Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець – гороскоп на вересень 2017 від Марфи Бомбушкар


Займайтеся своїм соціальним становищем і сім’єю, але краще першим. Завершення в сімейній сфері і нові можливості в кар’єрі, положенні. Сил стане менше, а скандальність може зрости, особливо з керівництвом і батьками. Основними акцентами місяці буде кар’єра і навчання, як і для всього Зодіаку найбільше поганих трендів в кінці вересня.

З 21 липня по 6 вересня зросла енергія у Стрільців.

Ймовірно, в Ваше життя повернулися старі партнери, конкуренти, вороги, стара любов, повернулися і старі кар’єрні питання про посади, про честь, про справи з 13 серпня по 6 вересня. У питаннях ділових була затримка і можуть бути проблеми.

З 26 серпня по 20 вересня поліпшуються міжнародні зв’язки, відносини з покровителями, гарний час для харизми і публічних виступів, та й рівень романтики зріс. Особливо вдалі періоди будуть з 11 по 20 число, відразу ж 3 періоди підряд. Здійснюйте дорогі покупки, вирушайте за кордон, вирішуйте судові проблеми, вчіться, спілкуйтеся, сіяйте на публіці, багато романтики.

З 16 серпня по 8 вересня – вдалий час для поліпшення і зміцнення себе, дружби, планів на майбутнє, детально було в минулому гороскопі на місяць для Стрільців.

Багато енергії і сил, особливо для творчості, азарту і розваг з 1 по 6 серпня.

Невеликий, але хороший період для навчання і подорожей з 1 по 10 число, нова інформація і знайомства, хороший для бізнесу.

Будьте обережніше з обманом керівництва і рідних, не обманюйте їх і дивіться, щоб вони Вас не обманули. До того ж багато може бути помилкових надій і мрій на кар’єру з 3 по 7 вересня.

Відстоюйте своє ім’я і репутацію, оновлюйте свої професійні плани, працюйте над проектами що дають Вам репутацію, відстоюйте свої бажання кар’єри і пошани, вимагайте поваги. Багато сил і енергії для кар’єри, поновіть або почніть щось нове. Період з 6 вересня по 23 жовтня, період сильний і хороший. Бійтеся скандалів і обману з керівництвом і рідними через своїх бажань і кар’єри з 22 по 28 вересня.

Результати в сімейній сфері і кар’єрні, новини, усвідомлення цих сфер, можливість розібратися і завершити 6 вересня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів після. Працюйте над домашніми питаннями і питаннями нерухомості, можете отримати хороші результати!

Хороший період для операцій з 8 по 12 вересня, так само період хороший для того щоб проявити себе на роботі і доведення своєї влади.

З 10 вересня до 17 жовтня – багато ділової інформації, спілкування, знайомств, поїздок.

З 12 по 16 вересня – бережіть сили, не падайте духом, обережніше з важливими людьми.

Налагоджувати відносини з ВІПами і керівництвом, тими від кого залежить Ваша кар’єра. Можуть бути відносини по вигоді. Період з 20 вересня по 15 жовтня, хороший, але буде пара складних короткострокових періодів, коли потрібно не втратити обличчя, перший з них з 28 вересня по 2 жовтня. Другий буде в жовтні. Але в цілому час сприятливо, використовуйте харизму для імені свого.

З 20 вересня буде повторення складного періоду для любові, дружби, планів на майбутнє, Ваших поглядів на життя і самооцінки, питань дітей, період до 6 жовтня. Він уже був з 13.12.16-23.01.17 і 4.2.17-17.3.17. Період швидких змін, можливих руйнувань, бажання більшого. Бережіть ці сфери або руйнуйте. Бажання випробувати нового і більшого.

Другий пік принесе новини або зміни в питаннях кар’єри і посади, щось нове. Пік 20 вересня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Потрібно бути обережніше і не поспішати, не обманювати себе та інших, обережніше зі спілкуванням та інформацією.

Акуратніше ведіть ділові переговори з 25 по 27 вересня, а краще відкладіть їх, уважніше будьте з документами і торгівлею, краще нічого не купувати в ці дні.

Романтичний період з 29 вересня по 2 жовтня.

Гарний час для кар’єри і фінансів з 29 вересня по 5 жовтня, перебудувати ці сфери, позбутися від зайвого вантажу, відстояти свої права і бажання.

Важливі дати і періоди в вересневому гороскопі для Стрільця

З 6 вересня по 23 жовтня – енергія і сила для кар’єри.

6 вересня, пік плюс-мінус 4 дня – сімейна сфера та кар’єра – кульмінації.

З 10 вересня по 17 жовтня – багато ділових новин.

З 11 по 20 вересня – вдалий час для покупок, любові, дружби, харизма.

З 20 вересня по 15 жовтня – налагоджувати відносини з ВІПами.

20 вересня, пік плюс-мінус 4 дня – кар’єра і професія – початок.

З 20 вересня по 6 жовтня – бережіть дружбу і любов, дітей та творчість.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 вересня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,431