Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець – гороскоп на квітень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць спілкування, творчості і любові. Будуть як дуже позитивні тренди, так і продовження негативних, тай й один негативний настане в квітні. Але зате квітень, половина квітня, це останній складний період в цьому півріччя, як для Стрільців так і для інших знаків Зодіаку. Квітень принесе новини про любов і друзів, плани на майбутнє і творчості, багато позитивної енергії і сил. Мінус буде тільки в сімейній сфері, важливих відносинах і заробіток грошей, потрібно з ними бути обережніше. І ще настане багато хороших середньострокових трендів. Цей місяць буде для Вас найбільш повертючий назад, до минулого, в занадто багатьох сферах життя, як нові тренди так і старі пов’язані з минулим. Кінець місяця почне приносити (вже ближче від середини) середньострокові хороші тренди, але головне завершить на довгий час всі значні негативні.

Я почну з теми минулого. Ще з лютого місяця у Стрільців йде період повернення до старого свого Я, своїм бажанням, своїми поглядами на життя і багатьом іншим темам: сім’ї, звичок, друзів, планів на майбутнє – про це всім детально в гороскопі на лютий, період з 6 лютого по 10 червня. Але цей період буде продовжено і тимчасово посилений (поки вони будуть паралельно йти) ще одним періодом з 6 квітня по 26 серпня, період допомагає так само переоцінити себе, але вже з прагматичної сторони і сторони «стійкості», «фортеці», як міцно Ви стоїте на ногах, який вплив Ви маєте на матеріальний світ і він на Вас. Період з 6 квітня по 26 серпня – найбільший вплив матиме на Стрільців 3й декади, та й на інших Стрільців так само. В цей час, з 6-26, необхідно більше працювати, намагатися розібратися (завершити, зрозуміти, усвідомити, обміркувати, але не починати) важливі життєві проекти (кар’єра, шлюб, нерухомість, Ваше Я і репутацію). Повторюся, це питання матеріального світу, а не духовного. Якщо матеріальна сторона життя слабка – необхідно проводити корекцію, а не втікати від неї. Це будуть і питання з якими Ви вже стикалися, протягом останнього півріччя (для Стрільців 3й декади) або двох років для інших Стрільців. Розберіться з цими питаннями, прийміть рішення, працюйте над зміцненням своєї репутації, кар’єри та інших матеріальних питань. Нові проекти, що стосуються цих сфер не розпочинайте, у всякому разі нові проекти дуже сильно розтягнуться в часі (несподівано) і мають не такі вже й великі шанси на реалізацію. Наприклад, при планах перейти на нову посаду – затримки, при планах переїзду – затяжки і тд і тп. Я люблю фразу «Розберіться в собі» – це саме той шанс, розібратися в собі, щоб через півроку почати будувати себе нового. Можете стати трішки більше інтровертні (це ще один період вказує на схильність до саме копання, інтровертності). Приділяйте більше уваги потребам, репутації і обов’язків, вимогам життя.

З 4 березня по 15 квітня у всього Зодіаку, включаючи Стрільців, в гороскопах йде період який повертає теми минулих партнерів, минулих фінансових питань. Це і повернення старих партнерів або мінімум думки про них, про колишніх коханих, про колишні ділові співробітництва. Повернення старих джерел доходів або питань пов’язаних з накопиченнями, інвестиціями. В цей час не рекомендовано заводити нові серйозні стосунки (будь-які) і здійснювати дорогі покупки. При цьому з 3 квітня по 15 квітня у Вас буде повернення питань пов’язаних з відносинами в сімейній сфері, а так само повернення питань пов’язаних з будинком (декор будинку, прикраси, але не капітальний ремонт, а саме краса в будинку). А всього з 3 квітня по 29 квітня у Вас буде повторення періоду, який був з 3 січня по 4 лютого, просто в першій половині цього періоду (до 15 числа) повернення старих питань, а в другій – нові можливості щодо поліпшення сім’ї та будинку. Працюйте над відносинами з рідними з 3 по 29, прикрашайте свій будинок.

Зараз у Вас йде період активності та енергійності в питаннях роботи і здоров’я, почався він 10 березня і буде по 22 квітня – заняття спортом і проекти на роботі підійдуть Вам.

А з 22 квітня по 5 червня – буде час маси енергії, активності, в сфері відносин. Ви станете більше відстоювати свої права, добиватися поваги від партнерів, тиснути на партнерів, вимагати від них. Будете більше часу їм присвячувати, активності з ними, заходам. Зростуть скандали з ворогами, вони стануть більш яскравими і «галасливими», навіть з хорошими партнерами Ви будете більш уразливі. Період і хороший і поганий, як багато що в астрології. Але такої маси енергії в питаннях відносин у Стрільців вже не було більше двох років. Час приділити увагу відносинам і домогтися своїх бажань, поки є сила і готовність!

З 1 по 21 квітня зросте кількість завдань на роботі, можуть бути відрядження, маса новин, завдань. Хоча з 10 квітня по 3 травня слід побоюватися проблем з інформацією і бюрократією, буде повернення старих завдань, клієнтів, проектів. Я вже писала, що до 3 травня не варто робити покупки, дорогі, ще в гороскопі на березень, тепер це повторюю. Але з 10 квітня особливо не варто купувати апаратуру, книги та інформаційні товари.

Непоганий період для роботи над складними завданнями (які вимагають напруження) і здоров’ям з 3 по 9 квітня.

З 4 по 27 квітня буде трохи негативний період, що стосується фінансів і відносин, сімейних питань, слід бути уважніше до рідних і близьких, бути чемними і не вимагати від них багато чого. А головне не розчаровуватися, період пройде, і настануть хороші часи. У цей час намагайтеся бути економніше в фінансових питаннях і не вимагайте багато від джерел доходів, способів заробітку, а також будьте пильні і не залазьте в афери. Бережіть свою репутацію і ім’я в ці дні, вже після 15 квітня стане набагато легше.

10 квітня, плюс-мінус 3 дні пік, а також 10 днів після – виникнуть або скоріш за вирішення питаннь Ваших планів на майбутнє і дружби, Вашого само розуміння і любові (інтрижок), творчості та дітей. Піковий період буде складним і неприємним, можливо жорстоким і розчаровує в планах на майбутнє, дружбі, коханні, дітей та творчості. Вагітним потрібно бути обережніше. Трансформуючий і усуваючий період, багато емоцій і агресивності, схильності до скандалів. Просто будьте обережніше.

З 10 квітня по 3 травня будуть не тільки затримки і проблеми з інформацією і бюрократією, а й затримки і переоцінка відносин (ще одна), повернення старих любовних зв’язків і відносин, можуть бути повернення в питаннях кар’єри. Чекайте старих новин. І знову, повторюся, період підходить для відродження і завершення старого.

А ось з 12 квітня життя почне налагоджуватися, дуже енергійний період з 12 по 20 квітня. З 12 по 17 – вірте своїй інтуїції, Стрільці володіють даром передбачення майбутнього, як і Водолії, і в цей період він буде у Вас дуже сильний. Особливо щодо творчості, дітей, любові і азартних питань. Це творчий і ексцентричний час для Вас.

За 3 дня з 17 по 20 квітня – можете поліпшити свою репутацію, особливо якщо Ваша професія пов’язана з творчістю або любов’ю.

З 21 по 28 квітня – хороший період щоб зміцнити свої контакти, зв’язки любовні, творчість і вдалі дні для ділових переговорів.

З 14 березня по 1 квітня у Вас був період інтелектуальної творчості, багато новин про дітей і любові, він повториться з 21 квітня по 16 травня.

Повторення ще одного періоду, як бачите в квітні буде дуже вже багато повторень для Стрільців, з 25 квітня по 14 травня, період такої ж як був з 25-28 березня, багато новин, багато спілкування, багато інтелектуальної напруги. Дуже вдалий час писати, майструвати (якщо Ви ручних справ майстер), та й слухати свою інтуїцію протягом цих днів. Період принесе багато несподіваних новин, особливо про кохання і дітей, творчості. Творіть, хоч і складно буде концентруватися на чомусь. Можуть бути так само новини про кар’єру і відносинах, раптові або вчинки.

26 квітня, пік плюс-мінус 3 дні, буде останній піковий період в квітні. Нові починання в сфері здоров’я і роботи, нові проекти краще поки не стартувати, але є можливість відродити старі. Навіть 10 днів по тому буде акцент на цих сферах – робота, обов’язки і здоров’я. Гарний час для нових-старих початків.

Повторення періоду, який був у Вас з 4 лютого по 3 квітня, тепер він буде з 29 квітня по 6 червня – час романтики, творчості. Але особливо романтики, гарний час налагодити любовні (інтрижки, інтим) відносини. У всякому разі зросте їх бажання. Особливо у жінок Стрільців.

І останній тренд \ період для Стрільців в квітні – з 30 квітня по 6 червня, і знову це буде повторення минулого періоду, періоду з 9 грудня по 13 січня (див. мій гороскоп на грудень). У гороскопі я вже пару раз акцентувала увагу на тому, що зараз у Стрільців йде «повернення» в житті, в багатьох сферах, а також повернення Вашого «Я», переосмислення себе і переоцінка, розгляд в собі. Період 30-6 прискорить Вас, додасть енергії аж до безсоння, активності і егоїзму. Швидкість – це рух, але з урахуванням того, що зараз у Стрільців багато «повернення» і «інтровертності», ймовірно це буде прискорення пов’язане з минулим, я не знаю, як це може точно працювати. Але я знаю, можу витлумачити з упевненістю, що це час дозволить Вам більш яскраво зрозуміти себе, змінитися, стати ексцентричніше і егоїстичніше, внесе ясності щодо Вас і Вашої особистості. Ви можете добре змінитися. Крім «Я», буде подібний відтінок якостей з питаннях кар’єри, дітей, творчості, інтрижок і азарту. Станете більш схильні до ризику, інтрижкам, дітям, кар’єри. Може знову захочете всього цього чи повернетеся до цього, ці сфери стануть швидше розвиватися. Минулий раз цей позитивний період 9.12-13.01 був перекритий одним довгим і негативним, в цей раз він буде в «чистому» вигляді. Час вірити в себе і викреслити лінь, працювати. І взагалі час вірити! Довіряйте своїй інтуїції, прозрінням, вони дуже сильні зараз. Особливо в питаннях дітей, творчості, професії, майбутнього, інтриг.

Важливі дати і періоди в квітневому гороскопі для Стрільця

З 1 по 21 квітня – більше завдань.

З 3 по 29 квітня – покращуйте будинок і відносини в будинку, але будьте не вимогливі. Обережність з фінансами не зашкодить.

З 6 квітня по 26 серпня – переоцінка себе з точки зору матеріального світу і обов’язків.

10 квітня – перший піковий період плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – обережність і стриманість, кульмінації.

З 10 квітня по 3 травня – обережніше з інформацією, не купуйте обладнання та апаратуру, затримки з бюрократією. Переоцінка відносин і професії.

З 12 по 20 квітня – прилив сил і впевненості в собі.

З 21 по 28 квітня – час переговорів.

З 21 квітня по 16 травня – час словесної творчості.

З 25 квітня по 14 травня – багато несподіваних вчинків у відносинах і професії, новин, знайомств.

26 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – зверніть увагу на здоров’я і роботу, починайте старе по-новому.

З 29 квітня по 6 червня – романтика і творчість.

З 30 квітня по 6 червня – прискорення життя, може бути і у зворотний бік, але прискорення.

М. Бомбушкар. Гороскоп було опубліковано 2 квітня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,181