Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон – гороскоп на серпень 2017 від Марфи Бомбушкар


Хороший і насичений місяць, як і у всього Зодіаку можуть бути проблеми з відносинами (в більшій мірі) і фінансами (в меншій мірі), окремо для Скорпіонів в питаннях навчання та зарубіжжя. Але зате у всіх інших сферах все повинно бути добре, багато енергії і сил. Раджу працювати більше над питаннями кар’єри, берегти зв’язки з іноземцями і наставниками, не поспішати з фінансами.

З 21 липня у Вас пробивний і активний кар’єрний період, скандали можуть бути з керівництвом і батьками, але тільки якщо Ви ініціатор. Займайтеся складними завданнями, які дозволять Вам поліпшити своє становище, займіться своєю професією, відстоюйте свою репутацію до 6 вересня.

З 23 липня до 17 серпня період психологічних фрустрацій, зміни поглядів на життя, потрібно берегти здоров’я і нерви, таємниці і духовний світ, можете бути дуже владні і горді, детально було в липневому гороскопі. Період складний.

З 26 липня по 1 вересня більше спілкування з друзями, більше новин від знайомих, час спілкування. З 13 серпня по 6 вересня, можуть, повернуться старі друзі або почуєте про них новини.

1 серпня почнеться період, який може дозволити Вам бути більш харизматичними на публіці, гарний час стати свого роду наставником для оточуючих, більше харизми у Вас, більше шансів повести за собою. З іншого боку, це час налагоджувати відносини з наставниками, вчителями, знайомими іноземцями, можете навіть закохатися в іноземця. Період до 26 числа і період успішний, особливо з 8 по 14 число! Поганими періодами для цих питань будуть з 14 по 19 – потрібно бути менш вимогливими і владними, берегти репутацію, з 23 по 27 – потрібно не поспішати. Ці ж погані періоди можуть негативно позначитися на фінансах і відносинах, будьте обережніше в ці дні і бережіть гроші.

Перший пік принесе результати або важливі події в сімейній сфері, в меншій мірі можуть бути результати професійні, пік буде 7 числа, плюс-мінус 4 дня. Через 10 днів після піку все одно будуть завершуватися сімейні питання і кар’єри. Час завершення, прийняття рішень. Спробуйте продати свій будинок або купити новий, закінчити переїзд або переселити до себе когось. Переговорити з керівником про підвищення.

Хороший період для кар’єри і таємниць з 9 по 14 число, час проявити себе на роботі, можна і на публіці показати і заробити репутацію, час подумати про езотеричне і духовне.

Будьте обережніше в спілкуванні з колективом, остерігайтеся обману і брехні з 11 по 15 число, не особливо вірте улюбленим і дітям.

Ще один хороший період для кар’єри з 12 по 16 серпня, але крім цього він і для фінансової сфери не поганий, можна робити капітальні вкладення або покупки на роки, особливо в кар’єру.

Загальний період для всього Зодіаку, який негативно впливає на нові завдання, проекти, а крім цього на інформацію та документацію, навчання і поїздки, торгівлю і договори з 13 серпня по 6 вересня. Краще все відкласти на потім або не починати нове, а завершити або переробити старе.

З 14 листопада по 7 лютого у Вас був період, який повинен був позитивно вплинути на Вашу кар’єру, психологічний стан, погляди на життя і ставлення до життя, здоров’я (особливо приховані і хронічні захворювання), заробіток (джерела доходів, накопичення та інші активи), питання Ваших таємниць і секретів (того, що Ви приховуєте від інших або що хочете дізнатися). Період повториться з 16 серпня по 8 вересня.

Великий приплив енергії і духовних сил з 17 по 26 серпня (особливо з 20 по 26 число). Вдалий час для секретних заходів і кар’єри, езотерики, духовного зростання і психологічного заспокоєння, лікування в лікарні. Приділіть увагу професії і репутації, займіться здоров’ям, час робити гроші (можна повернутися до старих способів заробітку). Навіть якщо є проблеми в житті, період оптимістичний і Ви їх не помітите, робіть складні вчинки в ці дні.

Другий пік стосуватиметься Вашої професії, активує сферу кар’єри і репутації, поваги, честі. Це другий раз за рік, минулий раз був в липні, у Вас є можливість почати нове в професії і репутації. Отримати нову посаду, звання, нагороду, а скоріш за все почати працювати в ім’я них. Пік 20 числа, плюс-мінус 4 дня, а потім протягом 10 днів буде ослаблення. І в інших сферах можете почати щось нове.

Якщо Ви хотіли сподобатися начальству або почати відносини з вигоді – з 26 серпня по 20 вересня.

Важливі дати і періоди в серпневому гороскопі для Скорпіона

7 серпня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів після – сімейні питання і професія, результати і завершення.

З 9 по 26 серпня – чреда вдалих періодів, особливо для кар’єри і езотерики.

З 13 серпня по 6 вересня – акуратніше з документами та інформацією.

20 серпня, пік 4 дня плюс-мінус і 10 днів після – професія і честь, старт.

М. Бомбушкар. Гороскоп було опубліковано 2 серпня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,379