Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець – гороскоп на січень 2017 від Марфи Бомбушкар


Насичений і активний місяць для Стрільців. Багато подій у фінансовій сфері, психологічних змін, новин і поїздок. Місяць досить не поганий, якщо порівнювати з його значенням для інших знаків Зодіаку, але постарайтеся бути обережніше в кінці другої декади січня. Все найважливіше краще зробити спочатку місяця, а особливо переговори і поїздки, у другій половині можуть бути несподівані витрати або питання боргів.

З 20 грудня у Стрільців йде період переоцінки сфер та питань стосовно фінансів, сім’ї, кар’єри, він буде по 8 січня. Постарайтеся розібратися в цьому, завершити розпочате, є можливість повернутися до старого або воно саме повернеться до Вас. Проблеми і затримки з інформацією і документами до 8 січня, нові ділові переговори і договори краще планувати на період з 8 по 13 січня. Багато новин і гарний час для навчання і поїздок з 9 по 13 січня.

Ще з 19 грудня у Стрільців йде енергійний період в сімейній сфері, скандали, ремонти, бажання керувати в сім’ї та опір від рідних. Період триватиме до 28 січня, пік скандалів з батьками і «ломка» правил буде з 16 по 23 січня.

Зараз у Вас йде період зміцнення себе, поліпшення себе, нових планів і надій, віри в майбутнє. Він почався в листопаді і буде до 7 лютого – розвивайтеся! До того ж в грудні почався другий період, який зробив Вас швидшими, ексцентричними, революційними і прагнучими до нового, додав Вам енергії – з тривалість до 23 січня. Хоча з 13 по 23 січня Ви можете бути занадто вже ексцентричні і збудливі, імпульсивні, бажати змін. Намагайтеся бути обережніше в цей період, хоча для Стрільців він не такий вже й небезпечний, але можуть бути травми і Ваша поспішність, бунтарство, свавілля і ексцентричність можуть нашкодити любові і творчості. Обережніше з дітьми та інтрижками.

З 3 січня по 4 лютого сімейна обстановка стане більш гармонійною, в порівнянні з нинішнім періодом. Але все одно потрібно бути обережніше в кінці січня, щоб не занадто поскандалити з рідними, та й не слід покладати на них багато вимог з 25 по 30 січня, щоб не розчаровуватися. Гарний час для прикраси будинку, покупок нових предметів декору, крім 25-30. Бійтеся потопу з 11 по 15 або інших проблем з водою.

З 11 по 15 січня час любові і романтики. Слухайте свою інтуїцію в цих питаннях, фінансів і заробітку грошей (хоча з грошима будьте обережніше). Вдалий період для благодійності, покупки предметів мистецтва.

12 січня буде перший піковий період в цьому місяці, для Стрільців протягом плюс мінус 3 днів, а так само 10 днів після – результати і питання, активізація в сферах – сексу, грошей, спадщини, боргів, дружби, любові, творчості, дітей, планів на майбутнє. Скоріш за все несподівані зміни, витрати або втрати, пов’язані з грошима і багатством. Може потрібно буде терміново погасити борги або якісь матеріальні проблеми. Слід бути обережніше під час піку, остерігайтеся аварій і травм. З психологічного боку – це дні фрустрації і ломки, питань сексу, так само потрібно бути обережніше і не поспішати. Будуть посилені всі тренди, вірогідні несподівані кульмінації і зміни в зазначених сферах, але знову ж таки постарайтеся не поспішати і не робити висновків. Пік буде дуже напруженим, але після, можете сміливо починати приймати рішення пов’язані з боргами, спадщиною, пошуком підтримки і інвесторів, кредитами. Можете спробувати повернути борги.

Як я вже говорила, період з 16 по 23 буде досить скандальним, не тільки для Стрільців. У Вас можуть бути великі розбіжності з сім’єю і керівництвом, бажання силою змінювати правила. Але може бути і велика депресія і занепад сил. Ці дні погані для навантажень, будь-яких.

З 25 по 30 січня, як я писала вище, може бути розчарування у відносинах і фінансах, обмеження в сімейних фінансах. Намагайтеся менше грошей витрачати в ці дні, використовувати їх раціонально. Не особливо будьте розчаровані в рідних і партнерах, час тверезо оцінити сімейні та близькі стосунки. Бійтеся суперників, відкладіть суди і суперечки.

27 січня, плюс мінус 3 дні, буде другий піковий період. Вже краще, ніж перший. І навіть через 10 днів, у Вас буде багато новин і розмов, є шанси завести нове знайомство, поїхати кудись недалеко. Починайте вивчати щось, запишіться на курси. Це переломний момент в цьому місяці, новий етап. Всі тренди будуть посилені, так що обережніше з фінансами і відносинами.

З 28 січня по 10 березня Стрільці стануть більш енергійні, азартні, зросте бажання ризику і інтриг, ігри і пригод, скандалів з дітьми. Тренд досить хороший і життєрадісний, хоча в березні потрібно буде бути обережніше.

Час розібратися в стосунках і кар’єрі, фінансах і торгівлі (договорах) – трансформувати, позбутися або відродити з 28-31 січня. А з 31 січня по 3 лютого – багато несподіваних новин пов’язаних з цим, слід поспішити і реалізовувати плани та ідеї якомога швидше, у всякому разі події розвиватимуться дуже швидко!

Важливі дати і періоди в січневому гороскопі для Стрільця

З 3 січня по 4 лютого – налагоджувати домашню обстановку.

12 січня, плюс мінус 3 дні і 10 днів після – фінанси, дружба, любов і творчість, багато інших сфер, отримання результатів і переосмислення.

З 16 по 23 січня – скандали, може бути занепад сил.

З 25 по 30 січня – обережніше з грошима і партнерами.

27 січня, плюс мінус 3 дні і 10 днів після – новини та навчання.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 січня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,169