Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Близнюки і Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Забобонний від народження Скорпіон має повне право уявити, що Близнюки – це ще на одну людину більше. Звичайно, видно тільки одного, але його близнючка (або трійнята, або четверняшка) ховається десь тут, готовий раптово зникнути в самий важкий час.

Більшість людей не знають, що вони мають справу з декількома людьми в одній людині знака Близнюків, але Скорпіон відразу починає це підозрювати. Скорпіон взагалі все починає підозрювати. Довго дурити Скорпіона важко, якщо взагалі можливо. Він уміє проникати в таємниці, подібно Шерлоку Холмсу, але рідко обговорює результат з доктором Ватсоном. Те, що Скорпіон знає, він тримає при собі, адже найбільше Скорпіон прагне до влади. Знання – це влада, так навіщо її комусь віддавати? Навіщо говорити про те, що ти знаєш, як це роблять Близнюки?

Не те щоб Скорпіони не бувають іноді балакучими, але більшість з них воліли б, щоб їх бачили, а не чули, а ще краще, щоб і не бачили. Навіть ті рідкісні Скорпіони, які дуже балакучі, мають звичку говорити про все, крім того, що дійсно має значення. Тобто вони рідко обговорюють щось, що стосується їх самих або інших, якщо вони пообіцяли тримати це в секреті. Рідкісний Скорпіон порушує дану обіцянку – для нього це справа честі. Керовані Плутоном чоловіки і жінки не тільки дивляться скоса на тих, хто не вміє тримати язика за зубами, але також не довіряють дитячої безпосередності. Скорпіони складаються з багато чого, але «безпосередність» – це не те слово, яке вжив би астролог для їх опису. Так що ребячливость Близнюків їх просто дратує: це так несерйозно!

Скорпіон може бути лагідним, чутливим, жалісливим і фанатично відданим, але ніколи по-справжньому серцевим. Близнюка також часто звинувачують в нестачі сердечності (знаки Води і Повітря здаються холодними, особливо тим, хто народився під знаками Вогню або Землі). Що ж стосується вірності Близнюків, цим, як ми вже знаємо, вони не відрізняються, якщо істинне значення цього слова – відданість людині, ідеї чи ідеалу на все життя. Близнюки так люблять звертати убік! Цим людям важко зберігати інтерес до чогось одного, не відхиляючись і не повертаючи в іншому напрямку, – без постійного різноманітності і зміни місць вони задихнулися б від нудьги.

Як усі знаки Зодіаку, пов’язані відносинами типу Повітря і Вода, Близнюки і Скорпіон могли б ніколи не зустрітися, якби не випадковість. Через відсутність початкової гармонії між їх знаками цих двох навряд чи потягне один до одного. Однак, якщо їх познайомить хтось третій, хто й гадки не має про те, що може вийти з цієї суміші Повітря і Води, їх комбінація 6-8 може привести їх до тих дружнім, діловим або чуттєвим відносинам, які будуть містити багато взаємних послуг, відданість з одного боку і незрозумілий магнетизм – з іншого. Це схоже на астрологічний абсурд, але послуги та відданість зазвичай виходять від Скорпіона, а магнетичне тяжіння – від Близнюків. Може бути, тому, що Близнюки – таємниця, яку Скорпіон ніяк не може розгадати і в яку не може проникнути. Це і засмучує Скорпіона і одночасно зачаровує, якщо мова йде про невеликих дозах.

Розумний, талановитий Близнюк – це ходить, говорить знак питання, завжди цікавий і – іноді нещирий. Скорпіон – це крапка в кінці розуміння, кінцева пунктуація великої зосередженості.

Він може бути владним, гордим і честолюбним в прихованій, замаскованій, ненав’язливій формі. У глибині душі він у всьому дуже. Дуже безжалісний, дуже відданий, дуже жалісливий і дуже жорстокий, дуже скритний і дуже загадковий. Ці люди нічого не роблять наполовину, якими б нешкідливими вони не здавалися. Якщо вони ваші друзі, то вони ваші друзі до труни. Якщо вони ваші вороги. Тут завжди один маршрут крайнощів і протилежностей.

Якщо Скорпіон нічого не робить наполовину, то про близнюків можна сказати, що наполовину він робить все (чи майже все). Він не присвячує себе цілком одній людині або одній ідеї. Тільки маленькі шматочки, осколки, обривки, випадкові крихти … Тепер ви розумієте, чому ці двоє могли б ніколи не помітити один одного в натовпі? Однак саме відмінності можуть тримати їх в напрузі. Скорпіон ніколи не дізнається того, що хоче знати про близнюків, і буде дуже переживати через це. Близнюк ніколи не проникне в таємні глибини Скорпіона, але для чого йому розгадувати цю загадку? Його хвилює сюжет, а не розв’язка у фіналі.

Він, як і Діва, скептик і вміє читати між рядків. Тому він розуміє, що люди часто мають на увазі не те, що-говорять … Скорпіон теж непоганий в цій області, хоча причина тут в іншому. Близнюка веде живий розум, цікавість Меркурія і схильність до аналізу, а Скорпіона – підозрілість.

Від цих знаків Зодіаку неможливо щось приховати. Близнюк і Скорпіон підозрюють один одного, кожен аналізує і зондує противника більше, ніж будь-які інші з решти десяти знаків Зодіаку. Кожен створює свою ауру загадковості, а вони обидва люблять розгадувати таємниці. Але таємнича аура Близнеця – легка і мінлива, що складається з непередбачуваних переходів пастельних відтінків світла і тіні і швидких змін думки, в той час як ореол таємниці Скорпіона, пофарбований у бургундський червоний, набагато складніше, з різкими тінями, що лежать в глибоких, майже бездонних колодязях , іноді злегка зловісний, коли позначається вплив негативної сторони Плутона.

Повільність у інших – постійне джерело роздратування для живих, активних і нетерплячих Близнюків, найтиповіші з яких періодично бувають дратівливими і нервовими, але Боже упаси небудь викрити їх у цьому! Більш обережний і підозрілий Скорпіон в глибині душі якраз спокійний і впевнений. Коли вони грають (в покер або в любов – неважливо), Скорпіон розуміє всю ступінь ризику, а для Близнюка це всього лише гра. І якщо ця гра програна, для «птахи Меркурія» завжди знайдеться інша – через дорогу. Скорпіон ж не вміє програвати з такою легкістю. Для нього це принизливо і образливе навіть може викликати внутрішню паніку, хоча він цього ніколи не покаже. Близнюк відкриває свої карти красиво, безпристрасно і невимушено, а Скорпіон – з холоднокровною проникливістю і тільки після того, як зважить всі шанси. Правда, карти – це образ. У цієї гри в карти Близнюки вміють холоднокровно і ретельно прораховувати кожен хід.

… Але вони все ще не помітили один одного. Давайте випередите мене і познайомте їх, але під вашу відповідальність, не під мою. Якщо їх Місячні знаки сумісні, вони можуть разом мріяти про щось туманному. Зрештою, хіба туман – це не результат змішання повітря і води в природі? Але якщо їх Сонця і Місяця у розладі, результатом буде такий густий туман, що «птах Меркурія» не зможе літати, а Скорпіон застигне біля берега моря.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,481