Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Близнюки і жінка Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Кожна Левиця вважає, і ви повинні це визнати, що чоловік, якого вона любить, повинен стати її виключною власністю. І це має бути надійний друг, не менш надійний і сильний чоловік, який до того ж буде її обожнюю. Це надзвичайно високий запит. Особливо коли вона хоче приручити Близнюка.

У Грі Любові, так само як у Грі Життя, він любить давати поради, і у нього завжди є кілька зайвих тузів у рукаві. Він знає все, але неточно. Його більше влаштовує бути майстром на всі руки, ніж фахівцем в чомусь одному.

Він народжений під знаком Повітря і завжди Томім спрагою змін. На відміну від двох інших астрологічних гравців, Льва і Стрільця, Близнюк хоче швидко виграти або програти і все почати спочатку. Крупна ставка на кар’єру, сімейні зв’язки, дружбу або любов не для типового чоловіка-Близнюка, принаймні, поки він молодий. (Звичайно, ви повинні врахувати, що це може тривати довго, тому що Близнюки іноді взагалі не дорослішають.) Для типового чоловіка, керованого Меркурієм, життя – це щось на зразок гри, де весь час з’являються нові цілі, а переможцем стає спритний і швидкий – той, хто все встигає. А звідки що береться, це неважливо. Ви встигли потрапити в ціль, і це так приємно!

Візьмемо, наприклад, жінку. Він знає – чи думає, що знає, – з ким йому буде легко, тому що вона не стане заважати йому, чіпляючись за рукав, і від якої потрібно триматися подалі, тому що вона думає, що літати повинні тільки птахи. (Правильно, але він теж «птах» – меркуріанським!) І він може вирішити, що жінка-Лев належить до першої категорії, тому що вона безумовно не стане чіплятися за його рукав. Навіщо, якщо у неї є інші, більш тонкі, способи пригальмувати його?

Це, як ви вже знаєте, одне з цих фатальних відносин чоловік Близнюки і жінка Лев, давним-давно заплановане понад. Навіть якщо вони не закінчаться любов’ю або дружбою, вони все одно обтяжені кармічними зобов’язаннями або відзначені долею. Чи ведуть ці відносини мужду чоловіком Близнюки і жінкою Лев до тривалої любові або платонічному союзу, залежить від багато чого – наприклад, від взаємних аспектів між Сонцями цих двох, Місячними знаками або Асцендента, і від інших планетарних зв’язків.

Постійної в своїх уподобаннях дівчині-Леву буде непросто приручити Близнюка. Це зовсім не схоже на приручення будь-якого іншого астрологічного звіра чоловічої статі! Це важкий випадок. Чоловік знака Близнюків невловимий і до того ж двойствен. У нього завжди напоготові запасний вихід або потаємний хід, замаскований чарівністю, і ви навіть не помітите, як він від вас піде. Але Левицю не лякають ці меркуріанські виверти, тому що вона не втрачає голову через чоловіків. Чоловіки самі втрачають голову через неї – не забувайте про це.

Процесу приручення може заважати туман чарівності – він ховає істину. Але є більш складна перешкода – те, що для Близнюків всі жінки схожі. Вони загрожують його свободі, підозрюють його в негідній поведінці і вимагають, щоб сьогодні він любив їх так само, як учора. А хіба це можливо? Так що дівчині-Леву доведеться переконати його, що вона не схожа на інших. Отже, вона буде приручати його, а він – слухати її кроки, її сміх, її голос, відчувати, що її аура відрізняється від аури будь-який інший жінки в світі. Може, вона навіть навчить його помічати, що золотисті відблиски в її очах так схожі на бурштин, так що кожен раз, далеко від дому, побачивши бурштинове кільце, він обов’язково згадає її теплу усмішку, гордий дух, блиск її очей і … повернеться назад.

Їй потрібно переконати його в тому, що вона унікальна, а вона і справді унікальна. Вона природжена леді, і таких більше немає. Вона може валятися в траві, лазити по деревах, сама лагодити кран і взагалі робити що завгодно, – королівська аура при цьому присутній завжди. Як і типова жінка-Козеріг, Левиця володіє зовнішністю блискуче вихованої людини. Чи так це насправді чи тільки здається, але це очевидно. Правда, є одне слабке місце, не захищене обладунками величавого гідності, – тенденція відверто піддаватися на лестощі. Однак що стосується всього іншого … Чоловік-близнята, який вирішив, що цю жінку можна поблажливо назвати «дитинка», скоро дізнається, що означає слово «леді».

Він навіть звикне (можливо, не без задоволення), що майже всі оплески дістануться їй. Не має значення, наскільки ласкаво вона говорить з ним і наскільки захоплено дивиться на нього, нібито він зірка цього подання, – яким би гарним, лихим, дотепним і інтелігентним він не був, в її бік буде повернуто більше голів. Щось у її витриманості, в її ліниву довірчій манері говорити, в тому, як вона недбало отбрасиваетгріву з очей, припускає королівську харизму.

Вона не хоче образити його, просто вона нічого не може вдіяти з тим, що всі очі спрямовані на неї. На щастя, він не власник і, можливо, буде розглядати її популярність просто як ще одне свідчення її унікальності. І що говорити про нього, якщо навіть президент Джек Кеннеді (знак Близнюків) виразно представлявся у Франції як «чоловік, який супроводжує Жаклін Був’є в Париж». Жаклін Кеннеді, як відомо, була Левицею …

Якщо говорити про сумісність такої пари, тут час від часу потрібні взаємні поступки. Ніщо не може так охолодити Левицю, як обман або невірність з боку її чоловіка, і це не тільки справжня зрада, але і нешкідливий флірт. Чоловік-близнята легше переживе її ревнощі, ніж те, що вона не помітить, що він надів різні шкарпетки, тому що саме тоді вона його в упор не бачить. Добре хоч, що Близнюки сприймають все якось значно легше, ніж більшість інших, і виразно легше, ніж такий сильний знак Вогню, як Лев.

Однак якщо вона його приручила по-справжньому, ревнощі – це не їх проблема. Проблемою може стати … проста техніка любові. Левиця, яку люблять, – виключно ніжна і любляча жінка, здатна і на яскраву пристрасть, і на томну чуттєвість. Але коли до неї ставляться недбало, вона, як ніхто, схильна симптомам фригідності. Вона не з тих, хто буде поблажливо посміхатися незручності боязкого школяра – вона чекає чоловіка, який знає, що любов – це мистецтво. Чоловік-близнята сам уособлення мистецтва, чарівності і ніжності. Але його дотику іноді такі легкі, а спокусливі увертюри так повітряні, що їй здається, що він може дематеріалізуватися прямо у неї на очах раніше, ніж їх фізична любов досягне втілення. Так що йому потрібно подвоїти свої бажання – з його уявою це не важко.

А якщо він дає їй зрозуміти, що не може протистояти магнетичним сексуальному потягу до неї … Їй потрібно чути, як вона прекрасна і жадана, щоб зуміти повністю розкритися в любові. Жінка прекрасна, коли вона кохана. Особливо якщо вона Лев.

У них обох є екстравагантність – і в тому, як вони кажуть, і в тому, як вони витрачають гроші. В обох вишуканий смак, і обидва люблять подорожі, літературу і мистецтво. Вони однаково володіють мистецтвом підкоряти: вона – впевненістю, він – чарівністю. І ви вже знаєте, що дівчина знака Лева може з легкістю приручити Близнюків, якщо запам’ятає, ніж можна взяти цих невгамовних, активних, але цікавих «птахів». Хочете спробувати? Звичайно, це вимагає терпіння. Для початку посміхніться йому очима на відстані, тільки не рухайтесь занадто швидко, тому що це може сполохати його. Мовчазна спілкування спочатку – це найкраще, тому що саме слова, особливо між цими двома знаками, часто стають пастками майбутнього нерозуміння. Тепер кожен день підходите трохи ближче і ще ближче … І нехай він ніколи не відчує, що його свободі щось загрожує.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,390