Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Близнюки і Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Це важко пояснити, якщо не брати до уваги те, що кожен Близнюк – це щонайменше дві людини.

Але чи не думаєте ви, що Козеріга влаштує цей дурний відповідь, занадто ефемерний і занадто абстрактний, щоб стати практичним рішенням?

Можна спробувати пояснити Козерігові сутність Близнюків, підкресливши, що Близнюки – це Повітряний знак, і люди, керовані Меркурієм, дуже схожі з вітром. Вітер невидимий, хоча і сильний. Він не може бути ні одним, ні ворогом. Він більш-менш нейтральний (як Швейцарія). Але іноді руйнує навіть скелі. Його просто неможливо пояснити, як, втім, і Близнюків. Вітер вільний і непередбачуваний – хіба можна зрозуміти, куди він поверне? Однак для Козеріга і це не відповідь, і він може продовжувати з’ясовувати, в який бік дме вітер якогось певного Близнюка.

Мовчазний Козеріг не з тих, кого можна збити з пантелику красномовством (особливий дар Близнюків). Хоча більшість Козерігів не відмовлять собі в задоволенні послухати плітки про знаменитостей, самі вони рідко беруть в цьому участь (я маю на увазі плітки … у славі вони готові брати участь завжди). Для Сатурна, повелителя Козеріга, обережність – запорука мудрості як у мові, так і в діях. Символічний Сатурн – планета мудрості, знайденої з безлічі таємниць і традицій в різних втіленнях. Ще вона може означати дуже важливе начальство, батьків і будь-якого, що має авторитет, включаючи уряд, – всі ці люди і організації так люблять проявляти турботу, кажучи «ні», (для вашого ж блага, зрозуміло).

Близнюки і Козеріги – це модель Земля і Повітря, і це відносини, в яких Козеріг привертає Близнюків чимось, що мають відношення до таємниці, смерті, сексу, перевтілення, гіпнозу, психіатрії або навіть наркотикам (іноді невловимо чи підсвідомо). І навпаки, Козеріг завжди буде витягати з Близнюків якусь користь, і часто це закінчується тим, що Близнюки якимось чином прислужують злегка егоїстичному Козерігові. Самопожертва того чи іншого роду – ось що має бути присутнім в цих відносинах, будь то сім’я, бізнес, дружба чи кохання. Але якщо люди виявляються зовсім різними, як ці двоє, один з них повинен піти на жертву.

Козеріги одягаються старомодно, але дуже елегантно, немовби підкреслюючи мудрість Сатурна і знання, набуте досвідом. Від уявлень деяких Козерігів майже віє нафталіном. Більшість з них зневажає сучасні меблі, більше схиляючись до традиційного, старому, постійному. Нехай Близнюки біжать попереду сучасності, прикрашаючи свої будинки пластиком і сяючою хромировку. Для Козеріга вірно те, що є випробувана і розумно.

Ніхто так майстерно не може оскаржити свою перевагу, на словах, зрозуміло, як Близнюки. Ті, ким керує Меркурій, можуть сперечатися на будь-яку тему і змусити здаватися прийнятним навіть нездійсненне. Кого завгодно, тільки не Козеріга. Козеріги швидко розпізнають цю гру, і, відчувши, що проти них був використаний нечесний психологічний прийом, постараються, щоб наступного разу їх ніхто не застав зненацька.

У Козерозі є велич і безтурботність. Це і приваблює неспокійних Близнюків, які в глибині душі дуже хочуть спокою. Серйозний, але добрий і делікатний Козеріг (чоловік, жінка, навіть дитина) може забезпечити надійну і раціональну основу для емоційної безпеки – Близнюкам це так само необхідно, як місце, де можна скласти крила між перельотами. Життя для Близнюків тече так швидко, що часто все в ній зливається в одне розпливчасте пляма, і час від часу їм необхідно зупинитися. Козеріг здається жителем спокою, тиші темнозеленого лісів і постійності, і саме з Козерігом Близнюки можуть пізнати Життя і Любов у самому неквапливому ритмі Сатурна.

Козеріг теж може навчитися дечому у Близнюків. Близнюки володіють магічними здібностями проникати у світ будь прочитаної книги, будь-якого побаченого фільму або почутої симфонії і відчувати себе в цій придуманої реальності так само природно і вільно, як якщо б це було місце його народження.

Отже, Близнюки можуть дати Козерігові цінне знання того, як можна увійти в світ уявного – світ літератури, музики, мистецтва. Козеріг від цього тільки виграє, тому що йому так важко осягнути якусь іншу реальність, окрім земного, адже він просто вріс корінням в землю. Він практичний і заземлений як на свідомому, так і на підсвідомому рівнях.

Звичайно, є рідкісні Козеріги, чия уява спалахує під час літньої грози, чия душа витає і мандрує в тиху зоряну ніч, хто демонструє почуття тонкого гумору, розбирається в телепатії і таємничих чудеса Великої Піраміди. Але більш типовий Козеріг не витрачає час на роздуми про те, чого не можна розібрати, а потім знову зібрати за певною схемою. Коли Козеріги літають, вони замовляють квитки заздалегідь (для надійності). Коли вони їдуть на машині, то беруть дорожню карту (для впевненості). Але немає планів і карт для тих, хто подорожує в астралі. До речі, Близнюків іноді веде туди проста цікавість, а зовсім не духовний голод …

Вражаюче багато Козерігів задовольняють свій духовний голод методом, який підказує їм Сатурн, і починають цікавитися мистецтвом. Вони колекціонують живопис, стають покровителями художників або малюють самі. Деякі приходять до акторської професії або стають драматургами, хоча музиці тим чи іншим чином служать небагато. Але ким би не був і що б не робив Козеріг, обома ногами він міцно відчуває тверду землю, а чи далеко можна полетіти, якщо обидві ноги завжди на землі? Але все ж будь творче зусилля – це вже бажання розуміти те, що знаходиться за межами п’яти почуттів, це натяк на шосте, навіть сьома … і так далі. Древні казали, що Сатурн – планета сьомого вимірювання. Ми живемо нашою звичайним життям у третьому вимірі, тоді як саме Час, нескінченне Справжнє, як це розумів Ейнштейн – четвертий вимір. Зрозуміло, сьоме має нести велику мудрість, ніж можуть припустити навіть Близнюки. Але Сатурн добре охороняє свої секрети – чи не тому Козеріги так скромні й мовчазні?

Козеріги більше довіряють собі. Близнюки народжені для спілкування. Хто правий? І той і інший – кожен по-своєму, поки це не заважає іншому …

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,163