Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець – гороскоп на серпень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць хороший, але з парочкою «але». Перше «але» – бережіть гроші і відносини. Друге «але» – якщо життя змушує Вас змінитися – міняйтеся. Це два складних «але», все інше просто чудово: багато сил, багато спілкування, шанси повернутися до старих відносин і кар’єри, багато дуже поїздок та інформації, все як Ви любите. І вишенька на торті – повторення періоду удачі і поваги!

До 6 вересня у Вас багато енергії для навчання і подорожей, навчання інших, з 21 липня.

До 1 вересня багато ділових переговорів і час показати свої знання, використовувати ділові контакти, заводити нові знайомства, а з 13 серпня повертати старі. Період почався 26 липня.

До 17 серпня Ви змінюєтеся, трансформуйтеся, щось втрачаєте і від чогось рятуєтеся, скоріш за все в питаннях грошей, друзів, планів, поглядів на себе і життя. Складний час, розпочався 23 липня.

Зростуть Ваші фінансові можливості, шанси вдало інвестувати або взяти в борг, а може і безоплатно попросити про підтримку з 1 по 26 серпня. Зросте сексуальність, особливо у жінок Стрільців. Хоча будуть і складні періоди, особливо з 14 по 17 серпня – намагайтеся не ризикувати і не втрачати, бережіть репутацію. З 15 по 19 серпня – намагайтеся менше просити і бажати, щоб не загубити репутацію інтригами. З 23 по 27 – намагайтеся не поспішати! Ці ж два періоди складні для близьких і важливих відносин, будьте обережніше. А ось хороший період для відносин і фінансів з 8 по 14 число, робіть покупки, спілкуйтеся з близькими, налагоджувати контакт.

7 серпня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів по тому – багато новин, можливо поїздок або знайомств, скоріш за рішень щодо цих питань. Отримуйте свої результати. Багато енергії.

З 9 по 16 серпня період оптимізму і віри в себе, вдалий час. Більше будьте з друзями! Будуйте плани на майбутнє, працюйте над собою і покажіть себе.

З 11 по 15 серпня стережіться обманів і брехні на роботі і в сім’ї.

Ви можете повернутися до старих відносин і на стару роботу, якщо захочете, з 13 серпня по 6 вересня. Переоціните ці сфери, особливо кар’єру, можуть бути затримки в реалізації нових планів. Намагайтеся берегти всі види інформації та документи в ці дні.

Той самий вдалий період, який був озвучений спочатку гороскопу на серпень для Стрільців настане 16 числа і буде до 8 вересня (можливо по 5 \ 8 днів більше). Він повторюється, перший раз таке було з 14 листопада по 7 лютого. Знову час будувати себе і свою особистість, зміцнювати себе, зміцнювати дружбу, покращувати дружбу і плани на майбутнє. Працюйте більше над собою, «стабілізуйте» себе. Час успіху на соціальному рівні. Читайте листопадовий гороскоп, в ньому було багато деталей.

Можна сказати, що для Стрільців і декого іншого, найбільш енергійний період настане 17 числа і триватиме до 26. Час братися за складні завдання і публічні виступи! Навчання, публіцистику, поїздки, можна і справедливість пошукати. Вчити інших і самим навчатися. Багато творчості, енергії і сил, цілеспрямованості, впевненості. Успіху і вдачі. Особливо гарний час буде з 20 по 26 число!

20 буде другий піковий період, плюс-мінус 4 дня, час старту нового навчання або далекої поїздки. Довгострокового навчання, а не якихось курсів на пару днів. Навіть через 10 днів після піку, хоч і не так сильно. В цілому піковий період принесе багато новин і починань.

Може бути з 6 квітня Ваше життя сповільнилася і було повернення старих проблем, старої відповідальності, обмежень. Особливо якщо Ви Стрілець останньої декади. Але після 26 числа події ці почнуть розвиватися жвавіше.

Гарний час для подорожей з 26 серпня по 20 вересня. Та й для публічних виступів він так само підходить.

Важливі дати і періоди в серпневому гороскопі для Стрільця

З 1 по 26 серпня – багато фінансових питань, особливо щодо боргів.

7 серпня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – фінанси. Завершення.

З 9 по 16 серпня – успішний час.

З 13 серпня по 6 вересня – старі відносини і професія нагадають про себе, бережіть документи.

З 16 серпня по 8 вересня – час рости і зміцнюватися.

З 17 по 26 серпня – другий вдалий період!

20 серпня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів після – навчання. Старти.

З 26 серпня по 20 вересня – більше публічності.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 серпня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,484