Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Козеріг і жінка Стрілець – Лінда Гудман


Отже, ви – Стрілець і любите правду, хоча вона не завжди приємна? І ви вірите в чесність, скількох би страждань вона не коштувала? Чудово! Ви просили правду – і ви отримаєте її. Бути може, є на землі кілька Козерігів, які в ранньому дитинстві осиротіли (воістину фатальний досвід для цього Сонячного знака), і, може бути, є також кілька Козерігів, жорстоко скривджених на своїх батьків і молодиками втекли з дому. Але звичайний чоловік-Козеріг (яким, можливо, є ваш коханий), якщо в карті його народження немає сильного негативного впливу Місяця і Сатурна, буде завжди підтримувати свою сім’ю. Це дуже схоже на те, як, в Нью-Йорку на перетині 5-й авеню з вулицею Св.Патрик статуя Атланта тримає світ на своїх плечах – з тієї ж покірністю долі і приблизно стільки ж часу. (Атлант поки не скинув світ з плечей, по крайней мере, коли я останній раз проходила повз нього.)

Нехай це буде попередженням для чарівною, наївною дівчата-Стрільця, яка думає, що її Козеріг любить її одну, і нікого більше. Так, він її любить. Він може навіть поклонятися їй, дарувати їй троянди в річницю їх зустрічі (коли квіткар знизив ціну вдвічі), дозволяти їй водити його машину, але вона ніколи не стане для нього найважливішим на світі. Ця частина належить його родині – і так буде, поки він живий. При цьому Козеріги не чіпляються за батьківський дах, як Раки. Козеріги навіть залишають місто або штат, де живе їхня рідня. Проте, якщо вони і далеко, краще не намагатися відірвати цю людину від його родини.

Для дівчини-Стрільця сім’я завжди є щось приємне і зручне, якщо треба зайняти кілька доларів або потрібно десь провести вихідні, але її індивідуалізм може змусити її рани порвати з будинком і підтримувати відносини з сім’єю за допомогою листівок. Але птахи завжди залишають свої гнізда, чи не так? Дотримуючись законів природи, батька самі виштовхують пташеня з гнізда, щоб він навчився літати і вижив. Стрілець, вважає таку теорію виховання дітей розумної і захоплюючою. Козеріг вважає, що це огидно і жорстоко. Сама думка про це змушує його бліднути. Який жах! Хто буде годувати їх і піклуватися про них, коли настане зима? Рак тримається за сімома, щоб про нього подбали. Козеріг думає про близьких не тому, що потребує захисту, а тому що вважає: захист потрібна їм. Це різні речі. Кінцевий результат один і той же, адже і раку, і Козерігові важко відокремитися від сім’ї. Але мотиви у них абсолютно різні – вони-то і важливі.

Можете уявити собі, що відбувається, якщо батьки – Козеріги, а дитина – Рак, або навпаки? Від цього можна прийти в жах! Прочитайте розділ, присвячений відносинам Рака і Козеріга, і побачите … Ну що, ми ще не позбавили дівчину-Стрільця від романтичних поглядів на Козеріга?

Чоловік-Козеріг не належить до агресивного типу. Більшість з них трохи старомодні і галантні. До того ж вони обачні і ретельно дотримуються пристойності, адже вони завжди в деякій мірі стурбовані тим, «що подумають люди». Це не означає, що її Козеріг не романтичний, просто до його романтизму може домішуватися боязко, інакше це прояв незрілості. А його Емоційна зрілість – це саме те, чого потребує вона і чому довіряє йому.

Чоловіки-Козеріги рідко ведуть себе як маленькі хлопчики, хіба що тоді, коли вони і є маленькі хлопчики. У тих небагатьох Козерігів, які люблять випити або показувати на публіці свої емоції, вкрай несприятливі карти народження, і їх слід жа леть, а не засуджувати. Така поведінка змушує страждати їх самих, адже воно чуже їх природі. Лінива Діва, боягузливий Лев, самовпевнені Риби, ексцентричний Телець – невідповідність суті свого Сонячного знака – серйозний сигнал небезпеки.

Якщо жінка-Кентавр, буває, скаржиться на свого коханого або чоловіка-Козеріга, їй треба, приборкати власну тягу до відвертості і прямоти. Вона може поберегти його почуття і їх відносини за допомогою власної голови і вивчення тезауруса. Якщо в гніві вона вдасться до гри синонімів, вона уникне багатьох неприємностей.

Ось приклад.

Чим можна замінити слово «егоїст»? «Потурання своїм бажанням». «Холодний і безсердечний». «Скупий» – різке слово. «Економний» або «ощадливий» ввічливіше. Замість «нудний» не можна сказати «обережний»?

І так далі.

Якщо вона крикне йому: «Ти – егоїст! Ти холодний і безсердечний! Крім того, ти скупий і нудний! »- вона втратить його (і разом з ним свій шанс стати мудрішими під його стійким і терплячим керівництвом). Буде не просто ввічливіше, але і менш болісно, якщо вона спокійно скаже: «Знаєш, ти іноді занадто потворствуешь своїм бажанням. І ти, мабуть, надто практичний, ощадливий і обережний. Ти мене розумієш? »(Навіть якщо про себе вона називає його скупим, егоїстичним і жорстокосердим чудовиськом!) І ймовірно, він прийме до відома те, що дійсно важливо, і, мабуть, навіть посміхнеться…

Дивно, як радіють люди, слухаючи про якісь якостях своїх Сонячних знаків, які іншим здаються і зовсім негативними! Скажіть Тельцю, що він імпульсивний, і він нахмуриться. Теж саме викличе захоплення у Овні. Скажіть Льву, що він гордій, і він засяяв. Теж образить Діву. Скажіть Близнюкам, що у них мінливий характер, – і вони посміхнуться у відповідь, але те ж саме завдасть Скорпіону майже смертельну образу. Він непостійний? Ніяким чином! Скажіть Козерігу, що він консервативний, і він прийме це за комплімент своїй обережною натурі, але скажіть дівчині-Стрільця, що вона консервативна, і почуєте у відповідь невтішні слова про себе самого. Те, що здається недоліком іншим, самому людині представляється гідністю, але лише завдяки цьому ви можете жити в мирі з самим собою, чи не так?

Немає сумніву в тому, що чоловік-Козеріг може здаватися холодним, тому що побоюється занадто явно виражати свої почуття, щоб їх не затоптали (жінка-Стрілець на таке здатна). Але в цілому він не егоїст. Звичайно, деколи вони замикається в собі, але якщо весь час говорити йому, що він егоїстичний, він врешті-решт лише переселиться в світ своєї уяви. Людини якого ви любите, перестане бути схожим на образ, який зберігається в вашому розумі і серці. Невже ви цього не знали? Це незаперечний метафізичний закон любові … Але якщо він проявить трохи більше уяви, а вона трохи більше терпіння … Він повинен остерігатися емоційно безтактності, коли він швидко засинає після любові, а також близькості без ласки. Їй треба уникати безтактності словесної, адже часом вона примудряється вколоти його якимись правдивими зауваженнями перш, ніж йому вдасться обійняти її. Потім вона буде скаржитися на його «холодність», забувши, що сама тільки що облила його еротичні устремління крижаною водою.

Все залежить від планет-управителів. Його планета – Сатурн, а Сатурн може бути надзвичайно стриманою. Її планета – Юпітер, а надмірність Юпітера часом пригнічує. Дві ці планети разом можуть (в буквальному сенсі слова) викликати землетрус. У кожної з них своя влада, але ні та, ні інша не відрізняються м’якістю і помірністю. Так що він повинен спробувати розвинути її імпульсивну і стрімку натуру, щоб вона пізнала більш глибоке, екстатично задоволення, але дбати про те, щоб не остудити тим часом її бажання. А їй треба зрозуміти, як він мріє про те, щоб хтось підібрав ключ до в’язниці його сатурневской обережності … щоб хтось, такий, як вона, звільнив його емоційно – так, щоб він зміг забути про свою стриманості, насолоджуючись пережитої ним пристрастю, яка ховається десь в глибині.

Це чоловік, який краще відчуває себе на самоті (або з нею удвох) на вершині гори, ніж на галасливих, заповнених людьми проспекту життя. Йому потрібні популярність і успіх (поки у нього не просять автограф. Цього він терпіти не може), і йому просто необхідно, щоб його улюблена захоплювалася їм і визнавала його громадські та особисті досягнення. Тут їй не загрожує небезпека перестаратися! Він відчуває себе неспроможним, якщо не підкорив вершину хоча б невисокого пагорба. Ключ до його настроям в його невпевненості в собі, в відстані, яке лежить між його реальними досягненнями та внутрішньої метою.

Жінці-Стрільця не потрібні вершини, але зате їй треба знати, що стріли надії, вірності і ідеалізму, що летять з її юпітеріанского лука, іноді досягають мети. Без цього вона просто втрачає стійкість духу і гасне. А що таке Стрілець без Вогню? Дуже сумна дівчинка-клоун. т нічого сумніше клоуна, чий яскравий, веселий грим змазаний сльозами.

Коли він похмурий, тому що його успіх як і раніше десь в тумані … Коли вона сумна, тому що її мрії занадто повільно втілюються в життя … їм найкраще відправитися в далеку подорож в якусь екзотичну країну, де чари розлито в повітрі . Часом таке спільне подорож повертає свіжість почуттів чоловікові-Козерігу і жінці-Стрільця, які перестали цілувати один одного на ніч.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,165