Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Близнюки і жінка Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Поки жінка-Телець сидить під рожевим кущем з вишиванням, наспівуючи «Дім, милий дім», чоловік-Близнюки барабанить пальцями по шибці, вистукуючи свою пісню дороги. І неважливо, де саме ці двоє (ці троє, вважаючи невидиме друге «я» Близнюків) зустрінуться на життєвому шляху. Вони врешті-решт підійдуть до тієї розвилці, яка змусить їх підкинути монету, щоб вирішити, якою дорогою йти – тієї, що веде до зручної, затишної одруження, або тієї, що призводить до випадкового події, яке ні до чого не зобов’язує. Правда, монету буде підкидати він, а вона стане радитися зі своїм здоровим глуздом, щоб зрозуміти, не відведуть чи її в хибному напрямку.

Якщо дівчина-Телець абсолютно впевнена, що вона любить Близнюка, вона в першу чергу докладе всі можливі зусилля, щоб спокусити його домовленістю, доповненої як соціальними, так і юридичними підтвердженнями. До того ж вона володіє такою зброєю для спокуси! Еротична чуттєвість, ніжна пристрасть, багатий гумор, фантастичне домашнє печиво, терпіння і мужність … Якщо жодне з цих сильнодіючих жіночих коштів не спрацьовує, вона м’яко зітхне і зручно розташується в ролі коханки, таємно використовуючи те ж саме зброю, але погодившись почекати. «Все прийде до того, хто чекає» – ось її філософія. Жінка-Телець обережно занурює ніжку в романтичну отруту: вона маже довго не дозволяти зловити себе на приманку місячного світла, троянд і тендітних обіцянок. Але одного разу вона проявить слабкість, і тоді потрібен підйомних к. або екскаватор, щоб витягнути її назад. Іноді на допомогу приходить чотириколісний машина її здорового глузду, іноді цього не трапляється.

Близнюк спочатку теж побоюється пасток, але навіть після того, як «меркуріанським птах» здалася в полон любові, однією ногою вона в спальні, а інший балансує на порозі, щоб злетіти, якщо потрібно. Одне зі своїх сердець Близнюк віддасть своїй дамі, але друге залишить при собі: раптом то випадково забрудниться чи розіб’ється або йому буде завдано небудь шкоду? Поведінка Близнеця – його страховий поліс від розчарування.

Жінка-Телець, поважаюча всякого роду страховки, від болю не застрахована, але вона перечекає всі «пошуки» свого керованого Меркурієм чоловіки і в більшості випадків виграє. Якщо в її карті народження є певні опозиції планет, то, можливо, вона сама буде однією з тих, хто розіб’є його серце. Але це виключення з правил – середньостатистична жінка-Телець буде безтурботно сидіти біля вогню в очікуванні улюбленого.

Її друзі постараються їй пояснити, що вона даремно витрачає своє життя, але вона нікого не стане слухати. Вони люблять один одного, а коли любиш, всяке буває не так? Звичайно, але не тоді, коли любов сліпа, як це іноді трапляється у Тельців. Теличку, яка переконана, що вона права, дуже важко змусити зрозуміти, що це не зовсім так, якщо вона вчасно не усвідомлює небезпеку застиглих форм. Але вона може не, побажати вірити, що справи йдуть не так добре, як їй хочеться. Зазвичай розсудлива у всіх питаннях, вона може бути непохитно дурною, коли справа стосується її особистого емоційної безпеки. Але якщо його Місяць знаходиться в Земній або Водному знаках або її Місяць у Вогненному або Повітряному, у них більше шансів бути разом і дати один одному те, чого кожному не вистачає.

Чоловіку-Близнюкам швидко набридає одна жінка, але це не повинно означати зраду. Йому подобається досліджувати всі відтінки її емоцій, спостерігаючи за зміною її настроїв. Чоловік Меркурія може потай бажати, щоб вона знову і знову змінювала їх. Це щось подібне до емоційної гри в хованки. Але у жінки-Тельця існує тільки три настрою: миле достаток любові, похмура задума і лють. Вона може ненавидіти зміни, але вчитися пристосовуватися до нових образів – необхідність для жінки, закоханої в чоловіка знака Близнюків, тобто відразу в пару Близнюків. Можливо, їй це навіть сподобається.

І їй потрібно вчитися вибачатися, коли вона помиляється, замість того щоб дутися, – адже у жінок-Тельців є манера забитися в кут і стояти там, відмовляючись навіть вислухати вибачення, не кажучи вже про те, щоб піти на компроміс.

У відношенні сексу ті ж проблеми. Вона хоче, щоб її любили, і для неї фізична любов – це її життєвий досвід. Вона очікує від коханця повного чуттєвого задоволення і щедро віддає його назад. Для жінки-Тельця секс – це щось всеосяжне, оскільки він приносить задоволення, пухкеньких дітей і дає емоційну умиротворення – потрійна-благодать! Але вона хоче відчувати, що весь її чоловік тут, з нею. Те, що його меркуріанським свідомість десь бродить, вона може розцінити як відсутність земної пристрасті або як його недбале ставлення до неї. А його може образити її вторгнення в його емоційні володінь які Близнюк вважає недоторканними навіть під час інтимної близькості. Вона повинна переконати себе спробувати різними способами вивудити його з хмар до себе в обійми. Інакше в ньому може зародитися відчуття, що він б’ється крилами об кам’яну стіну, і він ще більше віддалиться від неї. Він був би щасливіший, якби дозволив їй показати йому шлях до більш глибокої пристрасті, довіряючись інстинкту, дарованому їй Венерою, замість того щоб парити десь у хмарах. Не всі Повітряні знаки довіряють сексу, якщо він спочатку не пройшов через їх уяву. Чоловік-близнята хоче, щоб його сексуальний досвід був різноманітним, з елементами не тільки фантазії, але навіть фантастики.

Я знаю жінку-Тельця з незвичайною для свого неезотеріческого Сонячного знака інтуїцією. Вона була безмежно закохана в Близнюка, і, можливо, вона досі любить його своєю впертою любов’ю. Нептун створив в їх картах народження рідкісну емоційну телепатію, за допомогою якої вони спілкувалися один з одним, не користуючись телефоном або поштою. Одного разу ця жінка зізналася йому, що могла б майже … зачати дитину таким чином – так сильно вони відчували свою єдність! Але вона не була готова до цього, оскільки вони не були одружені. (Реалістичний гумор Тельця!)

Коли вона Прочитала його думки, обходячи вага його меркуріанські виверти, вона не побачила там нічого, крім нових ефемерних обіцянок. І вона обрізала телепатичний зв’язок між ними холодними гострими ножицями відчуження. Тепер він взагалі не може зв’язатися з нею ніяким чином. Вона відмовляється відповідати на дзвінок свого серця і не підходить до телефону. Вона знає, коли їй дзвонить Близнюк. Але це не чіпає її. Телець – це все ж Телець. Метафізичні таланти не виконали проломи в її залізній волі, оскільки одного разу вона прийняла рішення.

Отже, чоловік-Близнюки не завжди бездоганний, коли його роман з дівчиною-Тельцем зав’язується в міцний вузол. Мелодія без слів … розповідь без кінця … кружляння по кільцю, яке не веде нікуди, крім начала.Сколько мідних кілець повинен змінити людина, бачачи, як вони зеленіють і тьмяніють, поки він не виявить одне, зроблене з чистого золота?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,174