Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Близнюки і жінка Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Коли дівчина-Стрілець закохується, її душа схожа на довірливого цуценя, чекаючего любові і готового відповісти тим же. Але коли-небудь, підрахувавши всі свої помилки, вона може надіти маску скептика і циніка, яку прикриє яскравим гримом клоуна. Її вроджена чесність і щирість чіпали б найсуворіше чоловіче серце. Але іноді це тільки спокушає чоловіка-Близнюків певного типу перевірити її розум, обдурити її чесність, ідеали і навіть любов за допомогою хитромудрих ігор. Зазвичай це погано закінчується. Саме Стрілець довго заліковує рубці такої образливої ​​тактики Меркурія.

Звичайно, вона теж може піти на крайнощі на зразок декількох бурхливих сцен скаженої пристрасті.

Ця дівчина, серцева і відкрита, потребує любові та емоційної стабільності. Якщо аспект Сонце-Місяць в їх гороскопах несприятливий, вона може звернутися за ними не за адресою, так як чоловік-Близнюки може бути жорстоким і нещадним, холодним і байдужим, коли дозволяє негативного близнюкові свого «я» вийти на перший план. Що сталося з безтурботним, веселим, ніжним і люблячим чоловіком, який писав їй такі зворушливі вірші, осушував поцілунками її сльози і підкоряв її з посмішкою маленького хлопчика? Він немов грав у недобру гру в хованки десь серед багаторазово відбитих образів самого себе … Він може залишити її в сльозах, байдуже знизавши плечима, не обернутися і не кинути прощального погляду жалю … а на наступній день повернутися з букетиком фіалок, новими віршами і з колишньою кроткость просити вибачення і знову клястися в любові.

Хіба це те, що їй потрібно? Дівчина-Стрілець дуже вразлива, все це може змусити її відчути невпевненість в собі як в жінці або навіть як в людині. Приблизно в той же самий час він може зайнятися своїм псевдопсіхоаналізом: це не він потребує терапії, а вона. Він навіть може переконати її в цьому! Близнюки можуть переконувати кого завгодно і в чому завгодно, поки їх довірливі жертви попадаються на цей фокус. Керований Меркурієм чоловік може робити самі неприйнятні вчинки, а потім чекати, що жінка, яка його любить, буде вибачатися перед ним, як ніби проступки були її власними. Ви розумієте, чому ці чоловіки бувають чудовими продавцями? Вони можуть продати що завгодно і кому завгодно. Більш того, їх рідко ловлять, коли вони проскакують повз Букви Закону або Букви Любові.

Звичайно, ми говоримо про тих Близнюках, чиє Сонце при народженні було позбавлене гармонії. Такі Близнюки заслуговують того, щоб їх виставили напоказ перед дівчатами-Стрільцями. Переважна більшість чоловіків-близнюків, на щастя, має розум і іншими достоїнствами в більшій мірі, ніж недоліками.

Проте не слід забувати про те, що негативний тип Близнюків розбив більше сердець і життів, ніж можна було б склеїти за допомогою цілого моря універсального клею. На жаль, навіть цей тип Близнюків чарівний, особливо коли він запитує з такими безневинними (на перший погляд) очима: «Хто, я?» Цей тип чоловіка-Близнюків можна дізнатися по великій кількості прізвиськ або псевдонімів, які він використовує. Багато людей Меркурія люблять пограти, «приміряючи» різні імена, але у цього типу інші наміри …

Гармонійний, яскравий і привабливий чоловік-Близнюки майже магічно притягує до себе типову жінку-Стрільця, до речі, як і вона його. Протилежності не завжди притягуються, але коли вони з нею представники протилежних статей («протилежні» чоловік і жінка), це часто спрацьовує як магніт. Близнюки і Стрілець – це знаки, протилежні за гороскопом, і потужне тяжіння починається з відчуття того, що у кожного є якості, яких не вистачає іншому. Це правда. Кожен володіє тим, чого немає в іншого. Отже, вони можуть дати один одному багато чудових уроків. Фізичний магнетизм між ними майже нездоланний – такі їх вібрації.

У них вічно юні душі і допитливий розум, обидва люблять природу. Їм потрібні свобода і простір, бо без цього немає руху вперед. І вони обидва люблять помріяти на самоті, а потім повернутися в обійми один до одного. Але побути на самоті – не те ж саме, що бути самотнім. І чоловік-Близнюки і жінка-Стрілець постійно оточують себе людьми через таємницею боязні самотності.

Вона майже напевно заведе кішку або собаку (і дасть їм дивні імена). Він теж любить домашніх тварин, але без особливо палкої відданості і до тих пір, поки вони не почнуть заважати його задоволень. Натомість дівчина-Стрілець може жертвувати своїми власними вигодами заради улюбленого собаки. Є й інші відмінності – більш тонкі. Близнюку потрібні нові горизонти і нові висоти. Їй теж. Моїй також потрібна вірна і надійна рука, яка б її підтримувала. Йому теж подобається тримати її за руку. Якщо вона дозволить йому піти, він всього лише помахає їй на прощання, але якщо він відпустить її, вона може і заблукати.

Вони часто забувають про свої конфлікти, коли згадують про любов. Їх тяжіння один до одного з часом навіть посилюється. Здається, воно існує завжди, просто інколи воно чекає, коли про нього згадають, щоб повернутися до колишнього розумінню.

У них є спорідненість душ, що вже обіцяє гармонію. Для любові їм не обов’язково чекати ночі. Вони можуть покликати один одного мовчки – одними очима, або романтичної запискою, залишеною там, де її обов’язково знайдуть, інтимної посмішкою або особливим прізвиськом, і все це означає: «Я люблю тебе. Ти мені потрібен. Я хочу тебе ».

Але секс для них ще й пастка. І чоловік-Близнюки користується іноді маленьким обманом: він затіває сварку. Гнів дивним чином пробуджує пристрасть у обох. Потім вони миряться з допомогою любові. Чи помиряться вони по-справжньому? Він здатний на те, щоб завести довгу розмову про це після їхньої близькості, коли це має бути забуте! Щоб бути до нього справедливими, треба визнати, що вона має звичку робити те ж саме. Їм обом було б навчитися забувати про сварку після близькості. Навіщо використовувати секс як зброю один проти одного? Але Близнюки і Стрільці роблять це часто. Ревнощі – причина багатьох сварок між ними. І небезпідставна, адже ми не станемо говорити про їх непогрішною відданості. Вони обидва дуже допитливі, гарячі і дуже люблять різноманітність, щоб бути бездоганно чистими.

Якщо у них немає негармонійних Сонця чи Місяця, зате є вплив Козеріга, Тельця або Скорпіона, їм, мабуть, вдасться зберігати вірність один одному. У зворотному випадку вони можуть збитися зі шляху істинного, навіть якщо це всього лише випадковий легкий флірт. Він здатний до цього більше, ніж вона. Але дівчата-Стрільці швидко підхоплюють різні ігри, якими вчать їх легкокрилі «птахи Меркурія». А потім летять пір’я …

Він може бути таким мінливим! Він – сам Меркурій і сама ртуть. Швидкий щасливий погляд, яскрава гама почуттів, крила захвату. Потім зрушені брови – без попередження. Погляд убік. Смуток, що переходить у депресію … І знову посмішка і веселий пропозицію покидати камінці в озеро або послухати, як жаби співають любовні пісні на краю чарівної країни.

Стрілець теж двоїстий знак, і в неї можуть бути такі різні настрої! Але якщо в одного підйом, коли в іншого спад, і навпаки, то разом вони можуть долати найважчі часи. Було б здорово злітати разом, але тоді і падати доведеться вдвох … Краще, що вони можуть зробити, це замовити графіки своїх біоритмів.

А ще їй доведеться уникати нетактовних зауважень, адже йому потрібно зовсім інше – її ніжність і її розуміння. Йому краще навчитися стримувати свій сарказм, адже це так її ранить! Дівчина-Стрілець з усією своєю наївною щирістю не має уявлення про це слові. Сарказм – це коли говорять щось абсолютно протилежне тому, що думають, перебільшуючи фальш, щоб підкреслити правду. Чому він не може сказати прямо? Тому, мила дівчина, що він поет і мрійник і ще Близнюки. І треба вчитися розуміти, що правда – це не завжди те, що ви від нього почуєте, а те, що ви зумієте прочитати в його очах.

Але як це зробити, якщо вираз цих очей весь час змінюється?

Здається, настав час згадати про те, що коли зустрічаються два подвійних знака, в їхніх стосунках завжди є інша, більш світла сторона. Вона може бути краще або гірше, але вона може бути краще.

Чоловік-близнята любить дивитися на Чумацький Шлях, тому що не створений для сталості. Якщо жінка-Стрілець захоче утримати його, їй потрібно просто приєднатися до нього в його пошуках, намагаючись не ображати ту третю особу, яка завжди слідує за ним по п’ятах – його тінь. Вона може спробувати, як Венді з Пітером Пеном, обережно і акуратно пришити його тінь до нього, щоб він не втрачав іншу половинку свого «я». Як все це зробити? Юпітер шепне це її серцю, якщо вона навчиться слухати.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,495