Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Близнюки і Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Вони обидва хороші оповідачі – і Близнюки, і Рак. Здатність Рака розповісти історію з «місячним!» Уявою і гумором може зачарувати аудиторію. Але якщо в кімнаті є людина знака Близнюків, який блищить дотепністю і чарівністю та ще показує карткові фокуси, решта не будуть знати, на якій з трьох арен дивитися виставу. (Одна арена для Рака, дві – для Близнюків, двійнят, адже їм потрібно все в подвійному екземплярі.)

А «під завісу» Рак або Близнюки (або і той, і інший) можуть дістати фотоапарат, чим остаточно підкорив публіку. Любов до фотографії вони поділяють з Левами і Рибами; люди цих чотирьох Сонячних знаків можуть цілком виявитися професійними фотографами – кожен зі своїх причин. Більшість кращих фотографів народилися під одним з цих чотирьох знаків або мають в них Місяць або інші планети, і фоторинок міцно поділений між ними.

Ще одна подібність між Раками Близнюками – те, що їх аури багатобарвний, тому що обидва так легко піддаються змінам настрою. Знак Раку переходить від темно-синього кольору депресії до рожевої сентиментальності, потім опиняється в коричневому подразненні або брудно-жовто-зелених відтінках страху і іпохондрії, потім знову повільно стає лавандового кольору туги і ніжно-рожевого кольору сміху.

Знак Близнюків змінюється від яскраво-жовтого веселощів до кольору індиго відчаю, пробує мерехтливий сріблястий колір мрій і золотий колір надії, потім провалюється в сіре зневіру, від якого швидко переходить до блискучого білому кольору дитячої віри.

Коли їх аури змішані, представлені всі кольори спектра, від прозоро-ефірного до ультрафіолетового і ще кілька тонів і відтінків, ще не названих і навіть не усвідомлених.

Обидва вони мрійники, і обидва – майстри в мистецтві самореклами (хоча Раки і прикидаються незацікавленими, вони обожнюють увагу). Обидва володіють живою уявою і схильні сміятися на людях і плакати на самоті. Але якщо говорити про них окремо, один схожий на птаха в небі, а інший – нагадує краба на пляжі. Птах літає над вами, то зливаючись з вітром, то змахуючи крилами, а краб обережно повзе уздовж берега, близько до води, в місячному світлі … назад, вбік, повільно і боязко. Обидва часто дивовижні … Обидва змінюють своє положення без попередження.

Незалежно від іноді схожого поведінки, знаки Рака і Близнюків, як всі поєднання стихій Повітря й Води, відрізняються один від одного, як день і ніч, як позитивне і негативне, як Північний і Південний полюс і, в цьому випадку, як Вода і Повітря .

Близнюки – знак Рухливий, отже, ці люди воліють носитися навколо, встигаючи і тут і там, передаючи ідеї та інформацію. Знак Раку – основний, або Кардинальний, і Ракам безумовно не подобається щось передавати, особливо власні секрети. Вони воліють управляти подіями – не обов’язково безпосередньо, офіційно, але все-таки більшою мірою.

Під впливом вібрацій стихій Повітря й Води, Близнюки відчувають (тому що знак Рака на кармічні колесі стоїть попереду), що їм потрібно багато чому навчитися в уважного, обережного і скритного Рака, наприклад, – здатності сидіти і терпляче чекати, завзятості виношувати ідею досить довго, щоб вона знайшла чітку форму замість неясною. Рак тужливо-усвідомлює неясну пам’ять душі про те, як його вели численні прагнення Меркурія, який занадто не любить засиджуватися на одному місці через страх втратити щось більше волнующее.і от, у своєму теперішньому Рак це пам’ятає, смутно пам’ятає … існуванні , керований нестійкою Місяцем, він періодично буває охоплений спрагою мандрів і в той же час (і це йде від тієї ж кармічного пам’яті), його утримує страх втратити те, що він вже імеет.очага, подорожуючи, Ось чому Раки залишаються зазвичай у свого як правило, тільки в уяві, в молодика або повний місяць – такі уявні польоти поруч з домашнім гніздом безпечні. Зате Раки часто здатні терпіти непосидючість Близнюків краще, ніж більшість інших, – вони це розуміють.

У дружбі, бізнесі, любовних відносинах Близнюки не схильні до постійності. Вони беруться за все занадто легко і недбало, ведуть справу занадто швидко і скоро всі кидають. Рак чіпляється за мирну, затишну життя (за винятком тих, у кого при народженні Місяць перебувала в конфліктному аспекті з Сонцем, і то не завжди). Типовий Рак боїться, що якщо він послабить свою хватку, то виявиться без якоря в чужих водах, позбавлений всього, що так зручно і знайомо.

Звичайно, деякі Раки будуть люто заперечувати цю рису – особливо ті, у кого, наприклад. Місяць у Овні або Асцендент в Близнюках. Але й тоді не надто довіряйте їх запереченням, особливо їх заявами, що вони не бережуть речі і не чіпляються за них. Властивість чіплятися є завжди. Воно тільки приймає в кожному з «дітей Місяця», якісь, більш тонкі форми, але якщо ви гарненько пошукаєте, ви це знайдете.

Чоловіки, жінки та діти Раки чутливі і вразливі. Але Близнюки знають, якими Словами можна виманити їх з-під їх панцира. Близнюк – самотній мандрівник, вільний від прихильностей, емоційно (а іноді і буквально) бездомний, втрачений і шукає … вічний дитина. А Рак – вічна Мати (або Батько), надійний, теплий, ніжний і переконливий. Не дивно, що ці двоє сходяться місці … розходяться … потім повертаються … і знову розходяться.

Стихія Води, коли вона наситить Повітря вологою, може викликати дощ, який очистить атмосферу від туману, бруду … і нерозуміння. Отже, Рак може змусити Близнюків вилити свої, бажання, пролити такі потрібні деколи сльози або просто зупинитися на хвилинку, щоб згадати про дійсно важливі речі.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,485