Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон – гороскоп на травень 2017 від Марфи Бомбушкар


Загальні тренди в цьому місяці хороші, але Скорпіонам все ж потрібно бути обережніше, час не зовсім «Ваш». Потрібно берегти гроші, можуть бути як обмани (і з Вашого боку і Вас), так і бажання влізти в якусь аферу (просто будьте обережніше, багато Скорпіонів люблять ризик і може Вам це навіть принесе задоволення). Працюйте над зміцненням своїх джерел заробітку, працюйте над роботою і налагоджуйте відносини з колегами і клієнтами. Травень обіцяє бути емоційним місяцем, у всякому разі кінець першої декади і початок другої (перший піковий період). Основними сферами травня будуть робота, відносини і гроші. Час усвідомити себе, відносини і оточуючих Вас людей, підвести підсумки.

Весь місяць у Вас буде досить багато клопоту і турбот, завдань, раптових змін робочих планів і слід берегти роботу. Період почався ще 25 квітня і буде по 14 травня, а клопоту буде по 16 число.

Час зміцнювати і оновлювати свою роботу і фінанси, здоров’я і обов’язки з 30 квітня по 6 червня, багато енергії і прагнень, хороший час і для професійного зростання.

З 22 квітня у Вас зросли витрати і більше почали оперувати чужими грошима. Ви стали більш ризикованими, зросла сексуальність. Період буде по 5 червня, обережніше треба бути з 9 по 15 травня, щоб Вас не обманули з грошима, особливо улюблені люди. А так же обережніше треба бути з 27 травня по 1 червня, але цей період слабкий, можуть бути скандали з батьками і керівництвом через гроші.

Перші нові тренди почнуться лише 8 травня, з 8 травня по 15 число – час ділових угод і бесід, загальний тренд, але для Скорпіонів це і час подумати про інвестиції і складні завданнях на роботі.

Перший приплив енергії у Вас буде з 8 по 12 число, час показати себе, особливо в питаннях навчання і відносин. Проявіть себе і покажіть свої достоїнства.

9 травня, буде перший піковий період і один з найбільш сильних в цьому році для Скорпіонів. Плюс-мінус 5 днів під час пікового періоду будуть посилені всі тренди. Час емоційний і сильний, підбиває підсумки і змушує задуматися над собою і майбутнім, акцент на Вашій особистості і відносинах, посилення всіх інших трендів і кульмінації з усвідомленням. Навіть через 10 днів будь-які новини про Вас або партнерах будуть важливими. Але і крім відносин в ці дні Ви будете дуже вже хвилюючі і знервовані, підвищена сексуальність і агресивність. Я не знаю, що порадити, але під час кульмінаційних періодів найкраще просто завершувати щось, раз і назавжди, трансформуватися.

З 10 по 15 число у Вас буде другий прилив енергії, багато духовних сил. Гарний час для роботи над своєю психікою, хоч і емоційний. Можуть зрости витрати і боргові зобов’язання в ці дні, але це на краще, головне не обманюйте інших і не обманіться самі.

Час романтики з 17 по 22 травня, але постарайтеся не дарувати надто вже дорогих подарунків коханим. А так же не давати великих обіцянок клієнтам і іншим людям, особливо багато брати в борг.

Загальний період вказує на ревнощі у відносинах буде з 24 по 28 травня, але для Скорпіонів він особливо помітний. Багато ревнощів і бажання керувати партнерами, повного контролю, готовності кинути партнерів коханих і ділових в ці дні, грубості. Слід берегти своє здоров’я і психіку.

25 травня буде другий піковий період, менш важливий для Вас, плюс-мінус 3 дні пікових з посиленням всіх трендів і 10 днів по тому – питання сексу, психології, питань смерті і грошей, боргів, допомоги від інших людей, кредитів, спадщини і матеріальної підтримки . Піковий період дозволяє почати щось нове, але з урахуванням паралельного негативного періоду (24-28), це може бути і усунення чогось. Слід бути просто обережніше, але час гарний для початку масштабного і довгострокового проекту з цими темами.

Ще один прилив сил, останній у Вас буде з 27 травня по 3 червня, хоча і агресивності додасться з 27 по 1 число і поспішності до 3. Відстоюйте свої права в фінансових питаннях з 27 по 1, Ви зможете швидко реалізувати задумані ідеї і довести свою правоту, взяти гроші в борг або погасити кредити, гарний час для продуктивної праці та заробітку грошей, зміцнення здоров’я та психіки.

Гарний час для серйозних розмов і розібратися в партнерах з 30 травня по 2 червня, розібратися в стосунках і знаннях.

Важливі дати і періоди в травневому гороскопі для Скорпіона

9 травня, плюс-мінус 5 днів пікових і 10 днів по тому – багато емоцій і егоїзму, час закінчення та кульмінацій в житті, усвідомлення. Зверніть увагу на себе і партнерів, знання.

З 8 по 15 число – прилив сил і енергії. Працюйте над фінансами і духовним світом, відносинами і покажіть себе.

З 17 по 22 травня – бережіть репутацію, не вимагайте і не чекайте багато від партнерів і роботи.

З 24 по 28 травня – ревнивий час, будете готові до брутальних дій у відносинах.

25 травня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів по тому – акцент на секс, психологію, чужі гроші.

З 27 травня по 3 червня – багато енергії.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 травня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,168