Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон – гороскоп на липень 2017 від Марфи Бомбушкар


Хороший і активний місяць для Вас, почне пару важливих трендів і активує сферу кар’єри, принесе оновлення себе. Для Зодіаку багато напружених періодів в липні, але Скорпіонам не звикати до внутрішнього динамізму і хвилювання, трансформацій, так що особливо небезпечного нічого бути не повинно. Багато егоїзму і несподіваних вчинків. Хороший фінансовий гороскоп для Вас на липень. Багато навчання і новин.

У Вас стало більше енергії і сил з 5 червня, більш активно стали навчатися і відстоювати свої знання, гарний час щоб вчитися до 21 липня, міняти свої знання, оновлювати їх. В цей місяці будуть критичні періоди для Вашого навчання, судів, відносин з наставниками, зарубіжжям з 8 по 12 липня і з 15 по 21 липня. Потрібно бути стриманішою в ці дні.

Перший напружений період буде до 6 липня, нервовий і грубий, я не знаю як він впливатиме на Скорпіонів, це Ваша «стихія», але не раджу робити операції або публічні виступи.

З 4 по 9 липня і багато романтики з любов’ю і багато творчості, але намагайтеся тримати свої секрети при собі.

Хороші дні для фінансових питань, особливо позик, кредитів, погашення боргів або витребування, обговорення відсотків, отримання спадщини з 5 липня по 1 серпня, хоча потрібно бути уважніше і менш вимогливими з 23 по 26 липня. В цей же час з 23 по 26 липень можуть бути розчарування і в партнерах, дотримуйтесь правил пристойності і не поспішайте з рішеннями.

Багато ділового спілкування, в цілому хороший і довгий період для ділових переговорів з 6 по 26 липня, набуття нових знань корисних для Вашої кар’єри, виступів перед керівництвом, поїздок по роботі.

Перший пік буде 8 липня, плюс-мінус 3 дні будуть посилені всі тренди і багато завершень, акцент буде на знаннях і поїздках, крім посилення і завершення всіх існуючих трендів. Розберіться зі своїми знаннями, завершіть вивчати щось, здайте тести або іспити. Період піковий буде складний, якщо є можливість – перечекайте.

Владний час і слід берегти свою психіку, таємниці, напруга і відкласти операції з 8 по 12 липня. Намагайтеся бути менш грубі до себе та інших.

Імпульсивний час, швидко наростаюча агресивність і велика поспішність, зростають шанси на травми і аварії, бійки і скандали з 15 по 21 липня. Будьте обережніше на роботі і в навчанні. Багато неконтрольованих сил і енергії.

Час для кохання і творчості, але намагайтеся не надто лінуватися і обманюватися з 16 по 19 липня.

Ще один час для кохання і творчості, куди кращий період, а також попрацювати над своїм здоров’ям, нервами і інтригами з 17 по 21 липня.

Намагайтеся бути менш ексцентричні і егоїстичні з 19 по 23 липня, особливо на роботі і в поглядах на життя, менше бунтарства.

З 21 липня у Скорпіонів настане період проявити себе в соціумі, заробити репутацію, підвищення за посадою або званням, зробити собі ім’я, оновити професію до 6 вересня. Енергія перейде в сфери Вашої кар’єри і репутації, багато дій і новин, гарний час для сильних вчинків і прагнень. Протягом цього періоду можуть бути скандали з керівництвом, але шанси на них не такі високі. Особливо помітним цей період буде з 21 липня до 3 серпня, постарайтеся показати себе, свою цілеспрямованість і наполегливість.

3е повторення періоду трансформації Вас, Ваших секретів, недоліків, страхів і таємниць, Ваших знань і поглядів на життя, знайомств, зв’язків, акцент на усунення і експансію в цих питаннях з 23 липня до 17 серпня. Перший раз був з 13 листопада по 10 грудня, другий раз був з 16 березня по 15 квітня. Детально в тих гороскопах. Час змінюватися і працювати над своїми недоліками, берегти свої таємниці. Бійтеся серйозних захворювань.

23 липня, плюс-мінус 4 дня пікових, акцент зміститься на професію і повагу, і протягом 10 днів після піку професія буде акцентована у Вас. Піковий період посилить тренди, складні. Варто побоюватися скандалів з керівництвом, хоча можете своєю напористістю знайти собі нові обов’язки або посаду. Новий етап для професії, час починати щось нове в кар’єрі, репутації, владі. Але все ж будьте обережніше.

Багато розмов з друзями з 26 липня по 1 вересня.

Важливі дати і періоди в липневому гороскопі для Скорпіона

З 5 липня по 1 серпня – час грошей за рахунок інших.

З 6 по 26 липня – багато ділового спілкування.

8 липня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – акцент на новинах і навчанні, завершення.

З 15 по 21 липня – будьте акуратніше і стриманіше.

З 19 по 23 липня – намагайтеся бути менш ексцентричні і імпульсивні.

З 21 липня по 6 вересня – робіть ім’я.

З 23 липня по 17 серпня – трансформуйтеся.

23 липня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів після – акцент на професію і ім’я.

З 26 липня по 1 вересня – багато спілкування.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 6 липня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,164