Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець – гороскоп на липень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць сильно впливає на Вашу сексуальність, гармонізує відносини, революціонізує любов і погляди на неї, багато психологічних питань, фінансових змін і новин. Слід побоюватися травм протягом усього липня, несподіваних витрат і боргів.

З 5 червня зросла Ваша сексуальність або оновилася, зросли доходи за рахунок боргів, підтримка від інших і вимоги до боргів. Період буде до 21 липня. Час оновити свої джерела витрат, оновити свої кредити і борги, витребувати борги. Оновити сексуальну сторону життя. Але слід бути обережніше в цих питаннях в періоди: до 6 липня – Ви можете бути занадто грубі і вимогливі, з 15 по 21 липня обережніше з улюбленими і своєю напористістю, поспішністю, ексцентричністю і бажанням показати себе (особливо з бажанням показати себе з 19 по 23 липня).

З 4 по 9 липня прилив сил, але намагайтеся менше хвалитися своїми грошима і бути скромнішим в витратах. Час романтичний і сексуальний. Не беріть і не давайте в борг друзям. Якщо потрібна допомога, то попросіть у рідних.

Хороший період для сфери відносин з 5 липня по 1 серпня, оновити відносини і любов, знайти компроміси, більше гармонії, більше бажання серйозних зв’язків і контактів. Знаходьте підтримку і компаньйонів, розберіться з судовими питаннями і конкуренцією, час знайти компроміси з суперниками або поскандалити з ними, хороші дні для відносин близьких і ділових. Крім періоду з 23-26 липня, коли треба більш тверезо оцінювати ці питання, не бути занадто песимістичними і не порушувати правила.

Перший піковий період принесе результати в питаннях фінансів, завершення в грошовій сфері. Пік буде 8 липня, плюс-мінус 3 дні, пік посилить всі тренди, буде багато кульмінацій. Час звільнятися з роботи або змінювати джерела доходів, час скоротити свої витрати, обговорити з партнерами фінансові питання.

Напружений період для психіки і фінансової сфери, як доходів так і витрат з 8 по 12 липня. Слід берегти свої нерви і гроші, поганий час відстоювати свої бажання і вимагати.

Постарайтеся не обманювати членів сім’ї і акуратніше бути з фінансами, уважно проводьте важливі переговори з 16 по 19 липня. Хоч це і досить романтичних 3 дня, харизматичних.

Дорогі покупки краще робити з 17 по 21 липня, а так само це ще один харизматично-любовний період. Він хороший і для важливих переговорів, судових питань та пошуку істини.

З 19 по 23 можливі несподівані закоханості і інтрижки. Багато ексцентризму і бажання ризикувати.

Великий приплив сил з 21 липня по 3 серпня, та й взагалі з 21 липня по 6 серпня у вогненних знаків буде більше енергії.

Час трансформації, можливо хворобливих втрат (будь-які втрати, навіть зубної щітки будуть для Вас більш болючі ніж зазвичай), глибини, психологічних змін (можливо сексуальних), змін планів на майбутнє, дружби, ідей, колективів, Ви станете грубіше звичайного і деспотичні, егоїстичні і експансивні, бажати влади з 23 липня по 17 серпня. Час, коли Ви можете змінитися, хоч і з болем. Подібні періоди вже були з 13 листопада до 10 грудня і з 16 березня по 15 квітня, перечитайте старі гороскопи.

Останній піковий період в липні буде не особливо хорошим, теж, але тепер цей час нових починань. 23 липня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів після – навчання, суди, наставництво, знання, далекі краї і іноземці. Пік посилить всі тренди, так що треба бути обережніше з грошима і чекати багато новин. Під час піку почніть розширювати свої горизонти, отримувати нові знання.

З 26 липня по 1 вересня буде багато ділових переговорів, навчання для Вашої професії, відряджень.

Важливі дати і періоди в липневому гороскопі для Стрільця

До 21 липня зросла сексуальність, витрати, потрібно бути обережніше.

З 5 липня по 1 серпня – час відносин, але серйозніше будьте з 23 по 26 число.

8 липня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – завершення, фінансові питання.

З 16 по 21 липня – час романтики і харизми.

З 21 липня по 6 вересня – прилив сил, особливо з 21 по 3 серпня.

З 23 липня по 17 серпня – повторення періоду, коли Ви будете знову змінюватися.

23 липня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів після – активація навчання, зарубіжжя, підтримки.

З 26 липня по 1 вересня – багато новин і інформації про професію.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 липня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,168