Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець – гороскоп на березень 2017 від Марфи Бомбушкар


Важливий і активний місяць. Багато важливих сфер будуть активні протягом усього березня, отримання результатів і закінчення в сфері кар’єри. Повернення періоду трансформації Вашої особистості, фінансів і дружби. Перегляд відносин і фінансів. В кінці місяця буде час для кохання або нової інтрижки. Весь місяць слід приділяти більше уваги одержуваній інформації.

Зараз у Стрільців йде період інтровертності і регресу, переоцінки себе, почався період ще в лютому і триватиме до червня. Але його пік буде в березні і квітні місяці. З лютого у Вас йде ще один період, з 4 лютого по 17 березня, період який був з 13 грудня по 23 січня, час незадоволеності собою і бажання кардинальних змін, поспішності і бунтарства. Цей тренд описаний був детально в гороскопах на грудень і січень, перечитайте його. У березні «повернеться» ще один тренд, який був з 13 листопада по 10 грудня – тренд трансформації себе, якоїсь жорстокості і бажання усунення, найбільше впливає на фінанси і дружбу, Ваше Я. Він триватиме з 16 березня по 15 квітня, у Вас є час для хворобливих трансформацій і позбавлення, все слабке повинно бути зруйновано.

Будьте обережніше в спілкуванні з рідними спочатку місяця, по 6 число, щоб вони Вас не обманули, та й самі не обманюйте їх.

З 3 по 9 березня у Вас буде великий приплив сил, використовуйте його для поліпшення свого здоров’я, репутації, творчості і любовних питань. Дні підходять і для інших складних завдань.

Дорогі покупки не робіть з 4 березня по 3 травня.

З 4 березня по 15 квітня постарайтеся не заводити нові стосунки і фінансові проекти. Період безрезультатний або з великою затримкою результатів і розчаруванням. Буде перегляд питань пов’язаних з творчістю і любов’ю, повернення до старого або переоцінка \ порівняння старого і існуючого. Вдалий період повернути старі відносини. Ділові відносини теж можна повернути в ці дні, переоцінити існуючі. Нові кредиті не беріть і не давайте, але можна попрацювати над старими. Детально про цей період в загальному гороскопі, все ж період впливає на весь Зодіак.

У Вас може бути занепад сил з 10 березня до 21 квітня (ймовірно навіть довше, до середини червня місяця), але все одно з 10 березня по 21 квітня постарайтеся зайнятися спортом! Почніть вести більш активний спосіб життя, відвідувати спортивний зал або басейн. У ці дні буде і більше рутини на роботі, завдань. Потрібно бути уважніше і терпляче до клієнтів і співробітників, шанси на серйозні скандали зростають. Спробуйте виховати домашнього вихованця, якщо у Вас він є.

Кульмінація і результати, усвідомлення і переживання, що стосуються професії і соціального положення будуть 12 березня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів після. Під час піку будуть посилені всі тренди. Час отримувати результати, нагадати про себе керівництву, тим, від кого залежить Ваша кар’єра. Можете отримати підвищення або зрозуміти, що зробити щоб отримати його, можуть статися і інші кульмінаційні події з цим. Час розібратися в своєму майбутньому.

З 16 по 20 березня – остерігайтеся розчарування і зневіри, хоч і складні дні, але вони пройдуть. Потрібно бути обережніше з інтригами і творчістю, приділіть увагу проблемам дітей. Погані дні для азарту. Складні завдання і переговори краще відкласти, особливо якщо це пов’язано з батьками і керівництвом, Вашою честю.

Кінець березня принесе Стрільцям багато дрібних подій, що стосуються новин, спілкування, творчості, дружби, інтрижок. Постарайтеся не бовкнути зайвого з 23 по 28 березня, не видати свої секрети, обережніше будьте під час переговорів і не беріть зайвого на себе (завдань, навчання, обов’язків). Час для важливого спілкування з 28 березня по 1 квітня.

Любов і романтика, успіх у фінансових питаннях і творчості з 24 по 27 березня.

28 березня, плюс-мінус 4 дня пікових – прилив сил, бадьорості і посилення всіх трендів, і навіть 10 днів по тому – хороший час для початку нової творчості або спроб завести дитину. Багато азарту в ці дні, бажання інтриг і розваг. Дуже позитивний період.

Важливі дати і періоди в березневому гороскопі для Стрільця

З 4 березня по 3 травня – відкладіть всі дорогі покупки.

З 10 березня по 21 квітня – зміцнюйте своє здоров’я і більше працюйте.

12 березня, плюс-мінус 4 пікових дня і 10 днів після – професійні зміни і результати.

З 16 березня по 15 квітня – міняйтеся, хоч і болісно.

З 16 по 20 березня – час розчарування.

З 23 березня по 1 квітня – ну дуже багато спілкування і новин.

28 березня, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів після – час для відпочинку і любові, творчості.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 28 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,393