Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Близнюки і жінка Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Це не безжурний любовний роман, в якому все всипане трояндами. Цих двох зведе союз чоловік Близнюка і жінки Діви, а його випробування витримати непросто. Замість раю їм запропонують землю, на якій вони повинні виростити свій сад.

З самого початку вони можуть сперечатися про те, що для них важливіше – троянди або овочі. Очевидно, овочі – більш розумно. Вона – Діва, заклопотана можливим голодом, термітами на горищі, інфляцією і відсутньої гудзиком на сорочці. Овочі, ясна річ! Що ти будеш робити з трояндою під час інфляції?

Чоловік-близнята може вдихати аромат троянди в той час, як до них підкрадається бідність, майже так само, як Нерон грав на скрипці, коли горів Рим. Звичайно, весь цей «садовий» розмова, так само як гра Нерона серед пожежі, не більше ніж символ. Але для Близнюків все символічно або риторично. Він народився разом із загадками, метафорами і анаграмами, а також з телефонною трубкою в одній руці і телеграмою в інший. Вона, як він іноді думає, народилася від випадкового союзу між комп’ютером і щіткою для прибирання … Чоловіки-Близнюки здатні забути свій день народження, особливо після того, як їм виповнилося 21, – краще, якщо на ілюзорному хронологічному календарі не буде позначений їх вік! Навпаки, Діви, хоч вони і жінки, запам’ятовують точно годину і навіть хвилину народження. І взагалі вони вважають, що вічна юність була б нудьгою.

Вони можуть зацікавитися один одним із цікавості. Їй здасться цікавою його життя, повне випадковостей і змін, а йому полестити її захоплене увагу, розум і делікатність. Але через деякий час вона почне сумніватися, чи варто довіряти людині, чиї думки і дії небілих передбачувані, ніж погода. Він теж почне відчувати, що її увагу дуже захоплено, а розум надто тривожний. Потім вони можуть заплутатися в Розо-овочевому питанні … Те, через що закохані сваряться, саме по собі неважливо, але за дрібницями ховаються реальні проблеми. Справжня причина їх розбіжностей лежить глибоко всередині, і так не хочеться витягувати це назовні! Незважаючи на свій аналітичний гострий розум. Діва чутлива і ранима. Близнюк, з його неуважністю і певним байдужістю, властивим знакам Повітря, не завжди здатний зрозуміти її. Він сперечається, обговорює, намагається знайти компроміс, але часто не бачить джерела неспокою. Правда, його живий розум і чарівність допомагають встановити перемир’я – до тих пір, поки Діва не проаналізує сталося і не знайде помилки в його поверхневої аргументації.

Якщо вона не приймає його занадто серйозно, їм буде цікаво і навіть весело разом. Але Діва все сприймає серйозно, і краще, якщо він буде знати про це заздалегідь. Діва, вміє змусити всіх повірити, що вона прийняла на себе зобов’язання на все життя, потім вражає партнера швидким і акуратним розлученням. Діва все робить акуратно і швидко.

До любові – реальної земної любові – вони ставляться по-різному. Діві хотілося б, щоб чоловік, якого вона любить, був з нею весь – серцем і розумом, душею і тілом. Він може вважати, що їй не вистачає поезії. Звичайно, вона більш земна, ніж «повітряні» Близнюки, які хочуть постійного різноманітності. Чи можна говорити про надійність відносин, якщо Близнюки – це дві людини в одному (а іноді три або чотири), ось звідки всі перепади настрою, бажання – сьогодні і холодне відсутність інтересу – завтра.

Така поведінка може призвести Діву у відчай, змусити її шукати в собі недоліки, вважаючи, що саме в цьому причина його охолодження. Між цими двома завжди буде щось, що не дає їм розкритися до кінця. Коли вони разом, це не тільки союз любові – це ще і союз розуму.

Обидва вони добре знають, що таке слово. Є деякі пари Близнюків і Дів, які використовують слова як зброю – іноді зі смертельним результатом! Але тими ж словами можна підтримати, дати надію, повернути до життя. Вмовити боязку Діву залишити жорсткі обмеження і повірити в себе може тільки Близнюк, і він зробить це розумно і плавно, м’яко і мудро. Заспокоїти втомленого від меркуріанським змін чоловіка може тільки любляча його Діва.

Немає сумніву, вони будуть поважати один одного, а це і радує, і заважає: розум часто не дає повністю проявитися почуттю. Їх союзу деколи бракує емоційності. Вона буде робити для нього все необхідне, нічого не пропускаючи, з уваги. Вона пришиє йому відсутню гудзик, дасть добру пораду щодо її кар’єри, не висловлюючи при цьому своєї думки. Вона зуміє розумно поговорити з ним про книгах, журналах і газетах, які вони читають. І у всьому буде впевнена – спокійне і таке чудове почуття обов’язку!

Він знайде час поговорити з нею про всі проблеми, причому без дріб’язкової ревнощів, і в той же час проявить надмірна цікавість і збентежить її своїми розпитуваннями.

Багато Діви з розумінням і співчуттям ставляться до дітей, може бути, тому, що самі вони такі дорослі! Діти допомагають їм розкритися, виявивши потенціал любові і краси, а також несподіваний талант уяви і велику ніжність. Жінки-Діви здатні з щирим інтересом вислухати всі відчаю і захвати юного розуму і мудро, але м’яко направити все це в потрібну сторону. Так як кожен чоловік-Близнюки в серці дитина, ці її якості допоможуть не притягати його. Правда, їй доведеться мати справу не з одним «дитиною», а з близнюками. Вона може знову і знову вчити його цінному властивості відділення одного від іншого, поки не виявить, що у нього зовсім немає до цього бажання. Він у свою чергу спробує навчити її бути більш відкритою і вільною і спробує показати, їй, як це здорово, коли ти мчиш кудись за своєю мрією. Але Діви розкриваються так повільно, як важкі скрипучі двері, а він завжди так поспішає … Крім того, безпека і свободу вони оцінять по-різному.

Жінка-Діва з тих дружин, які люблять у всьому порядок, але можуть тим не менш подати своєму коханому сніданок у постіль. Правда, не багато Близнюків любить спати допізна. Він швидше вистрибне з ліжка, прийме душ, покатається на велосипеді, зробить кілька кіл навколо будинку або схопиться за ранкові газети до того, як перед ним з’явиться кави. І він так і не зрозуміє, що її образило … Так як Меркурій наділив їх обох здатністю до аналізу, чоловік-Близнюки, якщо він хоче утримати свою улюблену-Діву, повинен ретельніше, аналізувати її справжню природу. Деякі жінки-Діви можуть бути цнотливими і романтично-байдужими багато років і раптом ризикують усім через єдиною несподіваною і неможливою любові, яка до того ж виявляється недовгою. Вона зовсім не так холодна, як йому іноді здається. Якби вони трохи пильніше дивилися в очі один одному, вони б зрозуміли, що те, до чого обидва вони прагнуть, – це спокійні, надійні, невибагливі відносини. Але вони можуть наполегливо уникати уважних поглядів, боячись, що їм відкриється занадто багато … І ось вона підмітає підлогу, а він бродить по будинку, по-хлопчачому насвистуючи, і обидва бояться відкрито те, що заховане глибоко всередині. Їх Сонячні знаки стоять в аспекті квадрата, і в їх відносинах завжди відчувається або надлишок напруги, або брак розуміння. Іноді це напруга буває таким високим, що відбувається коротке замикання і настає повна темрява. Але при гармонійному аспекті Сонця і Місяця між їх гороскопами ці чоловік і жінка можуть зустрітися і не розлучатися, адже їхнє щастя може бути схожим на відпочинок на вітрі, коли радієш тому, як прозора зоря і спокійний захід …

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 24 T. 0,167