Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець – гороскоп на жовтень 2017 від Марфи Бомбушкар


Багато подій в дружбі і любові, захопленнях і творчості, планах на майбутнє. Продовжиться активний період в професійній сфері, ще є час зміцнити і поліпшити собі ім’я. Місяць не поганий для Вашого знака Зодіаку, напруги найбільше буде в середині жовтня, коли, роздратування і розчарування можуть штовхнути Вас на крайні заходи.

Йде активний період, бажання відстоювати свої права і братися за нове в професійній сфері, бажання керувати і бути головним. Можуть бути конфлікти через правила або права з керівництвом і клієнтами. Період з 6 вересня до 23 жовтня, робіть собі кар’єру і ім’я, але обережніше будьте в середині жовтня. І паралельно йде ще один період, з 20 вересня до 15 жовтня, коли можна харизмою й шармом залучити на свою сторону керівництво і важливих персон, сподобатися їм, укласти вигідні угоди або відносини по вигоді, шлюб за розрахунком. Але найкраще з 20-15 налагоджувати відносини, а з інтригами і маніпуляціями бути обережніше в середині місяця.

До 6 жовтня (може бути плюс 5-10 днів) у Вас час енергійний, багато може бути несподіваних змін і бажань, особливо в дружбі і любові, розвагах і захоплення. Період з 20 вересня до 6 жовтня.

З 30 вересня до 17 жовтня – багато спілкування з друзями і новин.

Найсексуальніший і романтичний період з 2 по 9 жовтня. До того ж до 7 числа він хороший для активності в фінансових питаннях і професійних, налагоджуйте відносини, робіть покупки, робіть ділові пропозиції.

Перший пік 6 жовтня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 спад. Під час піку буде час завершення, реалізації, кульмінації і усвідомлення. Найбільший акцент на любов, захоплення, дітей, творчість – чекайте новин в цих сферах, приділіть їм уваги. Завершіть розпочате. Буде багато новин про сім’ю, друзів і кар’єру до 12 жовтня.

З 7 по 10 жовтня – не робіть дорогих покупок, не давайте обіцянок керівництву, будьте обережніше з фліртом, може бути розчарування у відносинах і порушення зобов’язань. З 8 по 15 жовтня Ви станете більш конфліктні і ймовірний занепад сил, особливо обережними потрібно бути з порушенням правил і скандалами, що впливають на Вашу кар’єру. З 8 по 12 жовтня – не тисніть на друзів, не залазьте в фінансові афери, особливо з друзями, час жорстокий і егоїстичний. З 14 по 17 жовтня – багато несподіваних новин від друзів і коханих, складно концентруватися на чомусь одному, погані дні для ділових переговорів і документів. З 14 по 19 – буде приплив сил, особливо духовних і творчих.

З 11 жовтня 2017 у Вас почнеться період духовного зростання, експансії віри, нові погляди на релігію. Крім духовних питань, виникнуть нові таємниці, може почнете вивчати щось пов’язане з езотерикою, станете членом якогось таємного співтовариства. Будете приділяти більше уваги своїм недоліків і комплексам, питань психології. Час покращувати психологію, таємниці, духовний світ до 9 листопада 2018. До цього, з 10 вересня 2016 був час поліпшень і новизни в дружбі і планах на майбутнє.

Час відпочивати з друзями і може навіть роман завести з одним з 15 жовтня до 8 листопада.

З 17 жовтня до 6 листопада – час пліток. Бережіть здоров’я, особливо хронічні хвороби. Особливо з 17 по 20 жовтня, чекайте новин!

Другий пік 19 жовтня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад, принесе нове, нові бажання і можливості. Пік акцентує дружбу і плани на майбутнє, любов і творчість. Слід бути обережніше вагітним. Можуть бути несподівані зміни в любові, творчості, планах на майбутнє і дружбі, намагайтеся не руйнувати те що склалося, якщо воно Вам дорого. Занадто багато егоїзму і бажання руйнувати з 19 по 22 число.

З 23 жовтня до 9 грудня станете активніше в дружбі, бажання управляти друзями.

З 24 по 29 жовтня – час оптимізму, вдалі дні щоб слухати свою інтуїцію, що вона шепне Вам про майбутнє, духовне, секретне.

Ще один складний період для дружби з 26 по 30 жовтня, так само він поганий для фінансових питань, намагайтеся не ризикувати, остерігайтеся втрат.

Гороскоп для Стрільців на жовтень завершиться хорошим трендом, який вже був в минулому (з 9.12.16-13.1.17 і 30.4.17-6.6.17), в цей раз він буде з 29 жовтня до 26 листопада (можливо плюс 10 днів). В минулих гороскопах детально був описаний. Коротко кажучи, час стабілізувати і зміцнити своє життя, своє ім’я, питання дітей і творчості, плани на майбутнє і кар’єру, зміцнити себе. Буде приріст енергії і прискорення розвитку подій, працюйте над собою і своїми проблемами.

Важливі дати і періоди в жовтневому гороскопі для Стрільця

З 2 по 9 жовтня – багато романтики і час робити ім’я.

6 жовтня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – завершення і усвідомлення. Акцент на дружбу, творчість, дітей, захоплення.

З 7 по 15 жовтня – будьте обережніше.

З 11 жовтня по 9 листопада 2018 – духовне зростання, оновлення, нове в духовному світі, секрети.

З 15 жовтня по 8 листопада – дружба.

19 жовтня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – нові бажання, нові можливості. Акцент на дружбу, кохання, плани на майбутнє. Багато несподіваного і новин.

З 23 жовтня по 9 грудня – дружба.

З 29 жовтня по 26 листопада (плюс 10 днів) – зміцнюйте себе, будуйте плани на майбутнє, вирішуйте проблеми.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 жовтня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,189