Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Близнюки і Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Дійсно, розумним і розсудливим Дівам Близнюки можуть здаватися безсердечними дітьми. Вони завжди поспішають за якимись міражами, вони схожі на коників: тільки що ви бачили їх поруч – і ось вони вже далеко. Для типової земної Діви подібне непостійність – недолік, який негайно потрібно виправити. Звичайно, Близнюки так не вважають.

Вони цінують більш практичний характер людини знака Діви і можуть навіть захоплюватися його надійністю, особливо коли з полегшенням знаходять родича, друга або ділового партнера, коханого чи чоловіка-Діву там, в тому ж самому місці, де вони залишили його на кілька годин, щоб повернутися через декілька тижнів, місяців або Даші років. Правда, якщо їх зустрінуть презирством, вони тут же полетять знову: діти не люблять, коли їх зневажають. А все Близнюки по суті своїй діти, чого ніколи не скажеш про Дів. Діви, з їх зрілим почуттям відповідальності, постійно пам’ятають про свої життєві обов’язки. І вони або живуть у відповідності з цією своєю суттю, або відчувають себе винними в тому, що вони цього не роблять. Близнюки рідко відчувають себе винними, або, принаймні, цього не показують: у них на обличчі цього не написано.

У Дів, як не дивно, іноді написано – особливо якщо це таємні тривоги. Так як знак Діви управляє кишечником і сонячним сплетінням, ці тривоги проявляються у вигляді легкої похмурості або стиснутих губ зовні і у вигляді абсолютно реальною хвороби всередині.

Чим старанно приховував тривоги, тим більше вони здатні дати про себе знати нудотою, нетравленням шлунка або запором. Так що Дівам краще частіше відкрито говорити про свої неприємності і сумнівах, а не збирати їх усередині, перетворюючи в хворобі. Хто точно не буде тримати всі свої думки при собі, так це Близнюки. Звичайно, крім тих нещасних Близнюків з Асцендентом або Місяцем в Діві, які серед невимушеної розмови раптом замовкають і починають довго і пильно розглядати свої пальці або роздивлятися лінії на долонях неспокійних рук …

Більшість Близнюків може дати будь Діві урок красномовства і товариськості. Діва безперечно знає, як потрібно говорити, але як це зробити, щоб справити враження, – інше питання. Інтелект у Діви так само гострий, як і у Близнюків (завдяки Меркурію, який управляє обома знаками), але він не настільки рухливий (це через вплив соуправителем Діви Вулкана). Близнюки вміють жонглювати думками і створюють ідеї з нічого – з повітря, а Діва – поганий жонглер і фокусів не любить. Зате вона вміло відокремлює факти від фантазій. Якщо говорити серйозніше, вчений-експериментатор Близнюк шукає дух закону, а статистик Діва слід букві закону.

Тепер, коли ви зрозуміли очевидну різницю між цими двома Сонячними знаками, ви можете уявити собі, як виглядає Діва з Асдендентом або Місяцем у Близнюках або Близнюки в зворотному випадку. Мати справу з такою людиною, мабуть, дуже непросто, навіть якщо ви бачите його щоранку, коли дивитесь у дзеркало.

Відносини Близнюків і Діви складаються під впливом моделі стихій Землі і Повітря і занадто легкими не будуть ніколи. Вони повинні будуватися на серйозності і повазі, і брак того чи іншого заважатиме цим двом зрозуміти один одного. Але не треба вважати, що разом вони не зможуть знайти гармонію і тепло. Просто вогонь в їх спільному вогнищі потрібно підтримувати постійно взаємним розумінням та толерантністю. Мир і сумісність між ними цілком реальні, але при певному зусиллі, адже за видимими розбіжностями цих двох заховані вірність і любов.

Зазвичай Діви розумно вважають, що неприємності не треба провокувати, і, на відміну від близнюків, не зреагують на них занадто бурхливо. Близнюкам критичні зауваження Діви часто здаються докучливими причіпками, і це може викликати в них бурю протесту. Звичайно, сварка для Близнюків реально не сварка, а просто інтелектуальний поєдинок. Але Діва – Земний знак, вона дивиться на це глибше, і її образи тривають довше.

В більшості своїй Діви досить скромні і навіть самокритичні і рідко демонструють гордість або перевагу. Небудь більш агресивні знаки можуть і не зрозуміти Діву, але Близнюки, які знаходять Овна стомлюючим. Льва занадто зарозумілим, а Скорпіона надто відчуженим, в суспільстві приємною і ввічливою Діви можуть відчути полегшення. Діва, з її зворушливою і притягальною скромністю, з її особистої стриманістю, майже не викликає заздрощів чи обурення, у неї немає блізнецовскіх крил, і в змаганнях на швидкість вона навряд чи зможе відвоювати у Близнюків головний приз. Правда, Діві замість призу часто вдається отримати вигідну роботу, залишивши Близнюків далеко позаду. Зате розумні Близнюки розуміють, що Діва – це та непримітна конячка, на яку можна ставити.

У будь-якій суперечці між Близнюками і Дівою Близнюки виграють в головному, так як вони швидше настають і вміють загнати супротивника в кут своїми відповідями. Але вигране бій ще не робить їх переможцями. Діва все одно знає: те, що здається абсолютно вірним твердженням, все ж може бути абсолютно неправильним. До того ж найбільший талант всіх Близнюків – це чарівна здатність переплести правду і брехню таким чином, що одне виявляється іншим, і навпаки. Це здатне обдурити будь-якого, але не Діву!

У Близнюків є ще один талант, змушує Дев дивитися на них широко розкритими очима: всі Близнюки трошки фокусники. І є один фокус, який вдається їм майже завжди, – це вміння заінтригувати співрозмовника. Діва не заспокоїться, поки не дізнається точно, як виповнюється той чи інший трюк, а вся сіль існування Близнюка в тому, щоб створити реальність з чистої ілюзії і довести, що це правда. Реальність – це все-таки не ілюзія, а ілюзія ніколи не може бути названа реальністю. Але Близнюки з їх дзеркальність і двоїстим відображенням правди без цього не можуть.

Років до тридцяти Близнюки здатні поміняти дюжину професій, у той час як Діви приходять в сум’яття від того, що їм треба щось переставити в службовому розпорядку. Що стосується зміни роботи, Діви підходять до цього з такою серйозністю, з якою хіба що обирають президента Сполучених Штатів.

І все-таки, незважаючи на всі їх відмінності, незважаючи на випробовують їх ривки важкою вібрації Землі і Повітря, Близнюки і Діви здатні пліч-о-пліч подолати простору чарівної землі Оз. І якщо вони завжди хочуть бути разом, вони повинні вчитися у Великого Чарівника таємниць змін, а це значить – компромісу.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,175