли її почуття поважають, навіть шанують. А дрібна прискіпливість і холодна відстороненість чоловіки-Діви перетворюються в ніжній дбайливості, більш спокійне і при цьому більш дружелюбне вільне поведінка, коли з ним поводяться люб’язно і щиро цінують його частіше, ніж дратують.

Якщо він хоче, щоб їх відносини не припинилися, він перш за все повинен усвідомити, що йому доведеться приборкати, а краще зовсім подолати свою природну схильність до критичності. Критикувати цю жінку – значить, нарватися на вірні неприємності. Її левова гордість робить навіть найменшу критику більш болючою, ніж він здатний уявити (або чим вона коли-небудь покаже). Крім того, коли чоловік, небайдужий їй, знаходить недоліки в чомусь, що вона робить або говорить, в її зовнішньому вигляді або характері, це ранить її навіть більше, ніж несхвалення друзів. Єдиний спосіб змінити Левицю – тонкі натяки, висловлювані з граничним тактом, і ні в якому разі не пряма критика і, вже звичайно, не причіпки. Потрібно дозволити їй зберігати ілюзію того, що вона майже бездоганна. Монархові не говорять, що він помиляється, але дуже обережно пропонують інший план, получше. Таке придушення критичних схильностей може спочатку дратувати чоловіка-Діву, але йому потрібно просто відвикнути від цього або усвідомити, що в іншому випадку Левиця, яку йому вдалося зловити, втече від нього, щоб знову бродити на волі. Одне з двох. Йому доведеться вибирати.

Хоча чоловікові-Діві завжди нелегко люб’язно марнувати компліменти, він повинен навчитися задовольняти голод і спрагу захоплення своєї дами. Він опанує цим мистецтвом швидше, коли побачить, що щирі компліменти здатні пом’якшити її розташування, що вони перетворюють її гнівне гарчання або марне мовчання в задоволене муркотіння. Пара ніжних слів, сказаних в потрібну хвилину, покажуть її сонячну особистість в усій красі. Левиця – благородне створення, і коли її керовані Сонцем якості заохочують, а не ховають під тоннами земного консерватизму Діви, вона може стати вічно б’є фонтаном надії і щастя і буде здатна створити саме ту гармонійну атмосферу, яка цьому чоловікові і потрібна. Вона стає ледачою і безтурботним, тільки коли її дратують і не цінують.

Природно, і їй доведеться зійти зі свого трону, щоб зустріти його десь на півдорозі. Вона не стане сперечатися з ним за їжею, коли він буде жувати свою сочевицю і боби, тому що негативні емоції викликають сильне нетравлення. Якщо вона зуміє зрозуміти, наскільки він відчуває себе зобов’язаним розв’язувати кожну (велику і малу) проблему, що встає на його шляху, бо вірить, що, якщо абсолютно все не буде точним і досконалим, його світ завалиться, то її щедре серце підкаже спосіб розгладити зморшки на його лобі і позбавити його від багатьох турбот. Вона могла б нагадати йому, що досконалість саме по собі не зовсім, тому що позбавляє життя чарівності чудових поєднань світла і тіні і залишає тільки гладку поверхню, нудну і нецікаву. Але вона повинна пояснити це йому м’яко і не гордовито, поважаючи і його думка і по-справжньому слухаючи, що він говорить.

Якщо між ними немає розумової та емоційної зв’язку, вони не можуть чекати багато чого і від сексуального союзу. Іноді їх заняття любов’ю не будуть задовольняти її більш спонтанних бажань, і тоді її явне несхвалення додасть йому приниження і боязкості. Її крижана відвертість може пригнічувати його сексуальність, а його тиха девья критика в цьому випадку явно недоречна. Йому слід дозволити собі більшу свободу і ентузіазм в сексуальному самовираженні, щоб зрозуміти, що заняття любов’ю однаково потрібні двом, і не треба боятися бути знедоленою. Якщо він не буде стримувати свої почуття, він зрозуміє, що ні з чим не порівнянне переживання фізичного єднання чоловіка і жінки – щось більше, ніж просто контрольований обмін ніжностями. А їй слід усвідомити, що пристрасть іноді може бути тихою, як шепіт. Часто все, що вимагається, щоб привести їх до повного задоволення, – це зміна відношення і невелике додаткове зусилля, щоб зрозуміти глибокі потреби один одного, які не так вже й різні, як можуть здатися.

Оскільки вони знаходяться під впливом він – Діви і вона – Лева, він може якимось чином уособлювати для неї матеріальну або емоційну надійність, причому вона буде відчувати, що є ще багато уроків щастя, які вона отримає від цього розумного і сумлінного чоловіка. Він обов’язково стане більш терпимим до її незалежному і імпульсивному темпераменту, коли вони пізнають один одного краще. Якщо вона терпляча, то зауважить, що він тихо пишається її красою і досягненнями. Любов Льва і Деви схожа на полум’я, яке повільно, але впевнено розгоряється все яскравіше з кожним роком, якщо його дбайливо оберігають і вкривають, як від вітру, від поривів егоїзму. Він – дивний тихий чоловік, іноді надзвичайно чутливий, а іноді абсолютно бездушна, із строго врівноваженими емоціями. Але його дух живе у благодатній тиші. У холодних мармурових залах його роздумів може відпочити її власний дух … Коли з’являється загроза, що їх спільна, життя стане занадто розміреним, Левиця повинна раптово відчинити вікна, впустити сонячне світло і допомогти їх любові знайти друге дихання. Цікаво, що станеться, якщо вона здивує його, принісши йому сніданок у постіль абияк вранці? Краще це зробити дуже рано, на світанку, бо, щоб придумати особливий спосіб віддячити їй, йому знадобиться багато часу. До того ж вона повинна бути впевнена, що він не запізниться через це на роботу.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,428