Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець – Гороскоп на 2015 рік – від Марфи Бомбушкар


Важливий рік для всіх Стрільців, точніше навіть не 2015 рік, а те, що з настанням цього року у Стрільців настане важливий період, який триватиме до 2017 року. Це буде дійсно важливий період, який змусить Вас стати дорослішим і серйознішим. Стрільці, такі оптимісти, дуже нестримні і непостійні – стануть більш стриманими, серйозними, постійними. Я думаю, що це буде не найприємніший період для багатьох Стрільців, Вам доведеться зіткнутися з життєвими обставинами, які змусять Вас навчитися правильно і економно використовувати всі види своїх ресурсів, які будуть стримувати Вас і обмежувати. Стрільці, які ніколи не сумніваються у своїх можливостях і здібностях, можуть почати сумніватися. Це час, коли накопичений досвід, коли досвід, який відбуватиметься з Вами – запам’ятається на все життя. А з іншого боку, це стримування, допоможе Вам досягти великих висот – адже зазвичай Ви стрибаєте від одного до іншого. Зараз Ви розставите свої ідеї та ідеали по часу і важливості. Ймовірно, що зараз почнуться проблеми у Ваших відносинах, особливо якщо Ваш партнер не любить серйозних людей. До того ж у цей період Ви станете серйозніше і стриманіше, а отже можете почати «стримувати» і його. Ви станете песимістичніше, а це теж вплине на зворотний зв’язок. Плануйте обережно і продумано, не чекайте, що легко буде домагатися бажаних результатів. Хоча Стрільці і будуть «сильно затиснуті» в свободі, особисте життя та кар’єру, повірте – це хороший досвід для настільки люблячих все «велике і дороге» Стрільців.

Кар’єра і соціальне становище

Кар’єра і соціальне становище стануть для Стрільців ще більш важливою, ніж було зазвичай, хочу зауважити, що підвищена важливість цих сфер буде, знову-таки, до 2017 року. Але поки, я Вам розповім про кар’єру Стрільця в 2015 році, основні тенденції. Як я вже писала – кар’єра буде для Вас важлива в цьому році, Ви будете багато зусиль витрачати на неї. Якщо Ви бізнесмен, є шанс, на те, що у Вас будуть широкі можливості для співпраці, особливо з іноземцями. Тим Стрільцям, які зайняті в творчій справі – успіх чекає навесні, особливо з кінця лютого і закінчення квітня. Ймовірно, що в першому півріччі будуть проблеми у відносинах з керівництвом та органами влади. Чекайте, що в цьому році у Вас буде багато відмов, а так само блокування \ зупинки Ваших проектів. Командна робота – не для Вас, забудьте про неї. Розраховуйте тільки на себе, так само в першому півріччі, будуть більше проблем і блокувань проектів, а в другому Ви зможете отримати результати. Готуйтеся до того, що буде не особливо легко, але за щось, якщо Ви постараєтеся – результати будуть дуже величезні (як Ви і любите). Рік колоритний для кар’єрного та соціального зростання, перша половина не дуже яскрава, а із закінченням серпня – готуйтеся ловити зірки. З приходом осені Стрільців чекає хороший кар’єрний ріст, настане довгостроковий період (більше року), за час якого Стрільці зможуть домогтися багато чого в житті. Так що, головне протримайтеся трішки більше півріччя, а потім Вас чекає успіх.

Відносини, як в любові, так і в партнерстві

Як я вже писала на самому початку гороскопу для Стрільця на 2015 рік – Ви змінитесь в цьому році, на довгостроковий період, а значить і зміняться Ваші стосунки, тому що завжди існує зв’язок між Я-патнер. Зараз Ваші партнери пройдуть перевірку на вірність, відносини пройдуть перевірку на міцність. Якщо Ви вже давно у відносинах з партнером, Ви можете захотіти зробити пропозицію або отримати її, а так само перевірити свого партнера. Будь це коханий або по бізнесу. Вам можуть перестати подобатися імпульсивні і несерйозні партнери. До того ж з такими особистостями у Вас почнуть виникати конфлікти, хоча раніше Ви з ними ладили. Ви станете більш серйозним, так що, ймовірно, почнете подобатися більшій кількість людей – спектр розшириться. Станете більш привабливими для протилежної статі, особливо серед тих, хто шукає наставників. Якщо Ви самотні – будете прагнути до створення серйозних стосунків.

Фінанси

Цього року Ви можете досягти хороших фінансових показників, але раджу до грошей ставитися серйозно. Часу розслабитися не буде, потрібно буде довго чекати на результати. Намагайтеся особливо не витрачати свої гроші, в кінці року вони Вам знадобляться. Потрібно перерахувати свій бюджет, урізати витрати, щоб не бути спійманими зненацька. Це не той рік, коли потрібно віддаватися мріям про грошах і витрат їх, тому що, інакше в кінці року Вас чекатимуть неприємні новини. Остерігайтеся фінансових пірамід. Найприбутковішим буде літо.

Здоров’я

Вірогідні проблеми з хронічними захворюваннями в 2015 році, але якщо таких немає – зі здоров’ям все буде нормально. Проблеми зі здоров’ям можуть початися в кінці квітня і влітку, так що будьте обережнішими. Цього року Ви будете занадто багато переживати, а так само тримати свої хвилювання в собі, так що вірогідні нервові зриви. Як я вже говорила, у Стрільців починається важливий період, бережіть своє здоров’я. Зараз Вам не бажано хворіти чимось новим, оскільки нові захворювання з легкістю будуть переходити в хронічні.

Сім’я

У першій половині 2015 року, родина не раз змусить Вас похвилюватися. Але не розслабляйтеся, ймовірно, що в другій половині краще не стане, а може навіть і гірше. Вам потрібно буде прикладати масу зусиль у сімейній сфері, щоб домогтися результатів. Ви можете зіткнутися з небажаними затримками або перешкодами в справах сімейних. Ймовірно, що збільшитися кількість непорозумінь з членами сім’ї.

Поради Стрільцю

Стрільці, 2015 рік, буде не найкращим для Вас. Але не кожен же день коту і Масниця. Я не кажу, що все буде настільки погано, що далі не куди. Просто, я точно можу сказати, що не все так буде легко, як Ви звикли або думаєте. З іншого боку – Ви станете старше на життя, за ці два з половиною роки. Чому два з половиною? Тому що влітку у Вас буде період для перепочинку – з середини червня до середини вересня. Але в цей період, Ви як буд-то повернетеся до того, що не було дороблено до приходу 2015 року. Що ж мені Вам порадити? Не опускайте рук! Вас чекають важливі зміни, у характері і звичках, та й багато в чому іншому, до 2017 року. Будьте обережні, не час для революцій. Постарайтеся вірити в свої сили, часто Ви їх переоцінюєте, але зараз, можете перестати вірити в себе – не треба, вірте! У всіх бувають складні періоди. За те, цей, навчить Вас, як це бути дорослим і серйозним. І пам’ятайте, що з настанням кінця серпня Вас буде чекати успіх у кар’єрі!

Цей гороскоп був опублікований на сайті https://goroskop2.com.ua/двадцять п’ятого грудня, дві тисячі чотирнадцятого року. Його російська версія – опублікована на російська сайті. Будьте людьми, ставте посилання при копіюванні на джерело!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,163