Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Близнюки і жінка Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Жінка-Овен і чоловік-Близнюки можуть, міцно взявшись за руки підстрибом пробігти по життю, ніби діти. Але настільки ж можливий інваріант, коли їх відносини будуть повні саркастичних, несамовитих перепалок, що не припиняються з ранку до вечора. Часто емоційне поєднання Марса і Меркурія в любовному досвіді породжує нав’язливу ніжність, переміжну гострими образами, що робить одно можливими і захват, і нещастя. У цьому винні і Близнюки, не схожі на інші знаки повітря, які висловлюють і захоплення, і презирство так ясно і безпомилково, і Овен, несхожий на інші знаки Вогню, захоплений миттєвої пристрастю любові чи ненависті, ніколи не думає про можливі наслідки.

Без сумніву, їх очікують часті і бурхливі суперечки, але ці сутички позбавлені злості. Вони висловлюються відверто, люто, але якось не дуже серйозно, немов знають, що в розпал самої дикої сварки можуть кинутися один одному в обійми. Це про них сказано:

Хтось любить обережно – Ніби ненависть можлива. Ми ж м’яко ненавидимо – Ми любов і в цьому бачимо …

У любові жінки-Овна і чоловіки-Близнюків завжди є невелика стриманість. Коли вони закохуються один в одного, ні один не замислюється, чим скінчиться роман або яким буде шлюб. Початкове взаємний потяг, магнетичне тяжіння цих безтурботних натур змушує обох довірливо тягнутися один до одного, не піклуючись про можливе наприкінці. Якщо ж він настає (в будь-якому вигляді: розставання, розлучення або смерть), спогади про любов так наївні, хвилююче і повні сліпої віри, наче дитяче серце в переддень Різдва, що пом’якшують пам’ять про будь пережитої образі або засмученні.

Їх на перший погляд безхмарні стосунки може затьмарити ревнощі. Типова жінка-Овен шалено ревнива і рідко здатна тверезо усвідомити це. Справа тут не в сильно розвиненому почутті власництва, а у притаманному Овнам символічному страху «жахливого дитини» опинитися кинутим (що означало б для нього катастрофу) і в гострій необхідності постійно чути слова любові. Це пояснюється тим, що Овен часто по-дитячому безпорадний і повністю залежить від тривалої і безперервної прихильності, хоча ретельно приховує це під маскою свободи, самостійності та повної незалежності, захищаючись таким чином від навколишнього світу.

Типовий чоловік-Близнюки не надто ревнивий, і саме через це, як не дивно, можуть виникнути значні труднощі Жінці-Овнові, бачте, потай хотілося б, щоб він ревнував. Схоже, йому доведеться прикидатися. Усвідомлює вона це чи ні, але їй, Овнові, просто необхідно порушувати ревнощі в своєму чоловікові. Це підтверджує її важливість для нього, а таких доказів їй треба так багато, що перестаратися тут нікому не вдається. Чоловік-близнята може задовольнити її бажання, якщо вона стане вести себе дуже зухвало, але найчастіше він дуже зайнятий, змінюючи свій гардероб, настрою, ідеали, мрії і схильності, щоб звернути увагу на її безневинний флірт, за допомогою якого вона сподівається розохотити його .

Йому ж, навпаки, не доведеться довго старатися, щоб пробудити в ній шалену ревнощі. Досить ніжно привітатися з продавщицею з газетного кіоску на розі. А так як в ньому сильні любов до свободи і боязнь емоційних оков, довго так тривати не може. Їй доведеться якось навчитися контролювати або ховати свої страхи, але і він повинен розуміти, що її поведінка викликана внутрішнім побоюванням, що їй бракує жіночності. Тип гладенькою, сексуально привабливою, м’якою кішечки з курячими мізками, яку жадає кожен чоловік, пропагувався так довго, що не можна строго судити жінку-Овна за розвинувся невроз з приводу її швидкого розуму, прямолінійності і відсутності вкрадливо жіночої підступності.

Вона володіє сміливістю й ініціативою, вона енергійна і честолюбна, а це все нібито чоловічі риси. Чоловіки вважають, що володіють виключним правом на ці якості. Що ж накажете робити жінці-Овну, щоб вважатися жіночною? Тертися щокою об плече свого коханого, муркотіти: «Любий, ти чудовий» – і ніколи нічого не робити самій? Якось надто убого, чи не так?

О, я вважаю, є й інші способи довести свою жіночність, наприклад: прати, прасувати, готувати, сповивати немовлят, базікати, гладити, прати, готувати, народжувати дітей … Я не повторююсь? Прошу вибачення, я почала сердитися. Сама Овен, я ніколи не розуміла, чому дівчину потрібно називати нахабу тільки тому, що вона розумна і не приховує цього. Якщо більшість чоловіків віддають перевагу робота-домогосподарку справжній жінці, це їх проблема.

Жінки-Овни, як і жінки Стрільці і Леви, чудово справляються з чоловічими справами, а дещо у них виходить значно краще. Вони можуть переносити більшу біль, ніж чоловіки, володіють здоровим глуздом і особливою логікою, щоб розуміти, що війна ніколи нічого не вирішувала, і вміти відчути небезпеку і зло задовго до того, як вони з’являться, – ось тільки деякі з наших переваг. Ми також більш чутливі, інтуїтивно і фізично, безумовно більш милосердними і все ж набагато більш реалістичні, ніж чоловіки. Але не настільки сентиментальна. (Ви не знали, що чоловіки сентиментальні? Настільки, що і жінок навчили бачити поезію і красу Життя!) Феміністки добре б знати переділи свого рівності і переваги по відношенню до чоловіків, але і вони також повинні «усвідомити межі чоловічого рівності і переваги відносно жінок. Тоді ми можемо говорити про справжні жіночності і мужності.

Жінці-Овнові, з її невинною вірою в чудеса, одного разу судилося зустріти чоловіка, який шукає справжню жінку, і він може виявитися представником знака Близнюків. У нього можуть бути якщо не дві голови, то двоїсті бажання, і він відчуває нагальну потребу грати в розумові ігри з жінкою, яку любить. Безтурботна сирена, дивиться на нього з тихою, трепетною пристрастю, – не для чоловіка-Близнюків, тому що це легше, ніж спробувати змагатися з ним у колкостями. Він виразно закохується спершу розумом, потім серцем, а вже потім виникає фізичне бажання. Саме в такому порядку розвивається роман з Близнюками. Що стосується Овна, то порядок майже такий же. Вона закохується спершу серцем, потім швидко включає розум, і, нарешті, фізичне бажання. Початкові моделі не збігаються, але це не настільки важливо, так як обом спочатку необхідно розумовий і емоційний потяг. Це дивовижно вдала формула.

Оскільки він, не може не оцінити постійний інтелектуальний виклик дівчини-Овна, вона в кінці кінців повірить, що він любить її такою, яка вона є. Тоді вона може бути по-справжньому ласкавою і ніжною з чоловіком, який доводить свою перевагу в деяких речах, але в той же час явно захоплюється її власними якостями. Це складний трюк, але чоловік-Близнюки здатний його виконати. Його природне чарівність і жвавість (деякі називають це льстівость) допоможуть утихомирити її марсовское марнославство.

Можливо, їй буде важко пристосуватися до його типовою для знаку Близнюків звичці спізнюватися. Вона частенько сама не цілком бездоганна в цьому відношенні, але Овнам властиво виходити з себе, коли їх власну зброю звернено проти них.

Що стосується фізичної сумісності, то він один з небагатьох чоловіків, здатних створити те феєричне дійство, яке у цієї жінки належне асоціюватися з сексом. Ідеал сексуального вираження любові для неї – це різнобарвне багатошарове споруду, сплетене з усіх книг, які вона прочитала, всіх фільмів, над якими вона поплакала, з усіх світлих надій, коли-небудь жили в глибині її серця. Вона буквально переконана, що вмить, коли вони стають одним цілим, повинні дзвонити дзвони. З ним вона може почути їх, тому що його уява здатна підтримати всі фантазії, потрібні їй, щоб втілити в життя мрії Попелюшки.

Саме такий тип емпатії змушує їх закохатися одне в одного, іноді з першого погляду (їх не можна звинуватити в повільності). Але пізніше знадобиться вже щось більше, ніж фантазії, щоб їх любов продовжувала яскраво горіти, коли його відчуженість, властива Близнюкам, почне їй заважати, адже для неї секс існує не тільки в уяві. Їй потрібно і відчутне. Вона може відчути, що він ніколи не віддає їй себе повністю, і, швидше за все, виявиться права. Вона ж нічого не залишає собі, та йому, може, не вдасться порушити в ній такі природні для Овна фізичні імпульси. Тоді вона вирішить, що чарівні історії – ніщо, коли немає вогню, щоб розпалити їх, і стане дратівливою або, що набагато гірше, фригідною.

Це тонке питання, але відносини будуть мати більше шансів на успіх, якщо Місяць і (або) Асцендент в його карті народження знаходяться, в знаку Вогню. Інакше він не зуміє навчити її того, до чого вона відчує здатність після того, як його ідеалістичні приготування подолають її початкову загальмованість. Принц-Близнюки може розбудити принцесу-Овна поцілунком, але вона засне знову, якщо не зазнає всеосяжну пристрасть, так ніколи і не дізнавшись що повинно було статися. Тоді Вогонь знаку Овна може обернутися Льодом, і це буде великою втратою, адже вона може так багато віддавати, коли її полум’яної натурі допомагають розвиватися.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,177