Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець – гороскоп на червень 2017 від Марфи Бомбушкар


Насичений і емоційний місяць, багато важливих подій в першій і другій декаді, результатів і новин, розберіться в собі і своєму житті. Зростуть Ваші витрати. Ймовірності критичних ситуацій, особливо з другої декади. В першій половини червня можете добре заробити і поліпшити своє здоров’я, психічний стан. Вас чекає багато новин від партерів і розмов з ними.

У Вас був час і ще трохи залишилося, щоб поліпшити себе з 30 квітня по 6 червня. Життя стало в багато разів швидше! Хоч, може, повернулися і старі питання в травні місяці, але вони почали розвиватися швидше. Ще є час поліпшити і зміцнити себе. У Вас стало більше романтики і творчості з 29 квітня по 6 червня. Ви стали активніше в стосунках, наполегливіше і затяті, агресивніше з 22 квітня по 5 (6) червня.

Можливі несподівані події в творчості і любові з 1 по 6 червня, до 3 числа вони будуть більш стабільні і керовані. Бережіть відносини, якщо є ризик втрат. Розвивайте відносини швидко, якщо є шанси на їх поліпшення.

У всього Зодіаку з 1 по 13 червня триває романтичний період, але для Стрільців він не буде настільки помітний в любові. Але зате для Вас він хороший, щоб розібратися з питаннями поділу майна, спадщини, вирішити питання роботи і здоров’я, поліпшити відносини з колегами і клієнтами. З клієнтами та колегами питання можна вирішувати з 6 червня по 5 липня. Ці ж дні 6-5 підходять для косметичних процедур.

Великий приплив енергії з 2 по 6 число!

З 5 червня до 21 липня зростуть Ваші витрати, більше активності в боргових питаннях. Особливо сильно це буде помітно з 22-29 червня, коли я не раджу братися за масштабне, а спробувати бути скромніше. І з 30 червня по 6 липня, коли у Вас можуть бути матеріальні втрати і зросте ризик травм. Цей період в цілому, з 5-21, найкраще присвятити поверненню боргів або відстоювання своїх прав, бажань, пов’язаних з чужими грошима. Можете брати в борг, але крім названих періодів. Зростуть шанси на травми, особливо з 22 по 6.

Багато спілкування і новин з 7 по 22 червня. Час для переговорів.

Перший пік буде мати сильний вплив на Стрільців, він буде 9 червня плюс-мінус 5 днів! Акцент на Вас і Вашої особистості, зросте Ваша емоційність і егоїзм. Багато кульмінацій, багато новин, багато важливих рішень. У всякому разі час підходить для прийняття рішень і підбиття підсумків, завершень. Розберіться в собі і своїх бажаннях.

Життя стане більш активним після 10 червня, з лютого місяця Ви відчували більше перешкод в планах на майбутнє, були інтровертні. Тепер до Вас повернеться Ваша екстравертність.

Слід серйозніше ставитися до відносин, новин від партнерів і конкурентів, не вимагати багато чого, бути стриманіше і відповідальніше з 13 по 20 червня. Може бути занепад сил. Слід берегти репутацію.

З 23 по 29 ще один романтичний період у Зодіаку, але в меншій мірі для Стрільців. Для Вас краще присвятити себе здоров’ю і сім’ї.

24 червня, пік плюс-мінус 3 дні, питання фінансів, витрат, допомоги від інших. Новий етап стосується підтримки, боргів, фінансових зобов’язань. Можуть бути великі витрати в ці дні, не раджу брати в борг або давати. Час розібратися з перерахованих. Багато новин і спілкування. Навіть протягом 10 днів після пікового періоду краще бути обережніше.

Важливі дати і періоди в червневому гороскопі для Стрільця

З 1-13 червня – працюйте над роботою і фінансами, трохи романтики.

З 5 червня по 21 липня – зростуть витрати і ймовірність травм.

З 7-22 червня – багато спілкування.

9 червня, плюс-мінус 5 днів – кульмінації для Вас і важливий період для прийняття рішень.

З 13-20 червня – серйозніше ставлення до відносин і новин, ворогів.

З 22-29 червня – перший конфліктний період, постарайтеся менше витрачати і брати в борг у ці дні.

24 червня, плюс-мінус 3 дні – важливі новини про фінансові зобов’язання.

З 30 червня по 6 липня – бережіть свої гроші і себе, для більшості з Зодіаку агресивний час.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 червня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,168