Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Діва і жінка Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Перша проблема, з якою зіткнуться ці чоловік і жінка, – це контраст між її товариськістю нього любов’ю до самоти. Якщо він типова Діва і йому не додають комунікабельності його Місячний знак або Асцендент, він воліє, щоб його не чіпали, хоча сам іноді цього не розуміє. Отже, коли його дівчина-Близнюки відправляється кудись одна, він, можливо, і побурчить трошки для порядку, але в глибині душі зітхне з полегшенням. Тепер він може нарешті спокійно з’ясувати, скільки атомів в молекулі, що відбувалося на валютному ринку минулого тижня і чому. Він може полагодити свій будильник, розкласти свою білизну, порахувати вуса у кота і подумати над загадками Всесвіту … І взагалі побути трохи без цієї постійної балаканини і активності. Звичайно, він віддано любить свею дівчину-Близнюків, але в його серці є потаємні куточки, де їй не дозволяється витирати пил і куди її просто не пускають. Але вона може так заморочити йому голову, що він губиться і забуває, в якому куточку що заховане і на якій полиці що розкладено. Так що він, може бути, буде задоволений, що у нього є час для спокійного споглядання.

Це зовсім не, означає, що чоловіки-Діви не ревниві. Але було б великою помилкою сердитися просто на характер Близнюків – якщо ви все проаналізуєте, ви це зрозумієте. Діви – визнані майстри аналізу. Їй потрібно спілкування з різними людьми (а чоловіки, врешті-решт, становлять лише половину людства). Хіба це невірність? Ні, невірність – це безумовно не той випадок. Правда, «той випадок» буває теж, особливо якщо постійна критика і дріб’язковий педантизм Діви позбавляють Близнюка крил. Цього вона винести не може: птахи повинні літати! Птах у клітці – це проти законів природи …

Чоловік-Діва, слідуючи своїй природі й суті свого Сонячного знака, воліє самотнє життя, але якщо він вирішує одружитися, його подруга може розраховувати на сталість. Діва – це Земної знак, а земля завжди на тому місці, яке визначила їй природа. Правда, іноді трапляються землетруси або пилові бурі, але хіба це вина землі?

Я міркую саме про подружні стосунки, говорячи про сталість Діви, тому що більшість Дев вважає, що все має бути по закону – з клятвою вірності і благословенням церкви. Близнюки не мають нічого проти вільного шлюбу і вільного кохання. Близнюкам взагалі дуже подобається слово «вільний». Одружуватися чи не одружуватися – хіба це питання, якщо їх так потягнуло один до одного?

Любов, шлюб, ділове партнерство – до всього цього чоловік-Діва поставиться серйозно, з усією своєю «девьей» розумністю. Правда, його подруга-Близнюки воліла б, щоб день її народження або річниця весілля відзначалися б не червоним олівцем в календарі, а якось інакше. Сама вона не сильна в датах і може час від часу все переплутати і купити йому подарунок на день народження її мами або привітати його з річницею їхнього весілля в день, коли вони купили будинок. Якщо ми заговорили про будинок, типова дівчина-Близнюки таки воліє квартири, тому що їх можна міняти кожні кілька місяців. Можете собі уявити, як ставиться до цього практичний чоловік-Діва! Взагалі саме практичність може стати справжньою причиною багатьох їхніх суперечок.

Це стосується навіть любові. Чи може чоловік-Діва з його вродженої ввічливістю, люб’язністю і пунктуальністю бути коханим темпераментної жінки? Звичайно, не всі Близнюки темпераментні. Або, скоріше, одне з її «я» може бути темпераментним, а інше байдужим. Чоловікові-Діві часто не вистачає емоційності та пристрасті – часом він занадто сконцентрований на собі. Вважається, що Нарцис був Дівою – він так любив своє власне зображення! Особисто я вірю, що Нарцис був Левом: Лев може бути сцентрірован на собі, але ніколи не буде холодним.

Якщо духовність земної любові в тому, щоб віддати своє «я» партнеру, результатом чого є з’єднання тіл, душ і умів в досконалу єдність, типовий чоловік-Діва повинен зрозуміти магію цієї езотеричної таємниці. Добре, якщо його обережно і ніжно навчили цьому (наприклад, колишня кохана. Скорпіон), інакше на осягнення цього дива у нього підуть довгі роки, а можливо, і все життя.

Цей чоловік не тільки обережний у любові, він ще й не дуже-то схожий на завойовника, так що особливого ентузіазму тут не буде. Добре, що ми не говоримо про роман з дівчиною Овном, Левицею або Скорпіоном – він би вже напевно закінчився. Дівчата-близнюки ставляться до цього по-іншому. Більшість з них (чи усвідомлюють вони це чи ні), не тільки беруть любов як щось серйозне, але й здатні грати в неї. А так як чоловік-Діва досяг успіху в мистецтві такої легкої гри, він може мати успіх там, де інші чоловіки зазнали б невдачу. З ним вона почувається спокійно, і, нехай вам не здасться це дивним, обидва вони можуть запропонувати одному свою надійність. Так що у них є всі підстави для того, щоб гра перетворилася на глибоке справжнє почуття, чого, можливо, і не сталося б, якби вони обидва іншими. Її можуть бентежити деякі з його звичок, наприклад, те, що після їх обіймів він негайно відправляється в душ. Але ж і він міг би образитися, коли вона забуває про поцілунок, тому що згадала, якою незвичайний сон приснився сів минулої суботи …

У чомусь вони можуть один одного не розуміти. Багато дівчат-Близнюки люблять спати допізна, особливо якщо напередодні у них була безсоння. Діви теж іноді не сплять але ночами, якщо їх щось турбує, але ви швидше побачите чоловіка-Діву в червоній сорочці, ніж виявите, що спить до обіду. І перше, і друге для Діви майже що смертний гріх! Якщо він з тих Дів, які наполягають на чисто прибраному будинку і своєчасної їжі, він скоро виявить, що його подруга-Близнюки зовсім не бажає досягти в цьому досконалості. Звичайно, вона здатна бути витонченою господинею і може створити чудову домашню атмосферу, але сумнівно, що вона буде відмивати підлоги до дзеркального блиску. А якщо вона курить (моліться, щоб це було не так!), Вона буде постійно забувати витрусити попільничку. Це його явно не обрадує, тому що більшість Дев терпіти не можуть, коли поруч починають палити, і попільнички з їх моторошним запахом їх просто вбивають …

Ви думаєте, всі ці дрібні щоденні розбіжності можуть призвести до серйозної сварці? Зовсім ні. Обидва вони не вимагають від їх союзу занадто багато чого. Звичайно, він хотів би, щоб обід і вечерю завжди подавалися вчасно і щоб йому не давали приводу до роздумів про ревнощі і вірності. І він досить практичний, щоб не вважати, що шлюби здійснюються на небесах, а потім стають пеклом, – скоріше, це десь посередині. Якщо між картами народження цих двох немає занадто важких планетарних аспектів, вони будуть не такі вимогливі один до одного, як інші Сонячні знаки в схожій ситуації.

Так, вона непостійна, і непередбачуваність її настрою спантеличує і дратує його. Але і вона здатна вийти з себе, коли він з нею не розмовляє тільки тому, що дуже зайнятий собою. Бувають часи, коли він набридне їй до сліз, а вона здається йому бажаною, як ніколи. Їхнє спільне життя може стати довгою грою, в якій кожен отримає свій приз: вона дасть йому інтерес до життя, тоді як він дасть їй стабільність мети, хоча часто вона і не усвідомлює, як їй це необхідно.

Близнюки і Діва – небо і земля (або Повітря і Земля, якщо сказати точніше), і у цих двох елементів так мало спільного. Але поєднання цих знаків все одно зводить їх разом, об’єднуючи спільною відповідальністю або обов’язками. До того ж у кожного з них багато достоїнств.

Чоловік-Діва чесний – навіть більше, ніж завжди правдивий Стрілець. Колись його бабуся співала: «Ой, яку павутину ми плетемо, коли ми брешемо» … – і він вирішив, що не хоче вплутуватися в яку-небудь павутиння брехні, тим більше власного виготовлення. Типова Діва викладе перед вами всю правду без ухилення. Йому не треба щось вигадувати, щоб змусити інших любити себе. Для нього дійсно важливо, як ставляться до нього його найближчі друзі. Якщо вони люблять його і якщо він може щось зробити для них, цього достатньо. Популярність йому не потрібна: те, що він робить (до речі, краще, ніж багато), він робить з любові.

Іноді він відчуває себе самотнім. І його серце буде світліше, а його дух – яскравіше, якщо поруч буде дівчина-Близнюки. Для неї не існує слова «неможливо», вона нестримна, непереборна і … невиправний. У ній всього багато, тому що вона – двійнята, а іноді навіть трійнята, а чоловікові-Діві складно мати справу з гаремом. Тому дівчина-Близнюки повинна спочатку вирішити, хто вона, щоб він був щасливий з однією-єдиною.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,403