Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Близнюки і жінка Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Це поєднання – астрологічний фактор, про який нічого сперечатися. Чоловік-близнята непереборний. І бідна дівчина-Терези, ще вчора така врівноважена, втрачає голову і віддає своє серце людині, яка не обіцяє їй певного майбутнього. Вона готова, вона згодна, хоча у нього, сто настроїв, і тисяча планів! Але якщо дивитися на це з іншого боку … Двоїстість – це так природно для Близнюків і Терезів!

Давайте подивимося, як жінка-Терези, така чарівна в своїй безпорадною жіночності, переконує бідного чоловіка-Близнюка, що це його власна ідея – зробити єдино розумну і логічну річ після того, як закохаєшся, – одружуватися, а ще знайти роботу і влаштуватися в одному місці, з однією людиною … Хто виграє цю романтичну гру? Часто це залежить від того, у кого сильніший Місячний знак, і все-таки зазвичай це не він, а вона. Це так кумедно, коли чарівника Близнюка дурять його власними магічними трюками, додавши до них кілька нових хитрощів! Але в цьому є певна справедливість. Він усе своє життя зачаровував дівчат. У цих любовних історіях він примудрявся ніколи не опинятися винуватим, володіючи завидною здатністю впоратися з будь-якою ситуацією. Для цього потрібно так небагато: уміння гратися словами з невинним виглядом маленького хлопчика.

Тепер він зустрічає жінку, яка в грі «в обман» не тільки відбиває його м’ячі, але посилає їх йому назад. Після того як його змусили думати, що він зачарував і переміг її, після того як він дозволив їй зв’язати його вільний дух узами шлюбу (дівчата-Терези погоджуються тільки на обручку), після всього цього він виявляє, що за її м’якістю, ніжністю, переконливо-дружелюбними манерами ховаються яскравий розум, сильна воля і сталева рішучість. Це не м’який кошеня – це піхотний генерал Жіночої Армійської Допоміжною Служби!

Під маскою справедливості, жіночності та безпорадності жінки-Терези завжди домагаються свого. У кінцевому рахунку, Терези – це чоловічий знак, і я знову нагадую вам про це. Але ніхто, навіть Ваги, не може надовго обдурити Близнюків з їх блискучим інтелектом. Правда, вона й не збиралася нікого дурити. Просто любов – це війна між статями, і жінка, яка хоче перемогти чоловіка, повинна добре володіти своєю зброєю.

Її розум, який так приваблював його на початку їхнього кохання, примусить його насторожитися. Вона позбавляє його переваги, змушуючи показувати характер, втрачати спокій і рівновагу. Таким чином, він відчуває себе переможеним, в той час як вона зі сльозами заявляє, що він тиран, а те, що він сердиться, тільки говорить про те, що він не правий. Так знову і знову вона обводить його навколо пальця, використовуючи його ж трюк. І він не може вколоти її хоч яким-небудь недоліком в її аргументах, тому що вона здатна робити речі з такою тонкістю, що взагалі здається, що все, що вона робить, тільки справедливо захищає її.

Жінка-Терези не може терпіти примусу, хоча, можливо, не так сильно, як Близнюки, Риби, Овен або Стрілець. Її чоловікові-Близнюку краще не тиснути на неї. Тільки згадайте: Терези в астрології управляють Китаєм, і навіть якщо ви майстер в розгадуванні китайських загадок, ви не можете вгадати, як вести себе зі східними людьми. Вони здаються м’якими і терплячими і начебто не пручаються, але вони тим не менш завжди можуть знайти якийсь тонкий спосіб, щоб обеззброїти протилежну сторону. Чоловік-близнята ніколи не досягне повної перемоги над жінкою-Терезами. Як тільки він подумає, що досяг успіху, вона вже використовує іншу тактику або емоційну стратегію і знову застане його зненацька. Вона буде намагатися виграти, але якщо цього не вийде, аналізувати причини невдач вона вміє так спокійно, наче нічого особливого не сталося. І в цьому вони схожі. Вони взагалі багато в чому схожі і часто доповнюють один одного навіть у тих областях, де вони розрізняються. По суті, Близнюки і Терези дивно сумісні і володіють багатьма чеснотами (як, до речі, і пороками, загальними для обох).

Вони з повагою ставляться до того, що говорить і думає інший. Правда, іноді він може її скривдити. Але його самого це засмутить. Він зовсім не хотів цього, просто його словесні вибухи можуть бути занадто різкі для дівчини-Терезів, яка прикриває кожне свою думку м’яким тактом і ввічливістю. І все ж, з його дивовижним чарівністю Меркурія, він змусить її вірити, що він не мав на увазі те, що сказав (що, можливо, так і було: Близнюки ніколи не тримаються за те, що вони сказали).

Їх фізичний зв’язок може бути незрозуміла тим, хто народжений під знаками Вогню і Землі. Любов цієї пари завжди буде більше поетично-примарною, ніж чуттєвої. Але завдяки споконвічній сумісності, ці чоловік і жінка так само прив’язані один до одного, як і ті закохані або дружини, чий союз тримається на палкої пристрасті. Любов для цих двох завжди важливіше, ніж секс, – це з’єднає їх інтимність з красою.

Ці двоє не дивляться на любов, як на голод, який потрібно вгамувати. Їх обопільне задоволення як чистий напій, яким треба повільно насолоджуватися, а не ковтати його жадібно або сліпо. Жінка-Терези вміє створити навколо пристрасті особливу атмосферу очищення. Грубість, вульгарність, вульгарність і непристойність ображають її.

Звичайно, Місяць або Асцендент в Земній знакові або напруженість між Венерою і Марсом в її карті народження можуть послабити ці якості, але ми, як завжди, говоримо про типове Сонячному знаку.

Мало шансів, що чоловік-Близнюки образить її таким чином. Адже вони відчувають одне і те ж, хоча йому іноді здається, що трохи різноманітності – це не так уже й погано …

Вона вважає, що їхній союз повинен обов’язково стати шлюбом. І вона стане його дружиною або залишить його (Ваги в астрології, як відомо, керують шлюбом). Типова дівчина-Терези, яка зазвичай так непросто приймає рішення, може зловити себе на тому, що готова вийти заміж за Близнюка, навіть не зваживши всі «за» і «проти». Знаєте, ознака гарного продавця – це його здатність змушувати людей битися через товару, який він намагається продати, а Близнюки – Вищий продавець. Коли предметом, який він продає, є він сам, дівчина-Терези обдурена блиском і чарівністю Меркурія так само, як і вся захоплена публіка. Вона розумна, інтелігентна, сприйнятлива і все таке, але, здається, ці якості її не врятують, якщо вона віддає серце цього м’якому чоловікові з живими очима, легкими жестами і незрозумілим майбутнім …

Збирання грошей і заклопотаність фінансовими проблемами – це не справа життя Терезів і Близнюків, за винятком рідкісних представників цих знаків, які майже випадково забрели в банківську справу. Для Близнюка гроші стають чимось істотним, коли їх немає, а вони дуже потрібні. Для Терезів гроші важливі через тих красивих, зручних речей, які можна на них купити. Якщо чоловік-Близнюки не кидає гроші на вітер і не пускається в ризиковані спекуляції, його витрати найчастіше пов’язані з новою ідеєю, відпусткою або зміною місця проживання. Жінка-Терези скоріше витратить гроші на одяг, танці, скульптуру, уроки музики і йоги, на прикрасу будинку або красиву вітальню (Місячний знак або Асцендент в обох картах народження може злегка змінити картину).

Їхній будинок, ймовірно, буде заповнений музикою, книгами – і дітьми, що не завадить їм багато подорожувати.

Якщо до їх союзу додати гармонійний Сонячно-Місячний аспект між їх гороскопами, їм буде так легко разом! І якщо з часом повітря між ними стане чомусь сирим і туманним, у них все одно буде шанс повернутися в обійми один одного. B знак вибачення він пошле їй квіти, і вона згадає, що він так схожий на маленького хлопчика, і не звертатиме уваги на його недоліки. Вона закохається в нього заново і почне все спочатку, аналізуючи, чому вона любить його. Але вона не вирішить загадку, поки не усвідомлює, що він – Близнюки – дві людини в одному. А їй і самій треба, пройшовши через подвійність, знайти гармонію, адже саме цього чекає від неї Венера.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,428