Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Близнюки і Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Стрільці, які ціляться у лицемірство і фальш, не завжди бувають надто гучними. Деякі з них досить боязкі. Але поні іноді пускають в хід кулаки, щоб довести свою точку зору на світ і справедливість. Вони навіть можуть говорити з різкою прямотою, коли їх попросять висловити свою думку. Всі Стрільці, боязкі вони або напористі, дивляться на світ чесними очима. Я намагаюся пояснити, що Стрілець – подвійний знак – полулощадь-напівлюдина. Існує два різних типи Стрільця: ті, хто схожі на людську половину, і ті, в кому більше проявляється інша половина кентавра. Я зустрічала і тих, і інших.

Ви пам’ятаєте, що Близнюки теж подвійний знак (коли мова йде про особистості), але взагалі складовою і навіть незчисленний! У вас є якісь думки про те, як вирішити завдання відносин між цими людьми?

Близнюки – Повітря, Стрілець – Вогонь, і з додатка до цієї книги ви дізнаєтеся, як змішуються ці стихії – іноді чудово, часом згубно. А взагалі вони добре ладнають. Близнюк може підштовхнути Стрільця до дії – повітря завжди розпалює вогонь. Стрілець може змусити Близнюка відчувати себе час від часу пригніченим, тому що вогонь підігріває повітря, але спалює кисень.

Так як це комбінація знаків стоять один навпроти одного, природно, що кожен з них злегка заздрить іншому і тим його якостям, якими не володіє сам. Близнюку потрібні високі спонукання, ідеали, тепло, захопленість і щирість Стрільця, а так само його здатність мандрувати, і не тільки шукати далеку зірку, але і знаходити її.

Стрілець прагне до холоднокровності і чарівності Близнюка, його таланту залишатися спокійним у самих неприємних ситуаціях, а особливо в тому словесному мистецтві, яке називається тактом.

У них є дві можливості. Кожен може захоплюватися характером іншого і намагатися наслідувати йому, щоб вирости духовно. Або кожен може заздрити протилежним якостям іншого і намагатися їх придушити, роблячи все по-своєму і позбавляючи один одного гордості.

Їм обом більше подобаються яскравість і блиск, а не солідарність і грунтовність, сміливість і зухвалість, а не надійність і терпіння. Обидва розумні, але иx думки скоріше схожі на падаючі зірки і комети, ніж на вічні світила. Те, що Близнюки і Стрілець можуть створити за кілька днів, часто буде блискучим, але проект, що вимагає часу і великих зусиль, може не вдатися (якщо в їх гороскопах немає сприятливого положення планет, які говорять про силі та терпінні). Розумний, гострий Меркурій і прихильний Юпітер дають їм можливість добре ладити між собою, але завжди існує можливість, що хитрий Меркурій (Близнюки) зможе обдурити щирого Юпітера (Стрільця), який у відповідь просто спалахне від образи!

Самі Стрільці намагаються обходитися без обману. Розумний, жвавий на мову Близнюк, який грає в такі ігри з довірливим Стрільцем, може пізніше сам про це пошкодувати. Відповідно до древніх легенд, боги зазнають особливу любов до цих дітей Зодіаку – Стрільцям і пильно захищають їх від тих, хто-хоче їх образити. Це основа так званої удачливості Юпітера. Для розумних сказано достатньо, але і розумні “птахи Меркурія» можуть попастися в свою власну пастку, коли менше всього цього чекають.

Живий розум і легкість в обігу зі словами, даровані Меркурієм, іноді дістаються шахраям, спритним продавцям і політикам, шахраям і шахраям. Однак ті ж самі якості дозволяють багатьом Близнюкам стати прекрасними вчителями, літературними геніями, художниками і музикантами, талановитими математиками, блискучими вченими й щирими і переконаними продавцями будь-яких речей. Двоїстість Близнюків може кликати людей цього знаку і в ту сторону, і в іншу. Їх притягують до себе обидва їх близнюка: від дня до ночі, від темряви до світла, від неправильного до правильного. Ця духовна боротьба трапляється навіть у звичайних, пересічних Близнюків.

Більшість Близнюків занадто розумні і занадто люблять свободу, щоб йти на ризик, порушуючи закон. Але є й такі, хто використовує свій розум, підбираючи цифрові комбінації на сейфах або виготовляючи фальшиві гроші. Взагалі-злочинець-Близнюк частіше воліє керувати злочином і перекладати відповідальність за їх вчинення на інших.

Всі Близнюки, незалежно від віку і статі, мають живим, блискучим розумом, завжди працюють на високій швидкості, хоча на поверхні ви можете бачити спокій і безтурботність. Не судіть про близнюків тільки по його манері говорити. Зверніть особливу увагу на результати. Коли за справи береться Близнюк, вони так чи інакше робляться швидко. Зовнішня повільність оманлива. Важлива суть.

В Насправді, багато Близнюки навмисно вибирають таку маску, щоб обманювати людей. Вони дозволяють своєму спокійному близнюкові вийти вперед, а швидкого, розумного і невгамовного двойняшку тримають на задньому плані, здійснюючи стратегію, про яку астрологічно неосвічені і не підозрюють. Зверніть увагу на очі оманливо спокійних. Ви побачите постійний блиск, швидкий погляд, здатний схопити будь-яку ситуацію. Ці очі скажуть все.

Людей, керованих Меркурієм, і людей Юпітера об’єднує те, що відрізняє їх від інших: радість, веселощі та оптимізм (хоча Близнюки навіть у юності не бувають такими наївними, як Стрільці). Пізніше вони можуть стати в різному ступені цинічними, хоча в них завжди залишиться якась щира надія. Так, я знаю, що це суперечливо, але характери у всіх подвійних (і двоїстих) знаків суперечливі. Подвійних: дві речі одночасно, а не послідовно.

Що стосується бідних Стрільців, вони не завжди такі переконливі, як близнюки, і часто потрапляють в біду, коли бовкнути, не подумавши, неприємну правду. Не те щоб вони не привабливі, але все це швидко втрачає силу, коли вони починають кидати жінці різкі слова, забувши про тонкощі і такті. Близнюки теж можуть іноді висловитися подібним чином, але вони чудово володіють такою зброєю, як сарказм.

Стрілець зазвичай не здатний на сарказм. Різка промова Стрільця зачіпає самою реальністю, якої не хочуть чути багато, а сарказм вимагає деякого спотворення правди, щоб вона виглядала … зрозуміліше.

Помічено, що навіть «нестандартні» спокійні Близнюки і Стрільці рідко мовчать, коли вони разом. Стрілець любить вибухнути раптом якимсь несподіваним монологом, провокуючи Близнюка бути більш красномовним. Але після того, як ці двоє викликали один одного на розмову, кожен з них вже не чує співрозмовника. Вони начебто слухають, але насправді один чекає, коли інший закінчить говорити, щоб висловити протилежну точку зору. Можливо, розбіжності між ними стануть настільки гучними, що їм знадобиться третейський суддя. Або один з цих двох абсолютно підпорядкує собі іншого, і того буде хотітися одного – свободи. Іншими словами, він буде намагатися піти. Часом назавжди.

Близнюки частіше отримують удари емоційного порядку, намагаючись заховати рани під маскою холодної нудьги і неупередженості, а самі намагаються зачепити свідомість Стрільця, що викликає іноді інтелектуальну пригніченість у улюбленців Юпітера.

Коли ці двоє (або четверо) прихильні один до одного, і це підтверджується їх гороскопами, вони знайдуть особливу мову спілкування і допоможуть один одному подолати труднощі.

У їхніх очах буде душевне розуміння, потребу один в одному і бажання наслідувати, яке знайоме всім протилежностям, об’єднаним комбінацією стоять один навпроти одного знаків. Вони відчувають, що вони протилежності, і їм так хочеться злитися воєдино …

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 87 T. 0,391