Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Діва і жінка Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Як це на них схоже! Він з головою пішов у нескінченні обчислення, вона не зводить з нього благального погляду. Не має значення, підраховує чи він прибутковий податок або обчислює положення небесних тіл.

Важливо інше: він дуже довго не помічає цих благають поглядів.

Я знала одного астролога, народженого під знаком Діви. Кожну хвилину він присвячував розрахунками аспектів Місяця і планет. Дивовижна дійшлість, що приносить неймовірні плоди.

Йому подобалося дивувати своїм мистецтвом подругу-Діву. Всі їх побачення проходили в гортанні астрономічних таблиць і в розрахунках. Якось, Коротя з коханою літню ніч, він обчислив точний момент, коли задзвонить телефон, і передбачив, що дзвонити буде її мати, щоб поскаржитися на напад жовчнокам’яної хвороби. Яке, а?! Він передбачав шестихвилинного запізнення хлопчика, які розвозять вечірні газети, і дійсно, хлопчина впав з велосипеда на розі, де (у точній відповідності з пророцтвом) міняли прорвалося водопровідну трубу. Ніщо не могло сховатися від уявного погляду нашого віщуна. Він знав, що на його дівчину нападе гикавка за хвилину до того, як це трапилося. Він перевершив самого себе, розрахувавши з точністю до секунди, коли вдарить перший гуркіт збиралася до вечора грози. Тільки одного він не передбачав: подруга порвала з ним через тиждень і вискочила заміж за Льва. Всі ці логарифми, ефемериди … Кому це потрібно?

Жінка-Діва здається такою розумової, навіть безпристрасно, але і вона жадає дотику коханої людини. «Ну ж, поглянь на мене, – молять її очі, – ну хоча б візьми за руку!» Всю ніч він просидів на краєчку її ліжка (звідси було найзручніше стежити за переміщенням стрілок на циферблаті годинника), і що? Та нічого … Втім, немає. Час, від часу він їй дружньо підморгував.

З цим чоловіком краще не висловлюватися мовою поглядів – ось що повинна засвоїти жінка-Діва. Спробуйте мова жестів, вистукує любовне послання ніжними пальчиками на його руці, ошарашьте його легким поцілунком у щоку, скороминущим, як прохолодне дотик сніжинки. І тоді, з часом, якщо потяг взаємно (а найімовірніше, воно взаємно, інакше він взагалі б не став витрачати на неї часу і ризикувати своєю безцінною незалежністю, навіть цей упертюх капітулює. Рано чи пізно всемогутня пристрасть підпорядкує його розум серцю. Рано чи пізно … Раніше, ніж сподівається жінка-Діва, песимістична по натурі, але пізніше, ніж це сталося б із чоловіками, народженими під іншими Сонячними знаками. Все відносно.

Природно, ситуацію завжди можна перевернути. І вона здатна уткнутися носом у книгу або в’язати годинами, ігноруючи його жалібні погляди. Тоді йому слід м’яко взяти її руку або … Самі подумайте! Розум Діви надзвичайно винахідливий, коли погоджується співпрацювати з серцем.

Цей чоловік, безсумнівно, тямущий. Та й ця жінка. Вони будуть захоплюватися розумом один одного, вести довгі бесіди (якщо тільки Асцендент або Місяць в одного з них не в знаку Землі), разом підтримувати стерильний порядок в домі, читати один одному, розгадувати кросворди.

Що стосується їхніх шансів на сексуальну гармонію, то, повторимо вже в котрий раз, вона залежить від сумісності Місячних знаків або Асцендента. По суті, ці двоє, як правило, вміють догодити один одному. І якщо Марс або Венера не стануть будувати підступи, вони ніколи не шокують один одного вульгарністю або непристойністю. Діви як вогню бояться вульгарності. Ймовірно, їх близькість буде швидше ніжною, ніж млосно-чуттєвої або полум’яної. Їм можуть перешкодити притаманні Діві консерватизм і холодність, дріб’язкова прискіпливість, розпалювати сварку через дрібниці. Вони схильні входити у всі деталі, вивіряти мало не по годинах своє любовне розклад. Цій парі треба засвоїти, що пристрасть не визнає графіків і регламентів.

З настанням Ери Водолія Діви вивільняються з-під влади Меркурія, який, плекав у них суперечливе поєднання нетерпимості та холодної критичної відстороненості. Тепер вони відчувають імпульс вайлуватого і мудрого Вулкана, планети, яку ще повинні відкрити. Це благотворний вплив допоможе їм усвідомити, що фізична злиття не предмет для аналізу і критики. Це дар, який приймають з захопленням.

Проте слід визнати, що незвичні чуттєві імпульси Вулкана нерідко ввергають Дів в божевільну нерозбірливість. Таке полярне зміна сексуальності цього Сонячного знака входить у суперечність з властивими йому прямодушність і цнотливістю.

Успіх відносин між двома, народженими під знаком Діви, залежить від того, чи зуміють вони, вдивившись один в одного, як у дзеркало, дізнатися власні недоліки та виправити їх, чи зможуть розрізнити власні достоїнства і пишатися ними. А цим двом є чим пишатися: вони наділені природною чемністю, розумом, іскрометним гумором. Благородство і чистота духу м’яко світяться в їх ясних, безтурботних очах. Вони з готовністю слухають, коли інші говорять, і спокійно працюють, коли інші розважаються.

Оскільки Діви прагнуть все наділити в строгі формулювання, виведемо для них визначення любові. Любов – це, очевидно, свідчення глибокої, нездоланної потреби всіх чоловіків і жінок в тому, щоб принаймні одна особистість приймала їх повністю, такими, як є. З усіма примхами, пороками, помилками, дурницями, гріхами і іншим мотлохом. Так припиніть ж прискіпуватися і шпинялі один одного, а також всіх інших. Ну, можете трішки побурчати. Іноді це навіть корисно.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Діва і жінка Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Настюха в 26.08.2015 | Відповісти

    Дуже дякую за цей сайт і за цікаву повчальну статтю , а вам Ліндо Гудман окреме велике спасибі)

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 97 T. 0,439