Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Близнюки і жінка Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Вона подивилася на нього з самим щирим захопленням, і він подумав, що це тому, що він утік, але насправді це було тому, що він був знайомий з феями.

Ці двоє неодмінно помітять один одного в натовпі, і для цього є багато причин. Але головне – це музика, яку чують вони обидва, і деколи тільки вони. Дівчина-Водолій завжди відчувала, що її ніхто не розуміє по-справжньому. Найчастіше люди судять про неї неправильно, вважаючи, що голова в неї повна диких вигадок і що вона – навіжена дівчина, народжена на кілька століть раніше терміну. Він так не вважає.

Але і його ніхто ніколи не розумів по-справжньому. Люди в більшості своїй судять про нього неправильно, вважаючи його ненадійним, занадто балакучим і абсолютно безвідповідальним. Майже всі, крім неї.

Перше визнання спорідненості між Близнюками й Водолієм завжди нагадує зустріч Маленького принца і пілота у Сент-Екзюпері. У дитинстві пілот зобразив удава, що проковтнув слона. Кому б він не показував картинку, люди ніколи не здогадувалися, що це удав, який проковтнув слона, і завжди казали: «Так, ця капелюх дуже добре намальована». А коли інші тебе не розуміють, то відчуваєш себе таким самотнім … Одного разу, вже ставши дорослим, льотчик зустрів у пустелі дивного маленького хлопчика, який попросив намалювати йому баранчика. Роздратований льотчик намалював ту ж саму картинку зі свого дитинства – ту, яку всі приймали за капелюх. Але Маленький принц (а це був він) похитав головою і сказав: «Ні, ні, мені не потрібен удав, що проковтнув слона. Я попросив тебе намалювати мені баранчика ».

Ось та музика, яку я маю на увазі. Вам нічого не треба пояснювати … але вас розуміють! Тільки музика, а не повсякденні слова, може передати ту частину радості, яка скипає в душі, коли після довгих років одиноких, безплідних пошуків знаходиш людину, яка насправді (не майже, а на самом деле) розуміє та визнає всі твої таємні прагнення і спроби спілкування – все те, над чим сміялися інші.

Пізніше може виявитися, що ця музика з інших сфер містить у собі і парочку неприємних нот десь у середині симфонії любові між Водолієм і Близнюками. Але це така дрібниця в порівнянні з тими негармонійними мелодіями і рваними ритмами, які їм обом доводилося терпіти, перш ніж вони нарешті знайшли один одного! Хоча ідеальних відносин і не буває, відносини Близнюків і Водолія, підходить до цього стану ближче, ніж яке-небудь інше поєднання. Якщо Сонце і Місяць Такий пари знаходяться в з’єднанні або в сприятливих аспектах Тріна або секстіля, ці двоє можуть досягти гармонії в житті і в коханні. Навіть без такої допомоги планет вони підходять один одному більше, ніж багато інших, і зазвичай залишаються друзями, якщо їм судилося розлучитися. Але один з них завжди випереджає іншого на колесі Зодіаку – і по духовному рівню, і по карми досвіду. В даному випадку це жінка-Водолій, яка в підсвідомому, духовному сенсі мудріші чоловіки-Близнюків, якого вона любить. Тому саме їй доведеться і більше віддавати, і бути більш терпимою. Більшість Водоліїв добре розуміють, що таке терпіння. Уран, який навчив їх гуманізму, народжує в жінці-Водолії дух братерства. Можливо, у неї дуже багато друзів – принаймні, на думку чоловіків, народжених під іншими знаками. Чоловік-близнята може не знайти часу обуритися тим дивним оточенням, яке вона збирає, тому що він сам дуже зайнятий спілкуванням. Якщо вони обоє типові для своїх знаків, їх будинок буде швидше заповнений людьми, ніж порожній.

Ці двоє можуть зробити багато помилок, але це завжди будуть цікаві помилки, і дуже рідко – нудні. Його помилкою, швидше за все, буде надія на те, що вона примириться з його дрібними обманами. Жінки-Водолії претендують на абсолютну чесність і відкритість у всіх відносинах. Вони роблять те, що хочуть, і ніколи цього не приховують, незалежно від того, схвалюється це суспільством чи ні. Але чоловік-Близнюки досить проникливий і розумний, щоб побачити особливий різновид її нечесності, яка полягає у пропуску деяких деталей. Вірно, вона говорить правду, але іноді не всю, а лише частину її, тільки те, про що вона хоче говорити, ніколи не відкриваючи всі свої карти. Коли він звинувачує її в цьому, вона зображує здивування і образу. Він може помітити їй, що у неї є й інші способи бути не цілком правдивою – іноді вона висловлює свої справжні почуття таким чином, що зрозуміти їх правильно може тільки такий же ненормальний, як вона сама.

Гра в чесність між Близнюками й Водолієм дуже складна, і вони – єдині, хто може, розплутати всі вузлики. Іноді вони роблять це, іноді ні, але вони ніколи не перестають пробувати – обидва вони люблять інтелектуальні ігри, обидва – сищики-аматори, інстинктивно не пропускають жодної деталі. У Близнюків цей талант очевидний, а у Водолія іноді прихований під маскою невинності і байдужості.

Вона помиляється, вважаючи, що він має на увазі саме те, що він говорить. Чоловік-близнята ніколи не має на увазі саме те, що говорить. Він використовує слова як приманку, щоб чарувати, вмовляти, переконувати і умаслювати, а іноді – як зброю, щоб насмішкувато дражнити і ображати. Ще одна помилка – плакати на очах у чоловіка-Близнюків. Занадто емоційні сцени лякають його, як дитину, і у відповідь він часто говорить слова, які здаються холодними і байдужими. А це просто зброю – так він захищає себе від болю, яку приносить співчуття. Він не хоче ніякого болю, якщо її можна уникнути.

Чоловік-близнята сплітає слова в пропозиції, як майстерний чарівник витягає нитки кольорового бісеру, виймає чергового кролика або розвівається шарф зі своєї капелюхи, змушуючи глядачів зітхати і ахати від захоплення. Сьогодні він щасливий, завтра – нещасний, післязавтра – веселий і повний сил. Його емоції щирі, вони справжні. Просто вони недовго тримаються. Дівчина-Водолій зазвичай краще, ніж більшість жінок, переносить мінливість його настроїв, і знаєте, чому? Найчастіше вона просто нічого не помічає – зовсім нічого. Бачите це туманне, далеке вираз в її очах? Це тому, що вона полетіла кудись у хмари або в майбутнє, миттєво втративши зв’язок із Землею і всім, що на ній є, включаючи і його настрою.

У молодості дівчина-Водолій оточує свого коханого (іноді уявного) аурою, яка ніколи б не втрималася над головою середнього чоловіка із звичайним набором недоліків. Свою вразливість вона вчиться ховати під маскою спокійного доброзичливого ставлення типу «будемо друзями», і якщо погоджується на меншу, все одно зберігає в душі сентиментальні ілюзії молодості. Тому, чим старше вона буде, коли зустріне Близнюка, тим менше вона засмутиться через його легкого відношення до любові. До того часу вона сама цього навчиться. У Водоліїв майже завжди відбувається цей дивний поворот. Якщо вона виходить заміж не один раз, останній шлюб буває досить пізно, коли вона знаходить когось, хто потребує мудрості Урана. Тоді вона перетворить цю людину в зоряну мрію своєї юності, як правило домагаючись здійснення свого ідеалу любові-дружби. Остання любов може бути і Близнюком, який так само шукає поєднання любові і дружби і так само часто змішує ці два почуття, як і вона.

І у жінки-Водолія ну чоловіки-Близнюків є внутрішні страхи та сумніви щодо їхньої сексуальної привабливості. Колись у минулому у них обох могли бути якісь проблеми, пов’язані з їх сексуальністю. Може бути, хтось дорікнув їх у неспроможності або в нечутливості, але просто цей «хтось!» Міг бути людиною знака Вогню, Землі або Води. Удвох вони зможуть довести один одному хибність таких звинувачень. Близнюки і Водолій вміють віддавати стільки, скільки від них чекають, і рідко вимагають більше того, що їм дають, а хіба не так можна досягти щасливого рівноваги в сексуальному союзі? Якщо тільки ні в кого з них немає негармонійних Венери або Марса, вони повинні отримувати від свого фізичного союзу більше сексуального задоволення, ніж з тими партнерами, які були у них колись або, може бути, будуть потім.

Іноді доводиться розлучатися, але ці двоє майже завжди залишаються близькими людьми, знаходячи один в одному те ж спорідненість, що і спочатку. Коли Близнюки або Водолій боляче зачеплені, вони обидва відступають назад, до безпечної, емоційно невимогливою дружбі. Дружба – це прекрасна річ, але іноді Близнюки і Водолій приносять їй в жертву любов, тому що для любові потрібно більше віри і мужності, ніж для просто приятельських стосунків.

Між цим чоловіком і цією жінкою існує якась очевидна таємниця, сяюча нитка, що з’єднала їх, якщо вони – справжні родинні душі, як Овен і Лев, Телець і Козеріг … Якщо вони хочуть, вони можуть потягнути за цю ниточку і притягнути один одного знову. Звичайно, не кожен союз – це обов’язкова спорідненість душ, але він завжди дозволяє цим двом пізнавати один одного легше, ніж закоханим, які знаходяться під впливом інших схем Сонячних знаків.

Якщо тільки він зрозуміє, що, коли вона сміється, вона може схлипувати в душі, і коли вона плаче, вона може внутрішньо радіти … І якщо тільки вона зрозуміє, що він може сьогодні злетіти і повернутися завтра (або на наступному тижні, в наступному місяці або році, але рано чи пізно – обов’язково), в їх любові буде більше насолоди, ніж болі. Разом Близнюки і Водолій можуть творити дива – наприклад, сплавити кілька реальностей в одну зачаровану. І вони ніколи б не прийняли малюнок, що зображає удава, що проковтнув слона, за картинку з звичайної капелюхом.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 81 T. 0,428