Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Близнюки і жінка Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Жінка-Козеріг нічого не може вдіяти з тим, що вона мудра не по роках, так само як чоловік-Близнюки не винен, якщо він часом схожий на безвідповідального маленького хлопчика. У нашому суспільстві до самого останнього часу вважалося, що чоловік повинен бути сильним, зрілим і практичним. А жінка – чимось повітряним, безпорадним і непередбачуваним.

Щастя для Козеріга і Близнюка, що ми нарешті усвідомили її право бути практичною і розумною поряд з його правом зрідка мріяти, проявляти чутливість і легковажність. Це щастя для всіх нас, але особливо – для цих двох. У них достатньо проблем через їх відмінностей, навіщо ще змушувати їх відповідати чиїмось повним забобонів уявленням про чоловіків і жінок? Саме їх – чоловіка-Близнюків і жінку-Козеріга?

Стать цих двох Сонячних знаків на перший погляд така, якиою повина бути. Її знак жіночий, його – чоловічий. Однак все це не так просто. Вірно, знак Козеріга – жіночий знак, але він управляється старим Сатурном, який безперечно є чоловічою планетою. А знак Близнюків – чоловічий знак, але він управляється хитрим Меркурієм, великим облудником, планетою, відомої своєю схильністю до обману, здатної моментально змінювати свою стать з чоловічої на жіночий, і назад. Так що тут виникнуть проблеми. Звичайно, вони переборні, але роблять життя якоїсь незатишним.

Можуть виникнути ситуації, коли він звинуватить її в черствості і бездушності, а вона його – в непостійності і емоційної незрілості. І в якомусь сенсі обидва вони справді такі. Однак любляча і вірна жінка з блискучим почуттям гумору – це теж вона. Просто їй треба відчувати, що вона стоїть на твердій землі, а не на хиткому грунті постійних змін, який може піти під ніг у будь-яку хвилину (всім Козерігам властивий підсвідомий страх перед землетрусами). Точно так само чоловік-Близнюки здатний проявити щирість більш глибоку, ніж від нього очікують, якщо його не будуть постійно заганяти в кут підозрами, похмурими пророкуваннями на майбутнє … і «пилинням».

Є така дивне комаха – богомол, самка якого під час спаровування часто відкушує голову самцю – десь він про це читав (Близнюки читали про все). І він починає відчувати себе самцем богомола, коли жінка, яку він любить, буквально «з’їдає» його, позбавляючи впевненості в собі і вважаючи, що її постійне несхвалення – це і є вираження її відданості. Але критика і строгість аж ніяк не допомагають Близнюкам проявити свої найкращі якості. І все-таки сім’я у них цілком може вийти.

Її наміри щодо майбутнього завжди чітко визначені, і, напевно, грошима в родині краще розпоряджатися їй. Справа не в тому, що він недостатньо спритний у поводженні з цифрами – більшість Близнюків можуть змусити комп’ютер позеленіти від заздрості. Просто вона зуміє розумніше їх витратити і вдаліше вкласти в справу. Правда, якщо його Луна або Асцендент знаходяться в Діві, Тельці, Козерозі або Раку, Близнюк не стане ставитися до грошей несерйозно.

Як не дивно, обидва цих знака астрологи (не кажучи вже про друзів і родичів) часто називають холодними. Її – через строгості Сатурна і його жорсткого впливу на її поведінку, його – бо він належить, стихії Повітря, завжди трохи відокремленої і відстороненою. Тим не менше вона здатна на земну, навіть полум’яну любов, хоча залізний контроль Сатурна над її емоціями допомагає їй залишатися розумною. Вона розуміє, що не повинна давати волю своїм почуттям, поки не впевнена, що це серйозно.

Що ж стосується Близнюків, цьому знаку ще дано пізнати (в духовному сенсі, звичайно) справжній захват любові (або її муки). Йому – з таємницею, кармічного боку – ще невідома її справжня глибина, але хіба передчуття не прекрасно? Звичайно, чудово; та його захоплені мрії можуть змусити її піднятися над реальністю, в той час як її тиха любов – це рівне полум’я свічки, що висвітлює йому дорогу і обіцяє спокій в періоди його сумнівів.

Іноді жінка-Козеріг може бути занадто гарною, занадто досконалою, занадто надійною, щоб чоловік-Близнюки міг з цим справитися. Всі ці «занадто» підкреслюють його власні недосконалості. Навіть її відданість раптом стає образливою для нього … але тільки тому, що він підозрює, що сам цього не може. Це і лякає, і засмучує його, і він навіть здатний … втекти на якийсь час, а потім знову повернутися – ще одна грань блізнецовской плутанини в сердечних справах.

Як ви вже зрозуміли, їхні сексуальні відносини не завжди будуть паруючим вулканом пристрасті. Однак, як не дивно, це цілком може влаштувати їх обох. Навіть у найінтимніші моменти йому потрібно відчувати свою незалежність і свободу. І їй теж, як це не дивно. Жінка-Козеріг (згадайте про жорстку владу Сатурна!) Навряд чи здатна зовсім втратити голову в пориві пристрасті. Не здатний на це і чоловік-Близнюки, подвійна натура якого складається з двох «я». Коли один «я»-близнюк переживає, інший спокійно спостерігає за його емоціями. Ось так вчиться Сонячний знак Близнюків – на рівні меркуріанський чутливості. Але жінка-Козеріг може якимось незрозумілим чином змусити його забути про все, окрім бажання. Для нього Козеріг являє восьмий астрологічний будинок сексуальної таємниці (так само як і більш глибокі секрети життя і смерті).

Типова дівчина-Козеріг живе в спокійному традиційному і дуже реальному світі, у всьому керуючись мудрістю. Чоловік-близнята перебуває в неясно окресленому просторі, повному фантазій і вируючої розумової діяльності, і його веде цікавість. Час від часу їм було б дуже корисно помінятися місцями, а точніше, світами – не з метою критики, а так, як їздять в далеку казкову країну, щоб насолодитися незвичністю і красою і потім з радістю повернутися назад. До речі, якщо вони справді будуть багато подорожувати, він буде щасливий. Вона – чи, якщо тільки її Луна або Асцендент не перебувають у сузір’ї Близнюків або Овна, Лева, Стрільця або Риб. Це жінка не з тих, хто може розбити намет і назвати її будинком. Щоправда, з віком, як не дивно, вона здатна стати більш легкою на підйом, і думка про подорож буде пом’якшувати її погляд і піднімати настрій, але з будь-якої подорожі вона так рада повернутися додому! Хоча є маса Козерігів-кар’єристок, все ж спочатку вона – жінка, яка з великим задоволенням сидить, як цвіркун, у свого вогнища. Чоловік-близнята нічого не має проти домашнього вогнища і може цілими місяцями і навіть роками відігравати роль бездоганного сім’янина, а потім – вж-ж-ж! – Подув вітер і поніс його в нову пригоду, навіть якщо це всього лише поїздка в сусіднє місто, де він може на декілька днів загубитися, щоб знову себе знайти.

Як це буває з багатьма Сонячними знаками, ймовірно, хтось представив їх один одному, адже Близнюки і Козеріг рідко сходяться самі (якщо тільки її Сонце при народженні не знаходилося в трин до його Місяця, або навпаки). Однак варто їм звернути один на одного увагу, як взаємний інтерес дає про себе знати.

Чоловік-близнята може весь час жартувати, але часто це просто маскування. Він відчуває, що люди все одно не повірять голої правди, адже вона надто очевидна. І тому він маскує її. У мінливої ​​правди Близнюків завжди є дві абсолютно протилежні сторони. Зате Козеріг вважає, що чесність має бути абсолютною, і в ній немає місця для двосторонньої правди. Близнюку таке ставлення може здатися занадто жорстким, тому що його вольний потік ідей припускає варіанти і свободу самовираження. Він не знає, звідки беруться ідеї, але вони ніколи не закінчуються!

Вона захоче, щоб він знайшов собі справу з перспективою в майбутньому і з розумною оплатою в сьогоденні, і, ймовірно, вирішить обзавестися будинком. Козеріги не надто люблять жити в багатоквартирних мурашниках. А йому не дуже потрібна надійність такого роду, оскільки Близнюкам, як правило, не потрібна наявність коренів. Він буде набагато щасливішим з мільйоном доларів в голові (у вигляді ідей) і сотнею в банку, ніж навпаки. Він вважає, що, у першого варіанта куди більше можливостей. Вона, як ви розумієте, впевнена в зворотному. Він її не розуміє і, можливо, ніколи не зрозуміє. Йому здається, що його ідеї і його уява – це і є найбільша цінність. Навіть чоловік-Близнюки з сильним впливом Діви, Рака або Козеріга здатний раптом забути про обережність заради якої-небудь нової мети або проекту, що прийшов йому в голову (в одну з його голів!).

Якщо їх відносини починають руйнуватися, жінці-Козерігові буде нелегко. Після того як вона вручила свою долю якомусь одному чоловікові, вона не може так просто взяти і забрати свій дар назад. Вона не може поставитися до цього так легко, як він. Коли вона любить, вона припускає, що це назавжди. Але коли вона вирішує, що її «назавжди» зайшло в глухий кут, не буде істеричних сцен з риданнями і звинуваченнями. Вона просто піде – і не повернеться. Жоден Сонячний знак не може бути настільки несентиментальна, коли ніяке інше рішення неможливо. Але … ви бачите те, що бачите, а її ніжне серце розривається від горя, яке болісно ще й тому, що вона переживає його поодинці.

Чоловік-близнята може вигукнути що-небудь типу: «Як мало я досяг – яке величезне ще не досягнуте!» Потім він поплаче над втраченими можливостями і втраченими шансами … над любов’ю, що залишилася без взаємності або розтраченої марно … Так, звичайно … Але завтра буде день – світлий, новий, багатообіцяючий день! Хто знає, яке чарівництво ховається в ньому? Можливо … так, можливо навіть примирення і шанс почати все спочатку. І на цей раз він буде ніжніше з боязкою дівчиною-Козерігом.

Козеріг, якщо їх роман чи шлюб закінчиться, почне посміхатися не так скоро, а що стосується світлого завтра – воно їй таким не здасться. Ось чому вона буде намагатися зберегти їх відносини. Її любов спосібна витримати ураган тимчасових розбратів, адже Сатурн на її боці.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,207