Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Діва і жінка Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Жінки-Козеріги воліють дивитися правді в обличчя. Тому ми дозволили собі одну пораду. Не розраховуйте, що вам вдасться підігнати чоловіка-Діву під вигаданий вами ідеал коханого. Звичайно, ви вмієте бути жорстокою і наполегливою, і він не з пластиліну.

Швидше за все, одруження не входить в його план, принаймні спочатку. Шлюб обмежує свободу. Ці жінки … Вони вриваються у ваше життя і перевертають її догори дном. Переставляють меблі, перекладають речі. І ось уже весь шафка у ванній забитий баночками і флакончиками, і він биту годину шукає свою бритву.

Якраз про це він може не турбуватися. Жінки-Козеріги не плекають слабкості до косметики. Сатурн ощасливив більшість з них прекрасною шкірою, яка не в’яне з віком. Парфумерам на них не заробити.

Нехай так, але у неї може бути дюжина інших неприємних звичок. Наприклад, він любить яйця-пошот, зварені в окропі без шкарлупи. Знадобився рік, щоб втовкмачити це офіціантові в його улюбленому ресторані. Скільки ж часу піде на те, щоб навчити її? А що, якщо вона любить базікати по телефону або, гірше того, у ліжку? Від такого життя у нього знову розіграється виразка, а він щойно залишив у лікаря двомісячне платню.

Можливо, все його тривоги даремні. Вона зуміє впоратися з варінням яєць без шкаралупи і, звичайно, не схильна базікати ні по телефону, ні в ліжку – де б то не було.

Якщо ой дійсно любить її, то візьме себе в руки і зрозуміє, як важливо для неї додати їх любові законний статус. Вона не народжена для нескінченних романів і страждає від невизначеності положення, її мучить осуд сім’ї, її лякає майбутнє.

Для неї і життя, і любов повинні мати ясну мету, напрямок і призначення. Крім того, вона хоче стати матір’ю. Не те щоб вона мріяла про будинок, повному дітей. Ні. Бути може, один, а то й дві дитини. І вона хотіла б дати їм прізвище батька.

Вантаж переживань гнітить Козерігів, які і без того під впливом Сатурна періодично впадають у депресію, занурюються в безпричинну задума. Коли навалюється непояснена туга, ніщо не змусить Козеріга посміхнутися. Нехай чоловік-Діва задумається про це.

Як би там не було, відносини цієї пари будуть засновані на взаємній почутті. Завдяки тому, що вони будуються на гармонії, любов виявиться сильною і довговічною. Хоча нетерпимість Діви і упертість Козеріга часто призводять до сварки.

Ймовірно, вони не стануть сперечатися через гроші (якщо тільки у одного з них немає Місяця або Асцендента в Вогненному або Повітряному знаку). Скажемо прямо: і Діва, і Козеріг високо ставлять гроші. Частково це непогано. Він не буде заперечувати, щоб вона працювала, не буде заважати її кар’єрі. Подвійна прибуток. Подвійні заощадження. Подвійні вкладення. Подвійний інтерес. Вдвічі менше часу на те, щоб купити будинок за містом, де обидва найчастіше воліють жити.

Правда, тяга до природи може проявитися лише з віком. На перших порах вона буде надто зайнята затвердженням в суспільстві, роботою. І він поглинений пошуками себе: перевірений розум і критичний талант підштовхують його пробувати трохи того, трохи цього.

Їм буде простіше зрозуміти один одного вночі, ніж вдень, навіть при ворожому розташуванні світил в їх гороскопах. А якщо зірки прихильні до них, їх пристрасть уподібниться могутньої річки, глибокої і зовні спокійною, але з потужними підводними течіями і вирами. Як все союзи знаків Землі, їх близькість міцніє з часом. Вона пронизана томної чуттєвістю, яка накладає печать мовчання на уста люблячих. За них говорять тіла. Цим двом немає потреби щось пояснювати один одному. З першої хвилини між ними пробігає іскра розуміння.

Вони болісно переживають розлуку і, хоча ховають відчай за відчуженням і мовчанням, довго заліковують рани.

Їх розрив найчастіше обумовлений не загибеллю любові або вторгненням третього. Пошта завжди їх розводять уражене самолюбство, кар’єра (наприклад, коли підвищення в посаді одного залишає далеко позаду іншого).

Вони не вміють миритися. Обидва непоступливі і відповідають ударом на удар. Проте жоден з них не стане принижувати іншого. Зв’язують їх нитки набагато міцніше, ніж вони самі припускають. І те, що вони вважають фіналом, можливо, тільки прелюдія.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 79 T. 0,190