Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон – гороскоп на січень 2017 від Марфи Бомбушкар


Потайний місяць для Скорпіонів, багато бурь буде відбуватися всередині Вас, бажань змін, переоцінка, емоції, рішення, таємниці, плани на майбутнє. На зовнішньому рівні місяць акцентує питання сім’ї, навчання, поглядів на життя і планів на майбутнє. Січень принесе Вам багато роботи і турбот, але це в кінці місяця. А спочатку січня розпочнеться любовно-творчий період. В цілому місяць досить хороший, головне випускайте накопичений усередині пар.

Інформація, бюрократія, договори, переговори, поїздки, електроніка – з цим всім можуть бути затримки і проблеми з 20 грудня по 8 січня.

З 19 грудня Ви стали більш активні в любові й творчості, азартні та готові до ризику, інтриг і ігри, більше скандалів з дітьми та вагітним потрібно бути обережніше до 28 січня.

З листопада по лютий у Вас йде період зміцнення фінансової сфери, психологічної, сексуальної, можливо домашніх питань і освіти, навчання. Працюйте над цими сферами і їх проблемами. Хоча з 13 грудня по 23 січня, вірогідні, великі перепади щодо психологічного стану, сексуального та маса емоцій. Слід берегти своє здоров’я, особливо з 13 по 23 січня. Можливі масштабні зміни у здоров’ї і обов’язки, роботі з 13-23 числа, будьте обережніше – енергії і імпульсивності буде дуже багато.

Гарний час для творчості і любові з 3 січня по 4 лютого.

Покажіть себе і проявіть свою силу волі з 5 по 9 січня. Вдалий період для спроб завагітніти. Гарний час розібратися з ворогами, зрозуміти їх слабкості. Це 4 \ 5 днів, коли Ви можете добре проявити себе і попрацювати над собою, змінитися, позбутися, оновити.

З 11 по 15 січня – маса романтики і творчості. Хороші дні для налагодження відносин з улюбленими, заспокоєння своїх психологічних бурь. З іншого боку в ці дні Вас може просто накрити лінь.

Перший піковий період, плюс мінус 4 дня, буде 12 січня і 10 днів після – емоції, новини, багато питань, результатів, рішень, усвідомлень і кульмінацій. Дуже емоційні дні. Будуть порушені, в основному питання які стосуються судів і філософії, навчання і зарубіжжя, поглядів на життя і прагнень з ідеалами. А на другому місці: робота, здоров’я, відносини, кар’єра, партнери (ділові), фінанси. Багато новин і багато сфер, складно конкретно щось витлумачити. Зміни та результати можуть бути дуже несподіваними. Якщо не володієте контролем над ситуаціями – не поспішайте, все ж під час піку будуть посилені всі тренди, але якщо контролюєте – тоді приступайте до дій і доводьте все до фіналу.

Може бути занепад сил з 16 по 23 січня, скандали з коханими і проблеми з фінансами. Це для всіх скандальний період 16-23. Взагалі починаючи з 16 по 30 січня слід обережніше бути з фінансовими питаннями, не поспішати і економити. Не купуйте дорогого і не інвестуйте з 25 по 30 січня, а так само в ці дні можуть бути розчарування в відносинах і любові.

27 січня, плюс мінус 4 дня, буде останній піковий період в цьому місяці – начините новий проект щодо сім’ї та будинки, навіть через 10 днів після піку. Пікові дні дуже добре підходять для початку довгострокових проектів, але і в перебігу 10 днів після Вас чекатимуть новини пов’язані з будинком та рідними, зміни. Може знайдеться клієнт на Вашу нерухомість, а може приїдуть батьки або відбудуться нові події в домашній сфері. Слід бути обережніше з відносинами, через посилення трендів, фінансами.

Багато роботи і обов’язків з 28 січня по 10 березня, але Ви впораєтеся, додасться енергії. Працюйте тільки над складними проектами. Але і проявляйте терпіння до підлеглих і клієнтам, не йдіть на скандали. Займіться своїм здоров’ям.

Вдалий час для переговорів з 28-31 січня. А ось з 31 (після обіду) по 3 лютого – можуть бути несподівані новини, переговори краще відкласти.

Важливі дати і періоди в січневому гороскопі для Скорпіона

З 3 січня по 4 лютого – любов і творчість, але будьте обережніше з 16-23 і з 25-30.

12 січня, пік плюс мінус 4 дня і 10 днів після – результати в багатьох сферах і маса емоцій.

З 16 по 23 – скандальні дні і ймовірний занепад сил.

27 січня, пік плюс мінус 4 дня і 10 днів після – сім’я і дім, новий етап.

З 28 січня по 10 березня – багато роботи.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 січня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,178