Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Близнюки і Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Дивитися на ці два знаки також цікаво, як на повітряних гімнастів під куполом цирку. Їх розумова гімнастика може бути і чудовою, і запаморочливої. Повітря, їх рідна стихія, невидимий і невловимий, він скрізь … і ніде.

Так як Терези ніякі можуть прийняти рішення, а Близнюки постійно його змінюють, ніколи не знаєш, чого від них чекати. Такий союз, будь то друзі, родичі, подружжя або ділові партнери, – це сумісність Терезів і Близнюків їх Сонячних знаків, яке, загалом, сприятливо.

Терези – Кардинальний знак Повітря, Близнюки – Рухливий. «Кардинальний» означає «головний», і це передбачає лідерство. «Рухомий» означає нескінченні зміни, а це перш за все спілкування. Близнюки можуть прекрасно спілкуватися з Терезами на одній повітряній хвилі – до тих пір, поки ті не почнуть сперечатися. Ну, як же – лідерство повинно бути за ними.

І не дозволяйте їм посміхатися, чарівно демонструючи ямочки на підборідді, – ви й не помітите, як почнете думати інакше. Коли Терези не можуть добитися свого сверхінтеллектом і дедуктивним методом мислення, вони поб’ють вас широко розкритими невинними очима і посмішкою Венери – і опозиція просто розтане.

Хто може чинити опір такій комбінації краси, грації, шарму, логіки, розуму, яскравості і лестощів? Близнюки можуть – і роблять це часто. Зрештою, переконання, схвалення, поєднання шарму і розуму були винайдені Близнюками! Близнюки винайшли цю гру, а Терези її засвоїли, адже першими на Зодіакальному колі стоять Близнюки, а Терези слідують за ними. Ці люди дуже люблять говорити. Правда, ніхто з них не любить слухати. Вони можуть говорити довго і на будь-яку тему, й у них дуже сильна уява.

Терези володіють особливим розумом, який пояснює їхню символіку: як тільки їм в голову приходить якась ідея, їх розум тут же автоматично включає протилежне поняття. Чи можете ви зрозуміти, на що це схоже? Хтось каже «гарячий!», А у вас в голові спалахує: «холодний». Хтось заявляє: «длинно», а ви впевнені, що «коротко». Якщо ви чуєте «швидкий», ви миттєво думаєте: «повільний». Ви відчуваєте, що вам погано, а виглядаєте ви добре. Ви ще тут? Сядьте і закрийте очі. Запаморочення пройде. Ви розумієте, чому у багатьох Терезів таке здивований вираз обличчя і такий далекий погляд? Половину свого життя вони роблять абсолютно протилежні речі!

Тепер, коли ви дізналися, як працює розум Терезів, ви зможете зрозуміти звичайну дилему Терезів. Що є істина? Яке слово повинно бути остаточною відповіддю? Травма нерішучості …

Близнюки надходять просто. Вони відкидають те, що було вчора, щоб насолоджуватися справжнім і не думати про майбутнє, поки воно не наступить. Терези так не можуть. Що, якщо укладання, було неправильним? Хоча, звичайно, це могло бути правильним. І як повернути це, щоб виправити? Поганий чи хороший? Реальний чи уявний? Позитивний чи негативний? Крайнощі полярності, проблема протилежності! Терези не насмілюються відмовитися від зайвого через страх відкинути єдино вірне висновок.

На відміну від Терезів, Близнюки жонглюють полярностями і протиріччями одночасно, поєднуючи протилежні думки всередині свого двоїстого «я». Тепер ви розумієте, чому ці два Сонячних знака не самі надійні люди на Землі. Якщо ви бачите Терези, коли всі в них абсолютно врівноважено, – це чудово! Якщо ви зловите Близнюка, коли він відправив одного з близнюків спати і говорить з вами один, – прекрасно! Але частіше їх двоє, троє чи четверо, а це вже просто натовп.

Незважаючи на схожість, у природі цих двох багато відмінностей. Близнюки вирішують все швидко. Прийняття рішень для них як спалах. Ні жалю, ні неспокою, ні очікування, ні питань – тільки дія. Терези балансують, зважують, судять, розмірковують, порівнюють і … відкладають до завтра. А іноді завтра і не настає. Рішення може бути помилкою, а Терези не можуть, не хочуть помилятися. Однак якщо Близнюки щось вирішили, це ще абсолютно нічого не значить. За хвилину рішення може змінитися, плани теж. Але якщо після складного балансування щось остаточно вирішили Терези, вони будуть твердо стояти на своєму, вважаючи, що не можна поліпшити те, що було так ретельно обмірковане. Терези обережніше Близнюків. У той час як Близнюки вважають, що нічого розплутувати вузол, який можна розрубати. Терези ніколи не стануть різати те, що може бути обережно, нитка за ниткою, розплутати. Кому потрібна швидкість, якщо потім вам доведеться повернутися назад, щоб виправляти власні помилки?

Дитяча щирість Близнюків може змусити їх робити прекрасні дурниці – наприклад, вимовляти ім’я якого-небудь друїда двадцять сім разів, коли падає зірка, або подумки прокотитися на коників. Терези не стануть витрачати час на подібну нісенітницю – вони, незважаючи на їх веселі обличчя, холодно-логічні.

І Близнюки, і Терези були б щасливішою, – і самі з собою, і один з одним, – якби вони навчилися більше відчувати і менше думати.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 83 T. 0,389