Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець – гороскоп на травень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць хороший, багато спілкування, творчості, кокетства і бажання любові (є шанси на короткострокові романи), роботи і завдань. Багато енергії в спілкуванні і відносинах, відстоюйте свої права (правда в кінці місяця стережіться скандалів, найкраще все встигнути до останньої декади). Приділяйте увагу роботі і здоров’ю, будуть шанси оновити, поліпшити і почати нове в цих сферах. В кінці місяця найважливіший період для відносин в цьому році, за загальним трендам.

До 3 травня, з 10 квітня, у Вас була переоцінка відносин і кар’єри, можливо повернення в цих сферах і затримка. Не слід було починати нові ділові проекти.

Багато творчості і творчих ідей, новин від улюблених і дітей, до того ж несподіваних з 25 квітня по 14 травня, можуть бути несподівані події і новини і щодо партнерів та професії. Гарний творчий час для інтелектуальної праці по 16 травня.

Ви стали більш активні з 30 квітня, більше енергії і впевненості в собі і завтрашньому дні. Стали більш ексцентричні і передчасні, період хороший для прискореного розвитку себе, стабілізації себе і любові, питань дітей, творчості, а головне маса енергії. Закінчиться він 6 червня.

У Вас багато активності в сфері відносин з 22 квітня по 5 червня, можуть бути скандали (особливо в кінці травня) з партнерами. З іншого боку, це час оновити відносини і відстояти свої права, допомогти і підтримати партнерів. Хороший період для бізнесу.

З 29 квітня по 6 червня – йде період романтики і любові, налагоджувати стосунки з коханими і дітьми.

Гарний час для ділових переговорів і складних завдань з 8 по 15 травня, для всього Зодіаку. До того ж вдалий момент щоб трохи позбутися різних обов’язків і звичок, на роботі і в житті по 12 травня, попросити про це керівництво.

Будьте обережніше з конкурентами і ворогами з 9 по 15 травня. Хоча сил у Вас побороти їх вистачить, взагалі буде досить великий приплив сил з 10 по 15 число, може навіть і агресивності. Приділіть більше уваги друзям і партнерам з 10 по 15. Займайтеся складними завданнями, великий приплив сил і творчості.

З 9 на 10 травня буде перший піковий період, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – бережіть своє здоров’я і секрети, чекайте отримання результатів пов’язаних з цим. Гарний час побути наодинці і подумати про життя, підвести підсумки. Під час пікового періоду, як завжди посилення трендів, бійтеся конкурентів і обману, але з іншого боку буде багато енергії, хоч і прихованої, духовної.

Багато справ і завдань з 16 травня по 7 червня, готуйтеся правильно планувати свій час.

У Вас буде багато харизми з 17 по 22 травня, час проявити себе. Можуть бути інтриги і дорогі покупки, це добре, але будьте обережніше. Не будьте розчаровані в партнерах і улюблених, просто в ці дні і наступні будуть великі вимоги до них. З 24 по 28 травня час ревнощів і бажань управляти улюбленими, можуть бути скандали, період загальний для всього Зодіаку. Бережіть свої фінанси з 24-28.

В кінці місяця буде останній піковий період плюс-мінус 5 днів для Стрільців, 25 травня, і через 10 днів після – важливий період (найбільш сильний він буде 25 числа плюс-мінус), для відносин, судів, ворожнечі, любові. Період приносить нові стимули, бажання, зміни в цих питаннях, та й навіть в інших сферах – період переломний (в тому сенсі, що починає новий етап). Приділіть увагу відносинам, всім їх видам і партнерам. Займіться пошуком нових, переведіть на ближчий або важливий рівень старі відносини. Але і інші тренди будуть посилені в ці дні, намагайтеся бути менш скандальними.

Дуже багато енергії з 27 по 3 червня, направте її на любов, творчість, відносини, поліпшення себе і відстоювання своїх прав. Для конфліктних переговорів цей час не підходить, хіба що Ви хочете поскандалити. Але воно підходить для поліпшення та оновлення цих сфер, «вливання» енергії в них, наполегливості і цілеспрямованості, ясності.

Гарний час розібратися в своїх обов’язках, завданнях, партнерах, кар’єрні плани, професійні можливості, роботі та фінансах з 30 травня по 2 червня. Вдалий час і для хірургічних операцій.

Важливі дати і періоди в травневому гороскопі для Стрільця

З 8 по 15 травня – насичене час, коли треба побоюватися ворогів і працювати над відносинами, багато сил.

9 травня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – бережіть здоров’я і побудьте наодинці, розберіться в собі.

Багато задач з 16 травня по 7 червня.

З 17 по 22 травня – час робити дорогі покупки і не розчаровуватися в любові і відносинах, не вимагайте багато чого.

З 24 по 28 травня – можуть бути фінансові втрати і багато ревнощів.

25 травня, плюс-мінус 5 днів пікових і 10 днів по тому – все близькі стосунки, важливі, ворожнеча і судові розгляди. Нові можливості.

З 27 травня по 3 червня – ще один енергійний період.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 травня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 24 T. 0,173