Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець – гороскоп на лютий 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць активний і енергійний, змінює Вас, робить більш егоїстичними і орієнтованими на себе, але в той же час і знову більш ексцентричними. Буде довгий період переоцінити себе і попрацювати з минулим. Два основних акценту, піку, лютого буде стосуватися сім’ї та будинки, навчання і знань, судів і зарубіжжя. Слід бути обережніше в кінці місяця, як і всьому Зодіаку, притримати свій запал і браваду. Лютий принесе Вам дуже багато новин і поїздок.

З листопада по 7 лютого у Вас був час зміцнити себе і свою віру, творчість, дружбу, ім’я, досягти бажаних досягнень, багато енергії яку можна було направити на себе. Знайти віру в себе! Раптові зміни привели до цього, сподіваюся нічого не зруйнували.

Зараз у Вас багато енергії перебуває в сфері любові і творчості, можливі романи і інтрижки, підвищена азартність. Бережіться в кінці місяця, з 20 по 2 березня, щоб не пошкодити собі і своїм друзям, коханим, особливо потрібно бути обережніше вагітним. Ще більше бажань інтрижок, любові і творчості у Вас буде з 4 лютого по 3 квітня! Досить великий період і хороший для Стрільців! Дуже багато творчого і любовного досвіду у Вас зараз і по березень.

Не поспішайте з висновками і обережніше будьте з партнерами і репутацією до 4 лютого.

З 4 лютого розпочнеться повторення періоду, який був з 13 грудня по 23 січня (той що дав Вам стимул до змін). Але тепер період буде з 4 лютого по 17 березня, в цей раз зовсім вже неконтрольований, чекайте змін щодо творчості, дружби, планів на майбутнє, любові. Це змінюючий час і ламаючий. Може Ви хотіли зробити татуювання в минулий період 13-23, якраз зараз зробите його або по-іншому зміните себе і імідж. Зміняться Ваші погляди на життя, стануть більш кардинальні. Можете розірвати дружбу або любов, а можете несподівано завести нові. Дуже насичений час. Остерігатися слід вагітним, щоб не втратити дитину. Тим у кого немає бажання завагітніти, теж, треба бути обережніше. І я б не рекомендувала робити хірургічні операції пов’язані з вагітністю в ці дні, результати можуть бути поганими і незадовільними. Взагалі, час змін у Стрільців, змінюйтесь! Хоча і зміни, ймовірно будуть пов’язані зі старим.

Зміни зі старим, тому що з 6 лютого по 10 червня у Вас буде відчуття тупцювання на місці, навіть бігу на місці по 17 березня. Вперед складніше буде просуватися в планах і ідеях, знову ж ідеї і плани будуть переглянуті, деякі повернуті. Гарний час підчистити в щоденниках далекі дати, позбутися «майбутніх» і спробувати повторно реалізувати «минулі». Так само буде переоцінка дружби і самих себе. І ще більш духовними Ви станете в цей період з 6 по 10 червня. Повернуться старі друзі, плани.

Постарайтеся більше вчитися практичному з 7 по 26 лютого.

Перший піковий період буде 10 лютого, плюс мінус 4 дня пікових і 10 днів після – активізує питання навчання, зарубіжжя, юридичних питань, далеких поїздок, розширення світогляду. Зверніть увагу на себе і своє життя, свої плани на майбутнє, творчість, любов, інтрижки, знання – розберіться в цих сферах. Час отримувати результати, час зрозуміти що Ви хочете. Це кульмінаційні дні і результати будуть несподівані. З 10 по 14 лютого дуже хороший гороскоп для торгівлі, спілкування і навчання, поїздок.

Будьте обережніше з вагітністю з 20 лютого по 2 березня. І намагайтеся менше ризикувати в ці дні, бійтеся травм. Для Зодіаку це дуже енергійний і в той же час напружений період, самі Ви станете занадто запальні з 24 по 2 березня! Енергії буде багато, навіть безсоння (хоча безсоння може бути вже з 4 лютого по 17 березня), але утримати і направити її буде складно.

З кінці місяця Вас чекають сімейні справи, 26 лютого з піком в 4 дня плюс мінус і 10 днів після – сім’я і рідні, домашні справи. Ймовірно, нові питання, пов’язані з продажем нерухомості або купівлею, ремонтом, переїздом, допомогою рідним. Період напружений, так що не поспішайте і бережіть себе. Але для швидкого переїзду або купівлі \ продажу нерухомості підходить. Просто заплануйте важливі сімейні справи на ці дні, хоча б пікові. Дивіться, щоб Вас не обманули з 28 по 4 березня.

Важливі дати і періоди в лютневому гороскопі для Стрільця

З 4 лютого по 3 квітня – бажання інтриг і творчість.

З 4 лютого по 17 березня – раптові зміни в любові і дружбі, планах і творчості.

З 6 лютого по 10 червня – переоцінка себе, друзів, ідей і планів на майбутнє.

10 лютого, плюс мінус 4 дня пікових і 10 днів після – навчання, юридичні та зарубіжні питання.

З 20 лютого по 2 березня – обережніше!

26 лютого з піком в 4 дня плюс мінус і 10 днів після – сімейні клопоти.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,425