Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон – гороскоп на вересень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць соціальних заходів, дружби, спілкування. Завершаться періоди, що акцентують сферу кар’єри і приходить час подумати про дуже далеке майбутнє і друзів. Буде період кульмінації в любові й творчості, прийняття рішень. Непоганий місяць для фінансових операцій, нових інвестицій в роботу і кар’єру, якщо думали чи варто «вкладати гроші» в своє «ім’я» – у вересні варто. Місяць не особливо примітний для Скорпіонів, в кінці місяця треба берегти роботу і здоров’я.

З 21 липня у Вас зросла активність у сфері кар’єри, весь серпень та й частину вересня Ви ще будете частково активні в цій сфері, час робити собі ім’я, найбільше енергії буде до 6 вересня.

З 26 серпня по 20 вересня – намагайтеся сподобатися керівництву, знайти собі нових покровителів на роботі, можна будувати відносини по вигоді. Буде пару дуже вдалих періодів, коли можете проявити свою харизму і привабливість перед керівництвом і ВІПами з 11 по 20 вересня! Ці ж дні з 11-20 вдалі для роботи, фінансів, романів і близьких відносин, важливих і дорогих покупок або продажів, вирішення сімейних питань.

З 13 серпня був період проблем з документами і бюрократією, технікою, він завершиться 6 вересня. Повернулися старі знайомі в Ваше життя, старі друзі.

З 16 серпня до 8 вересня (може бути плюс пару днів) вдалий період для фінансів і секретів, психологічного та духовного стану, а особливо матеріальних питань. Детально в минулому гороскопі для Скорпіонів на місяць.

З 1 по 10 вересня багато новин про роботу і професії, несподіваних, вдалі дні для переговорів і укладення угод, показати свій досвід. Багато інтелектуальної енергії яку можна добре використовувати для того, щоб зробити собі репутацію.

Дуже творчий і романтичний період з 3 по 7 число, але можуть бути обмани від друзів або коханих, багато ліні.

Активний час для дружби з 6 вересня по 23 жовтня, багато спілкування. Можуть бути скандали з друзями в жовтні, а в вересні з 22-28 намагайтеся проявляти менше лицарства.

6 вересня, плюс-мінус 4 дня перший піковий період, 10 днів по тому спад. Акцент на любов, дружбу, творчість, плани на майбутнє. Період хороший, головне бути уважніше і діяти, є ймовірність ліні і самообману. Вас можуть чекати багато новин, пов’язаних з займаною посадою і становищем у суспільстві. Є можливість завагітніти або отримати результати з дитячих питань, новини від дітей. Період піковий буде завершальним і кульмінаційним.

Дуже хороші дні для самоствердження, зміни себе, зміни планів на майбутнє і колективних проектів з 8 по 12 вересня.

Багато спілкування з друзями і новин від друзів з 10 вересня по 17 жовтня.

Постарайтеся не поскандалити з друзями і не розчаровуватися в дружбі з 12 по 16 вересня, краще друзям грошей в ці дні не давати і допомоги від них не просити. Період для всього Зодіаку депресивний, нестача сил та віри.

З 19 по 21 – хороші дні для інтелектуальної творчості, а ось для ділових переговорів вони не підходять.

Налагоджувати відносини з друзями з 20 вересня по 15 жовтня, вдалі дні щоб показати себе на публіці, може бути роман з другом. Але обережніше будьте з 28 вересня по 2 жовтня.

Другий пік буде 20 вересня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після спад – акцент на дружбу і колективи, нові плани на майбутнє і нова дружба. Новий етап для дружби. Знайдіть новий колектив або союзників.

З 20 вересня буде повторення негативного періоду, який був у Вас з 13 грудня по 23 січня і з 4 лютого по 17 березня, раптових масштабних змін в роботі і духовному світі. Бійтеся прихованих захворювань і що Ваші таємниці спливуть на поверхню. Краще зайнятися своїм духовним світом в ці дні.

Не воюйте з вітряними млинами з 22 по 28 вересня, особливо якщо ці млини крутять Ваші друзі. Може бути обман і від коханих, а не тільки від друзів. Час романтичний і краще відпочивати або творити, а не продуктивно працювати або відстоювати свої «розсіяні» бажання.

Ще один романтичний період з 29 вересня по 2 жовтня, але остерігайтеся інтриг.

З 29 вересня по 5 жовтня у Вас додасться сил і час зайнятися собою і своїми бажаннями. Можна і дружбою зайнятися або колективом, відстояти свої бажання.

З 30 вересня по 17 жовтня час таємниць, багато секретів і хороші дні щоб зайнятися духовним світом з інтелектуальної сторони – вивчити його, чекайте багато пліток.

Важливі дати і періоди в вересневому гороскопі для Скорпіона

З 6 вересня по 23 жовтня – активніше в дружбі.

6 вересня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів після – питання любові і творчості, дружби. Завершення і кульмінація.

З 10 вересня по 17 жовтня – багато спілкування з друзями.

З 11 по 20 вересня – успішні дні для сім’ї, відносин, фінансів, покупок, показати себе.

20 вересня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – дружба, плани на майбутнє. Новий етап і починання.

З 20 вересня по 6 жовтня – бережіть здоров’я і роботу.

З 22 вересня по 2 жовтня – романтичний і творчий період, головне перемогти лінь і бажання інтриг.

З 30 вересня по 17 жовтня – дізнайтеся нові таємниці.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 вересня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,415