Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон – гороскоп на квітень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць роботи і турбот, багато турбот. У квітні будуть акцентовані не самі кардинальні сфери у Скорпіонів, так що місяць і не особливо важливий для більшості з Вас. Але ось в кінці квітня вже буде акцент на сфері відносин, який може дозволити почати або нові відносини або новий етап \ питання у відносинах. Як і для решти Зодіаку, складними будуть тільки перші два тижні квітня, хоча відносини і фінанси можуть засмучувати весь місяць. Але зате в середині місяця закінчаться всі погані тренди, а починаючи з кінця квітня настануть хороші, і нові погані «сильні» тренди будуть лише влітку, в серпні місяці. Дуже багато повторень буде в цьому квітні.

За звичкою почну з старих трендів, які вже почалися і продовжують йти. У цьому місяці буде ще більше повторень, так що шукайте інформацію і в попередніх гороскопах для Скорпіонів.

З 16 березня по 15 квітня триває період трансформуючий Ваш духовний світ, світогляд, таємниці, знання. Період усуває щось в цих сферах. Потрібно берегти свої секрети. Працюйте над своїми недоліками. Можете бути більш грубі до інших, антисоціальні. Можуть бути проблеми зі здоров’ям і нервами, велика уразливість, занадто близьке відношення до будь-яких втрат. Не особливо приємний період.

З 4 березня по 15 квітня – повернення питань старих відносин, а може просто старих питань у відносинах, переоцінка існуючих відносин, порівняння їх з попередніми. Час повернути старі відносини, якщо хочете. Теж стосується і фінансових питань, заробітку і інвестицій. А ось нові проекти з метою отримання доходу або відносини починати не варто – безрезультатними будуть вони.

З 6 лютого до 10 червня у Вас йде регрес пов’язаний з духовним світом, поглядами на життя, релігію, віру. Це як і повернення до витоків, так і переоцінка цих питань, сфер. Можуть повернутися і старі захворювання, потрібно берегти своє здоров’я. Вдалий період, щоб розібратися з секретами і таємницями, комплексами.

У Вас йде енергійний період в сфері відносин, з 10 березня по 22 квітня, Ви більш наполегливі, агресивні і активні в цій сфері. Більше відстоюєте свої бажання в ділових і особистих стосунках, більше вимагаєте від партнерів, тисніть на них, а й вони в свою чергу так само можуть вимагати від Вас більшого і тиснути на Вас. Можуть бути скандали, особливо через поспішність і не бажання шукати компроміси. Присвятіть цей час для «розборок» з ворогами і допомоги улюбленим.

Вас чекає багато спілкування з партнерами і новин від партнерів, переговорів ділових, розмов про бізнес, судах, питаннях пов’язаних з конфліктами, підписання договорів і подібного з 1 по 21 квітня, а потім цей період ще раз буде в травні-червні. Час збирати інформацію про партнерів і ворогів.

З 3 по 29 квітня буде більш романтичний час, більше романтики і бажання інтриги, ігри, любові. А так же більше творчості (якщо Ви творча людина по натурі). Але в той же час і з 4 по 27 квітня, може, виникнути розчарування в любові й творчості, інтригах. Велика чутливість і образливість, бажання зміцнити або зруйнувати ці сфери. Час стриманих проявів почуттів і бажання більшого від улюблених і творчості, особливо в питаннях фінансів. Не вимагайте багато від тих, кого любите в цей період, з 4 по 27 число, постарайтеся укріпити любов і творчість. Раджу не особливо витрачати гроші і не робити дорогих покупок.

Дуже хороший період, який приносить прилив сил для Скорпіонів з 3 по 9 квітня! Дуже багато сил і енергії, фізичних і сили волі. Час впливати на інших, доводити свою правоту, час влади.

У Вас почнеться період повернення до старих джерел доходів, переоцінки фінансових питань, переоцінки кар’єрних питань і професії, досягнень і нагород, накопичень та інвестування з 6 квітня по 26 серпня. Це буде час і повернення і переоцінки, можливості відродження старих проектів які приносять прибуток або дають кар’єрний ріст. Але в той же час і деяка затримка з перерахованим. На щастя чи на нещастя, але на Скорпіонів цей період буде впливати не сильно, лише на фоновому рівні, по 5 бальній шкалі я б дала йому 2. Але згадати я про нього повинна, Вам буде простіше розвивати старі ідеї – використовуйте цей шанс. Час зміцнювати себе фінансово і професійно.

10 квітня, плюс-мінус 3 дні пікового періоду посилять всі існуючі тренди, особливо це буде помітно з психологією, здоров’ям і поглядами на життя. Досить грубий час, намагайтеся тримати себе в руках, не робіть проблеми на порожньому місці. Піковий період буде кульмінаційним. Але і після завершення пікового періоду 10 днів по тому, раджу, берегти свої секрети і таємниці, розібратися з таємницями які Вас хвилюють. Працюйте над усуненням комплексів. Бережіть здоров’я і будьте законослухняними, щоб не бути ізольованими від суспільства. Може виникнути бажання самотності.

З 10 квітня по 3 травня – не підписуйте нові угоди, будьте уважніше до договорів. Спотворення інформації дуже ймовірно, втрата інформації, затримки з інформацією. Такі ж проблеми будуть і з бюрократією. Нову апаратуру не купуйте в цей період. Чекайте старих новин про важливі відносини до 21 квітня, а можете і самі ініціювати переговори про старе в цей час 10-21 квітня.

Багато несподіванок Вас чекає в питаннях професії і роботи, завдань, спілкування з клієнтами з 12 по 17 квітня. Період дуже стрімкий, добре б запланувати складні завдання які не потребують великої точності на цей час або масу дрібних. Час ексцентричний і оптимістичний, хоч і егоїстичний. Можуть бути несподівані повороти подій.

А ось для завдань які вимагають точності і серйозності підходить період з 17 по 20 квітня, хоч і три дня але дуже продуктивних. До того ж цей час добре для фінансової сфери, для заробітку грошей шляхом праці та роботи.

З 21 квітня по 16 травня на Вас чекає дуже багато завдань, відряджень, навчання практичному. Буде повторення періоду, який був з 14 березня по 1 квітня.

З 22 квітня по 5 червня зростуть Ваші витрати, але можете сміливо шукати і вимагати підтримку у інших, брати в борг у цей період. Правда буде і пару не особливо хороших днів, але ближче до кінця травня. Зростає ризик травм на весь період. Зростає і Ваша сексуальність, лібідо.

Період переоцінки себе, повернення до старого щодо Вашого «Я» буде з 23 квітня по 29 вересня. Досить довгий період, зате зможете добре розібратися в собі, глибоко копатися в собі. Період фоновий, але все ж за ці півроку, при виникненні старих питань раджу їх вирішувати, а не відкладати на потім. І, повторюся, у багатьох сферах життя Ви повернетеся в якійсь мірі, регрес. Так само Ви станете більш інтровертні на цей час.

З 25 квітня по 14 травня буде багато несподіваних новин, завдань на роботі, поїздок, інформації, навчання для роботи, відряджень, несподіваних клієнтів. Енергійний час, але складно буде концентруватися на чомусь одному, дуже все буде імпульсивно, особливо на роботі. Беріться за дрібні проекти і завдання, їх легко зможете виконувати. Можуть бути несподівані новини або інформація, пов’язана зі здоров’ям, бережіть свою нервову систему.

26 квітня, плюс-мінус 5 днів піковий період, і 10 днів по тому – акцентує увагу на відносинах. Як я писала спочатку гороскопу – новий етап у відносинах або нові відносини. Час починати робити щось з відносинами, саме вчинки і дії, а не думки і очікування \ мріяння. Можуть бути новини від партнерів, нового характеру. Можете почати нові стосунки або ділове співробітництво, отримати важливе знайомство – період відповідний. Ще один емоційний період, Ви можете бути дуже вже орієнтовані на партнерів.

Згадайте період, який був з 9 грудня по 13 січня, він повинен був позитивно вплинути на Вашу фінансову сферу, роботу, здоров’я, накопичення, інвестування. Хоча тоді ж був і інший негативний період, який міг раптово і не зовсім позитивно змінювати питання здоров’я і роботи, але фінанси повинні були радувати Вас з 9-13. З 30 квітня по 6 червня цей хороший період повториться. У Вас знову з’являться шанси вдало змінити роботу, повернутися до старих джерел заробітку, поліпшити здоров’я. Питання фінансів будуть розвиватися значно швидше, я раніше в гороскопі говорила, що потрібно і можна повернутися до старих джерел доходів – ось для цього у Вас вистачить сил. Питання, пов’язані з роботою і обов’язками будуть більш точними і конкретними, зможете зміцнити цю сферу або змінити роботу. Ну і час зміцнювати і поліпшувати здоров’я. Це буде час з 30-6 поліпшення цих сфер, роботи, здоров’я, доходів і накопичень – більш стрімко і міцніше.

Важливі дати і періоди в квітневому гороскопі для Скорпіона

З 1 по 21 квітня – багато спілкування і новин.

З 4 по 27 квітня – не вимагайте багато від партнерів і коханих, бережіть репутацію і фінанси.

З 3 по 9 – сила і воля.

З 10 квітня по 3 травня – можуть бути проблеми з документами.

10 квітня, плюс-мінус 3 дні – питання таємниць і секретів, навіть 10 днів по тому слід берегти репутацію і здоров’я.

З 12 по 20 квітня – хороший час для роботи і маса енергії.

З 21 квітня по 16 травня – багато завдань і навчання.

З 22 квітня по 6 червня – зростуть витрати, шукайте підтримку.

З 23 квітня по 29 вересня – переосмислити себе і повернетеся до старого, якщо треба.

26 квітня, плюс-мінус 5 днів пік – питання відносин, навіть впродовж 10 днів.

З 30 квітня по 6 червня – час зміцнювати і поліпшувати фінанси і здоров’я з роботою.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 квітня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,478