Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Близнюки і Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Безглуздо робити вигляд, що Близнюки і Водолій – знаки, які за природою своєю поєднуються так само добре, як полуниця і вершки. Навпаки, деякі з них несумісні, як араби і євреї. Але як між цими давніми ворогами досить імовірний світ, між Близнюками і Рибами цілком можливий щасливий компроміс, якщо їх світила перебувають у аспектах Тріна, секстіля або з’єднання. Вони цілком можуть порозумітися, якщо тільки Близнюки погодяться іноді поплавати в водах Нептуна, щоб скласти Рибам компанію, і якщо Риби не побояться час від часу безстрашно відправитися в політ з «меркуріанським птахами».

Звичайно, знак Повітря ніколи не відчує себе природно в Водної стихії – завжди є небезпека потонути.

А знак Води трохи побоюється літати без парашута: «Будь ласка, хто-небудь, постійте з мережею, щоб схопити мене, якщо я впаду!» Оскільки це Зодіакальна Близнюки і Водолій, то у випадку, якщо між їх гороскопами виявиться негативний Сонячно-Місячний аспект , їм слід згадати, що воду з повітрям слід змішувати, дотримуючись обережності, інакше може вийде сірий, сумний або зовсім непроглядний туман.

Близнюки і Водолій в чомусь схожі. Обидва вічно вислизають прямо з рук, вміють маскуватися не гірше хамелеона, і їх так само важко зловити і наколоти на папір, як світлячків (Близнюки) або рибок (Риби). Обидва вони здатні як фізично, таки розумово до швидких і невловимим маневрам, спалахують перед вами в яскравому світлі, а потім зникають. Куди вони поділися? А кого саме ви маєте на увазі Риби просто попливли в глибини своїх емоцій, щоб уникнути подальших питань і не дати заподіяти собі біль. А «птах Меркурія», потім же самих причин, вже юркнула в хмари (зрозуміло, подумки).

Ви знаєте, що Риби – дуже старі душі. Я сама вам про, це багато разів говорила, і це дійсно так. Вони пройшли через очищаючий потік безлічі втілень, і вони розуміють всіх і вся – крім себе. Душа не може втілитися в Рибах, поки (хоча б один раз) не пройшла через досвід інших знаків Зодіаку. Оскільки деякі душі залишаються в одному і тому ж знаку (або повертаються до нього) багато життів, перш ніж досягнуть позитивну сутність знака, то зрозуміло, чому Риби – стара душа. Рибам випадають найбільш важкі кармічні випробування. Справа в тому, що під дивним впливом Нептуна душі можуть помилитися і забути всі одинадцять уроків, отримані такою ціною, і тоді вони або змушені повертатися до якогось знаку (на зразок повернення до граматики, коли ви вважаєте, що вже минулого її), або втілюються, як Риби, до тих пір, поки не засвоять уроку. Не дивно, що Риби являють собою таку дивну компанію. Схоже, в цю групу входять тільки святі і грішники, рідко туди потрапляє рядовий пілігрим. Та, що народилися Рибами дуже уразливі, їх життя являє собою найбільший спокуса для ангелів і … часто призводить до їх падіння. Риби можуть прекрасно встигати в школі Нептуна, анатом раптом забути про щедрість, осягнуте в втіленнях Овна, Стрільця й Лева, стати скнарою – і паща. Або гладко прожити життя, а потім, в один прекрасний день (або ніч), немов внаслідок втрати пам’яті, забути справедливість Терезів і несправедливо засудити когось … Або забути слабо збереглося в пам’яті терпіння Тельця і ​​прийняти якесь поспішне рішення, за яким послідує запізніле гірке каяття. Не таке вже велике задоволення бути Рибами. Від цих чоловіків і жінок потрібно набагато більше знання, ніж від інших. Вони пов’язані карміческім кодексом честі, а будь кодекс честі – таке важке випробування для моральних якостей!

Таким чином, Риби пливуть по суцільним лабіринтах свого існування, часто у відчайдушних пошуках власної індивідуальності. І коли перед ними в дзеркалі життя дійсно миготять їх справжні образи, вони відчувають спочатку жах, а потім недовіру. Вони бачать богоподібне «я», з чим погодитися складно. Так що вони відрікаються від нього, ховаються і в кінці кінців тікають від нього в акторство або музику – а часто йдуть в наркотики, алкоголь або ілюзії. Більшість (на щастя для всіх нас) йде в творчість, суспільну діяльність, науку, релігію, лікування, викладання або присвячує себе друзям, родичам або сусідам.

Якщо Риби себе не розуміють, то Близнюки завжди намагаються розвіяти дим загадковості. Люди під управлінням Меркурія вважають, що здатні вирішити все що завгодно, обчислити, раз’ять на частини, подивитися, як воно влаштоване, а потім знову зібрати. Але, холодно проаналізувавши Риб, вони часто так і залишають все в розібраному вигляді. Риба, раз’ятая на частини Близнюками, може роками безпорадно борсатись, намагаючись відновити самоповагу. Близнюки самовпевнено намагаються розібратися у вічній невизначеності, огортає Риб, але самі не можуть деколи навіть заплисти за смугу водоростей. Вони намагаються зловити щось в порожнечі, не бачачи дна океану і не вміючи визначити його глибину.

Більш мудрі Риби поблажливо, сивині з щирою симпатією, спостерігають дитячі пустощі близнюків. Якщо Близнюки, як це часто з ними буває, живуть в царстві вигадки. Риби з задоволенням наносять туди візит. Але Близнюки намагаються наклеїти ярлики навіть на містичні речі, і це отруює Рибам все задоволення. Мрія є мрія … Навіщо підходити до неї надто близько, роздивлятися її надто пильно?

Риби не стануть терпіти копання в їх особових справах або, наполегливих запитань з боку цікавих Близнюків. Якщо на них занадто часто тиснути, вони або вислизнуть, або виберуть ще більш легкий шлях до позбавлення – обман, починаючи з легкої ухильності і кінчаючи відвертою брехнею (що Нептун виправдовує як «просту» самозахист). Іноді Риби просто відмовляються належним чином реагувати на красномовство Близнюків. Це може стати початком кінця, так як Близнюки будуть недовго терпіти, щоб їх ентузіазм та спалах натхнення охолоджувалися риб’ячим песимізмом. Риби можуть запропонувати віру, наснагу і підтримку, якщо захочуть. А якщо не захочуть, то … може настати момент, коли «птах Меркурія» залишиться сидіти на гілці на самоті.

Багато хто з нас, мені здається, недостатньо вміють цінувати красу, але і Близнюки, і Риби гостро відчувають мінливу красу природи, насолоджуються фарбами сходу і заходу, занурюються душею в мистецтво, поезію чи музику … Риби вбирають красу в захваті, мовчки. Близнюки широко посміхаються, охоплені благоговінням і схвильовані інтересом. Прекрасне, з’єднуючи Риб і Близнюків, стає мостом, через який вони можуть перекинути сонячний промінь … і, можливо, дотягнутися один до одного.

Є між ними ще одна схожість – їм важко сконцентрувати всю свою увагу на тому, що ви говорите, чи довго дивитися вам в очі. У Близнюків гострий, насторожений, іноді насмішкуватий погляд. У Риб погляд ковзає, м’який, вологий, але повний розуміння, коли зупиняється на вас, що не так вже часто трапляється.

Риби є для нас таким хорошим резонатором, тому що самі пройшли через багато що в кармічних або духовному сенсі. Вони навчилися обходитися без постійної уваги і лестощів. Сила Нептуна в тому, щоб знати, як без чогось обійтися, не скаржачись, і це зброя Риб проти розчарувань життя. Ці люди сильніше, ніж вони здаються, і набагато винослівей, ніж можна припустити по їх зовнішньому вигляду. Риби ще до народження привчені до того, що на них не звертають уваги, тоді як Близнюки з пелюшок звикли до того, що їх чують і помічають. Близнюки мають потребу в спілкуванні, а співчуваючі Риби майже завжди знайдуть час з щирим інтересом вислухати чужі печалі й радості. Близнюки просто не виживуть без аудиторії, здатної оцінити їх дар красномовства, а Рибам не вижити без свідомості своєї необхідності.

Кожен з них може дати іншому те, чого у нього немає. Треба тільки менше думати про себе і більше чути іншого.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,413