Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон – гороскоп на лютий 2017 від Марфи Бомбушкар


Активізує і завершить питання пошани і професії, любові і творчості, буде шанс для вагітності. Постарайтеся не перевантажувати себе і нормувати свої навантаження, як на роботі, так і зі спортом \ здоров’ям, є великі шанси на зрив в кінці місяця, повернеться недавній тренд активності в цих сферах. Багато сімейних новин. Є шанс на те, що Ви станете ще більш віруючими або навіть фанатичні, переосмислите свої таємниці і духовний світ.

Дуже багато турбот і роботи з 28 січня по 10 березня, занадто багато роботи і проектів. Бійтеся розмитого графіка в кінці місяця, буде багато енергії і будете братися за все… Але намагайтеся планувати час. Вкладіть частину енергії в здоров’я, займіться спортом!

З 4 лютого по 3 квітня – хороший період для творчої роботи. Можете спробувати зблизитися з клієнтами, знайти компроміси зі співробітниками.

З 4 лютого по 17 березня буде повторення періоду, який вже був з 13 грудня по 23 січня, знову психологічні хвилювання і зміни, зміни і з роботою, обов’язками. Багато подій і насичений час для цих сфер! Бережіть здоров’я, знову ж в кінці лютого буде пік, коли здоров’я потрібно берегти найсильніше. Ваш духовний світ буде переглянутий і, може, зруйнований, а крім нього таємниці, езотерика і все що Ви приховуєте. Але Ви ж любите зміни, Вам це навіть сподобається. Хоча намагайтеся зберігати таємниці. Дуже насичені дні для внутрішнього рівня! Знайдіть вихід прихованої енергії.

А сам перегляд релігії і таємниць відбуватиметься з 6 лютого по 10 червня. Ймовірно, що в ці 4 місяці повернутися і старі болячки, будьте уважніше. Лікування або будь-які ізоляції (в’язниця) в ці дні можуть затягнутися надовго. Гарний час для духовного зростання. Повернення до старих духовних практик. Можете повернутися до езотеричних питань і навчань.

10 лютого, плюс мінус 4 дня пікових і 10 днів після – повага, кар’єра, звання, шлюб за розрахунком, та й багато іншого пов’язаного зі статусом стануть більш зрозумілі в ці дні. Реалізація в цих сферах, результати, зміни. Піковий період внесе несподівані зміни. Але все одно, постарайтеся докласти зусиль, щоб отримати нову посаду або роботу, завершити важливий проект. Вас чекає успіх пов’язаний із закінченням в цих сферах.

Як я говорила в загальному гороскопі на місяць, гряде буря, перший її пік буде з 20 по 2 березня. Будьте обережніше в ці дні. З 20 по 25 – тримайте свою жорстокість під контролем і менше скандалів на роботі і знайомими. З 24 по 2 березня – підвищений егоцентризм і бажання ламати і руйнувати, велика поспішність, найбільше на роботі і з обов’язками. Але і більше енергії. Бережіться травм.

26 лютого, плюс мінус 4 дня і 10 днів після – хотіли закохатися або завагітніти, почати щось творити, зайнятися творчістю – піковий період підходить найбільше, але і 10 днів після теж не погані! Можуть бути інтрижки і маса розваг та азарту. Гарний час для відпочинку з 28 по 4 лютого, та й для творчості.

Важливі дати і періоди в лютневому гороскопі для Скорпіон

З 28 січня по 10 березня – багато енергії для роботи і здоров’я, але не зірвіться в кінці місяця.

З 4 лютого по 17 березня – багато змін в роботі і здоров’ї, психології.

З 6 лютого по 10 червня – духовне зростання, перегляд таємниць, секретів.

10 лютого, плюс мінус 4 дня пікових і 10 днів після – статус.

З 20 по 25 лютого – будьте обережніше.

26 лютого, плюс мінус 4 дня і 10 днів після – акцент на любов і творчість, дітей.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,171