Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Близнюки і жінка Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Близнюки добре розуміють людську натуру за допомогою гострої і точної інтуїції, а Раки дуже проникливі, так що разом (поряд із знаками Терезів і Риб) вони складають велику команду сищиків. Не випадково майже все Близнюки і Раки обожнюють Детективи! (Скорпіони теж, хоча вони більше схильні до містичних вбивств і історіям про примари.)

І все ж при всьому його розумі і психологічному моторність і при всьому її таланті витягувати з людей секрети, єдина загадка, яку вони, здається, не в силах вирішити, – вони самі. Тут завжди чогось бракує. Запитайте чоловіка-Близнюка, що найбільше турбує його в дівчині-Раку, і він відповість: «Я ніколи не знаю, про що вона думає».

Запитайте Рака, що її найбільше турбує в її улюбленому знаку Близнюків, і вона скаже: «Я не знаю, чого він хоче».

Так відбувається, коли ці двоє зустрічаються вперше; так буде, коли вони розійдуться, по-дружньому або в гніві, по яким завгодно причин; і так буде завжди, якщо вони залишаться разом. Її таємниче поведінку, її звичка замикатися і відмовлятися говорити, коли вона ображена, доведуть Близнеця до буйства, а це не природне для нього стан. Час від часу вона буде відкривати йому те, що у неї на думці, але настільки ж часто вона буде закривати раковину у відповідь на його питання, залишаючи його стривоженими абсолютно безпорадним. Просто вона відчуває себе безпечніше, коли не виказує своїх секретів. Іноді дівчина-Рак буде ридати і виливати свої побоювання, але навіть тоді не скаже справжньої причини її страждань. Тут немає «чому» і «навіщо». Чоловік-Близнюк не заспокоїться, поки не розбере кожну її скаргу і не розгляне всі мотиви, і все одно її загадкове поведінку залишить його з відчуттям смутного неспокою. Можливо, він буде пробувати розгадати це знову і знову. Але він може так ніколи і не дізнатися, про що вона думає між риданнями, сміхом і безтурботністю, – хіба що іноді вона відкриє йому маленький куточок, в своєму серці, коли він допоможе їй знайти старе, що загубилося спогад дитинства …

Що до неї, вона подарувала б йому Місяць, якби змогла. Любляча жінка-Рак хоче тільки плекати, захищати і марнувати ніжність своєму чоловікові (хоча його частка відданості може різко скоротитися вдвічі, коли в серці увійдуть їхні діти). Вона буде напихати його їжею і ніжністю і розважати його трохи таємничим «місячним» гумором. Але як вона зможе приготувати для нього досконалу мрію, яка вгамує весь його голод, коли рецепт його щастя так непостійний? Те, як він невловимо змінюється кожного разу, коли вона думає, що зрозуміла, до чого він прагне, ввергає її в сльози і гнів. Вона може ніколи не зрозуміти, чого ж він хоче, тому що він цього не знає, а якщо і знає, то поділиться тільки зі своїм другим «я».

Справа не в тому, що він не довіряє їй. Але тільки його близнюк здатний розшифрувати всі складності його меркуріанським мрій і привести їх до єдиної мети. Оскільки жінка-Рак так замислена, так емоційно сприйнятлива, вона «вбирає» щось з його поведінки, просто перебуваючи поруч з ним. Вона буде знати все про його психологічних трюках – крім того, як їх виконати. Це тому, що вони живуть на різних швидкостях. Їй, незважаючи на її зовнішню ділову жвавість, наказано: повільно і обережно. Йому наказано: швидко і невпинно. І нічого, що він один з тих Близнюків, хто здається спокійним і холодним зовні, – у нього реактивний розум, завжди готовий до негайного старту.

Це модель поєднання Сонячних знаків чоловіки Близнюки і жінки Рака, в якій знак Близнюків стоїть після знаку Рака. Тому вона потай розуміє його запопадливий натуру, завдяки несвідомої пам’ятно те, як бути безтурботним, непостійної і вільною від міцних емоційних зв’язків. В дійсності ця пам’ять може переслідувати її аж до крайності – до відчайдушного чіпляння за надійність, переважно емоційну, а ні – так фінансову. Чоловік знака Близнюків напівсвідому розуміє, що вона може навчити його такому ставленню до життя, якого він ніколи не відчував, а оскільки вчиться він швидко, його мудрість перевершить її у багатьох відношеннях, але не без деякої зростаючої болю.

Типові Близнюки не зберігають нічого зайвого – від відірваних корінців квитанцій і затупилися бритвених лез до зв’язків з людьми, що стали непотрібними. Він не може зрозуміти її потреби чіплятися за речі. Дивлячись, як вона запасає консерви, яким вся родина зможе годуватися місяці, якщо на нас раптом нападуть інопланетяни, можна подумати, що вона пережила жахи великої потреби.

Він не розуміє, що для Рака завжди можлива навіть міжпланетна війна. Завжди може трапитися все що завгодно, і вона хоче бути готовою до цього. М’яті купюри, які вона тримає в коробочці, полегшують її страх перед протікає дахом в дощовий день колись в майбутньому. А старі, пересипані кульками нафталіну сукні, які вона зберігала, знову в моді, і якщо вона відріже верх, вона отримає новий гардероб вечірніх спідниць, не витративши жодної з цих зім’ятих купюр. Точно так само вона не настільки поспішно, як він, залишає старих друзів і зв’язку.

Недбалість Близнюків в людських відносинах спантеличує Рака. Давні стосунки дають їй заспокійливе почуття відчуття минулого – того вчорашнього дня, коли світ був юний, веселий, надійний і безпечний. Щось подібне вона відчуває і в більш глибоких відносинах, званих любов’ю. Любов «місячної» дівчата не заснована на причинності або логіці. Знищити її вона не може. Інша можуть прогнати любов бажанням, волею, гнівом, вимовити її або викинути. Її любов виношується багато років, навіть якщо їй доводиться пришивати латки на стерті місця. Це один з найцінніших уроків, які її серце може дати його розуму.

Ви можете зустріти і непостійну дівчину-Рака, але не вірте їй: це поза. Десь під твердим краба панциром таїться стара, стерта любов, ніжно заштопати і акуратно складена, і вона з тугою сподівається, що ця любов знову увійде в моду і знову буде потрібна. Вигаданий образ сентиментальної пррстітуткі, яка «няньчиться» зі своїми клієнтами, – портрет переслідуваної думками «місячної» жінки, яка все ще, за звичаєм, чекає, що він повернеться.

Коли у чоловіка-Близнюків романтичні канікули, його не втримаєш на одному місці, а багаж у вигляді пам’яті про минуле кохання знижує швидкість. Він подорожує без нічого. Він не належить ні одному місцю і жодній людині: Навіть своїм родичам. Він знає, що вони люблять його, але все ж таки відчуває себе трохи осторонь, і не тільки від них – від усього світу. Поки не знайде жінку, яка знає, як «причепитися» до його серця. Чіплятися – особливий талант Раков, але її крабів почуття власності відлякає його, якщо тільки вона не замаскує його під ніжну терпимість і не розширить, щоб дати йому простір і видимість свободи. Тоді воно буде залучати і зігрівати його, коли йому буде холодно і самотньо. Якщо вона навчиться відпускати його, довіряючись любові, вона відкриє для себе, що з цією людиною вільний може означати вірний.

У їхніх сексуальних відносинах чисто фізичного може бути менше, ніж пристрасті духу і деякого емоційного еротизму. Її виняткова ніжність і живу уяву з’являться хорошим балансом для його м’яких дотиків і чутливої ​​сексуальної натури. Коли вони фізично переживають свою любов, вони можуть знайти один в одному те відсутню, що завжди шукають, і стати одним цілим … на короткі хвилини. Оскільки їй потрібно безперервне і відчутне доказ, що вона дійсно улюблена і бажана, його повітряні обійми можуть бентежити її. Їй хочеться, щоб він тримав її міцніше (і довше) – тільки так вона зможе бути впевнена … Найбільш ідеальне сексуальне єдність може бути у них при повному місяці, коли «місячна» жінка, здається, отримує дивну магнетичну владу повертати його з усіх мрій назад в таїнство їхньої любові – найглибшу його мрію.

Його можуть дратувати її застарілі економічні звички. Вона запитає: «Ти знаєш, як бути бідним? Це кошмар. Якщо ти і далі буде розкидатися грошима, ти дізнаєшся це. Тобі ніколи не говорили, що розтрати ведуть до нужді? »Але він просто потисне плечима і відповість як архетип знака Близнюків Майк Тодд:« Я цього ніколи не дізнаюся. Я бував розорений, але ніколи не був бідним. Розорення – тимчасове явище. Бути бідним – стан душі ».

«Місячна» жінка зрозуміє його краще, ніж він припускає: яким би він не здавався світу, для себе він навічно маленький хлопчик, якому якимось чарівним чином вдалося підняти в небо літак. І тепер час від часу він бавиться раптовими піку і обертаннями, зачаровується, знайшовши більш красиве хмара, схід або захід … весь час збуджено усвідомлюючи, що велика Всесвіт і її блискучі галактики лежать, спокусливо недосліджені, перед ним … і манять. Якщо вона по-справжньому любить його, вона буде готова скласти багаж і відправитися в шлях, коли його вільний дух стане неспокійним. І кожен привал, навіть самий короткий, вона зможе перетворити в тепле, затишне і миле притулок, як це уміє тільки жінка-Рак. Будь нове місце їй вдається перетворити в сад, наповнений квітами традицій. А він саме в цьому і потребує – в можливості подорожувати, але завжди повертатися додому.

Чоловік-близнята може затриматися в небі після заходу сонця, поки не зійшов місяць, щоб спробувати розкрити таємницю своєї улюбленої-Рака. І хіба не забавно буде, якщо її секрет виявиться такий: в мінливому світі мінливих істин, які переглядають на мить і знову ховаються за хмарами біжить часу, кожна душа повинна знайти свою другу половинку, щоб знати – щоб розуміти – щоб бути! Той же самий секрет, що і його власний.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,181