Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Близнюки і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Близнюки володіють незвичайним і привабливим якістю: здається, цей чоловік залишається вічно юним. Я вважаю, це не рідкість для того, хто кожен лінь народжується заново, і все-таки зазвичай добре володіє собою і обачна жінка-Скорпіон хотіла б знати, як же це … І тепер ніщо не зупинить її, поки вона повністю не задовольнить свою цікавість . А для цього вона буде підходити все ближче-ближче …

Несподівано вона опиниться між двома людьми, різними, як день і ніч. Який з них той чоловік, який її так цікавить? Вона не може зрозуміти. Синдром двійнят, ви ж знаєте! Це порушить її ретельно вибудувані плани. Що їй тепер робити?

Чи може вона впоратися з цим повним радості і смутку маленьким хлопчиком, з цим холодним і ніжним чоловіком? Він суміш непослідовності, протиріч, заперечень та тверджень.

Звичайно, вона може. Вона Скорпіон, і вона здатна зрозуміти будь-яку душу, перевершити її, перемогти, її, завоювати. Вона може? Я не впевнена, але про на упевнена. А чоловікові-Близнюкам це, взагалі неважливо. Сама думка про те, що він цікавий цьому милому і сильному, чуттєвого і загадковому створенню, вже досить хвилює, щоб підняти йому настрій.

І навіщо йому знати, що відбувається насправді? Для Близнюка знати – це втрачати сенс життя, тоді як для Скорпіона – все навпаки. Перефразовуючи бідного страждаючого Гамлета, «знати чи не знати – ось в чому питання!» Для цих двох це, безумовно, питання на всі часи, і на нього нарешті треба відповісти.

Чоловік-близнята по природі своїй не здатний осягнути, що любов вічна. Бувають чоловіки-Близнюки, які люблять одну жінку все життя (справді, одного я знала сама), але їх дуже мало. Типовий чоловік-Близнюки отримує задоволення від приємного збудження, вибираючи, яку з декількох жінок віддати перевагу, і уражається, коли один з цих безневинних, малих жайворонків раптом виявляється орлом, особливо якщо вона виявляється Орлом-Скорпіоном. А орел – моногамна створення природи.

Планета любові – Венера, а Близнюки управляються Меркурієм, чий вплив на Венеру призводить до того, що почуття стають розкиданими і легковажними. Плутон – управитель Скорпіона – діє на Венеру так, що її вплив стає сильним і таємним. Ви бачите тут чергові протиріччя. Венера теж помічає це і дивується, коли дві вібруючі сили Меркурія і Плутона схрещують свої промені. Близнюки-чоловік і Скорпіон-жінка не можуть помітити це відразу – так вони зайняті один одним. Єдине, що зверне на себе увагу, це така форма прояву Плутона, як ревнощі. Ця пристрасть у Скорпіона іноді більш полум’яна, ніж любов, що породила її.

Близнюку важко це зрозуміти. У нього, звичайно, теж бувають переживання, пов’язані з боязню втратити свою жінку, яка може залишити його заради якогось чоловіка, але нищівних шторму ревнощів жінки-скорпіона для нього незбагненні. Коли їй роблять боляче або вона просто підозрює, що їй можуть зробити боляче, її жало здатне завдати смертельного удару. І винен чоловік в тому, в чому його звинувачують, чи не винен – ​​не важливо. Для більшості жінок, керованих Плутоном, помста справді приємна, особливо якщо її Сонце знаходилося при народженні в несприятливому оточенні планет.

Знаючи це, чоловік-Близнюки, який не може не бути трохи вітряним і примхливим, повинен розуміти, що для цієї дівчини не існує такої речі, як інтрижка, а існує лише всепоглинаюча вічна пристрасть. Ніхто (хіба що жінка-Овен) не може бути такою ревнивою, як жінка-Скорпіон. Телець або Рак? Ні, до цих знаків більше підходить слово «власник». Вони часто плачуть, і страждають в глибині душі, але вони не часто влаштовують бурхливі сцени. Власниці і ревнівіци – це не зовсім одне і те ж. Будь-який чоловік, який одного разу перевірив це на собі, добре розуміє різницю.

Це комбінація знаків, де Скорпіон представляє шостий астрологічний будинок для Близнюків, а Близнюки – восьмий будинок для Скорпіона, тому в цих відносинах будуть взаємні послуги, безкорислива відданість і повагу плюс сильне сексуальне тяжіння (якщо мова йде про коханців або подружжя. Коли відносини пов’язують родичів , друзів, ділових партнерів, то для них будуть мати значення інші речі, а не секс). Ділові пропозиції тут будуть виходити від Скорпіона, а сексуальна вібрація – від Близнюків. Вас це здивує, адже секс – не головний інтерес для цього чоловіка, якщо він не супроводжується поезією, експериментами, вільними від умовностей, або складними іграми. Він може здивувати красою, чарівністю, мужністю, розумом і романтичністю, але не через мірної сексуальністю, і це так і буде з будь-яким, крім Скорпіона. Тому і здається дивним, що вона знаходить його, таким фізично непереборним, як і він її (хоча це не так важко зрозуміти).

А може, саме ця невловима атмосфера дитячості, незліченні фокуси його відображень у дзеркалі, переходи від одного настрою до іншого підсилюють її бажання? Він, здається, зберігає секрет, нехай маленький, але темпі менш секрет або таємницю, не піддається розгадки, і це притягує Скорпіона, як полум’я манить метелика. Вона повинна пізнати його, щоб задовольнити свій розум і своє серце, і це може залучати її багато років, поки в кінці кінців вона не зрозуміє, що ніхто ніколи не дізнається всі грані цієї людини, навіть Скорпіон. Приблизно в той же самий час він зрозуміє, що краще не грати з нею в улюблену гру «вгадай, хто я такий». Він просто злякається, подумавши, що його повільно, напевно дізнаються більше, ніж він хотів би. І це може стати розв’язкою їх роману, якщо, звичайно, кожен з них не буде готовий чесно подивитися в обличчя їх загальним труднощів і бути щирим.

Він може зайнятися аналізом і критикою того, про що вона мовчить, – адже він бачить, що вона про щось думає. Однак, роблячи це, він може потрапити у велику біду, ніж передбачає: особиста недоторканність для неї священна, і він-то повинен був це зрозуміти. Краще не торкатися якихось речей у відношенні один до одного, адже виникла через це образа може вирости в високу і товсту стіну відчуження.

Для того щоб зруйнувати стіну, він використовує весь свій арсенал: чарівність, жарти, численні романтичні прийоми, а також бурхливу уяву в заняттях любов’ю. Вона пустить в хід самі вишукані манери, холодну відчуженість і заспокійливу ніжність. Вони обидва випробують усі тузи, які заховані у них в рукавах, а у цих двох (або трьох, вважаючи його близнюка) трюків у запасі досить багато.

А самим вірним іноді буває єдиний засіб, який вони не випробували: залишите більше простору між їхніми серцями, щоб любов могла вільно дихати. Він згоден, але вона може злякатися, як злякалася б чорною і невідомою безодні. Це нове і незвичне простір складається з Повітря, і, по суті, це його стихія. Але її стихія – Вода, і, щоб вона могла дихати, їм потрібна єдність.

Завжди сумно, коли чоловік-Близнюки і жінка-Скорпіон розуміють, що втратили шлях до щастя, адже він завжди вірив у все чарівне і дивовижне … як і вона. Вона вірить навіть у більш дивні магічні сили. Але таємничий, неприборканий Плутон змушує її мовчати. І вона, підкоряючись цим нез’ясовним силам, не може висловити словами найпотаємніші свої мрії з такою легкістю, як Близнюки. І це сумно …

Якщо тільки він не буде так нетерпимий до її сильним пристрастям, її глибоким почуттям … Якщо тільки вона зможе знайти спосіб дати зрозуміти його невгамовному духові, що вона теж хоче розгадати всі таємниці, які лежать там, серед зірок і комет, і теж хоче вільно дихати, змагатися у швидкості з вітром і шукати чудеса дитинства, напівзабуті, але наполовину збереглися в пам’яті … Холодний нічний вітер, безсумнівно, освіжає більше, ніж напівтемрява сирих печер неспокою, де Скорпіонами править Плутон.

Занадто часто ці жінка і чоловік простягають руки – і, не можуть торкнутися один одного. Вони щось кричать, але він чує тільки музику вітру, а вона чує тільки шум хвиль, що набігають на берег. Якщо їм зупинитися і почути таємний поклик один одного, вони можуть злетіти так високо, що побачать все по-іншому. Навіть свої відносини.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Близнюки і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Анна в 21.05.2022 | Відповісти

    Цікаво, чи можуть чоловік-близнюки та жінка-скорпіон бути спорідненими душами. Адже вони такі різні. Чи може справжня любов і неймовірно велике притяжіння перебороти спірність цих двох стихій.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,186