Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон – гороскоп на червень 2017 від Марфи Бомбушкар


Насичений місяць, багато фінансових новин і розмов, навчання, хороший тренд для відносин. Зменшаться Ваші витрати, настане час вчитися і подорожувати. Більше енергії, особливо з другої декади місяця. Можуть бути небезпечні ситуації в кінці червня, але для Скорпіонів ймовірність не настільки вже висока, зате зросте агресивність. Місяць хоч і насичений, але можна вирушати на відпочинок у відпустку в червні або в першій половині липня.

У Вас зросли витрати і, можливо, травми і схильність до ризику з 22 квітня по 5 червня. З 30 квітня по 6 червня був час зміцнити свої фінанси, заробітки, роботу і здоров’я, стабілізувати і розвинути ці сфери. З 29 квітня по 6 червня час налагоджувати відносини з клієнтами і керівництвом, хоча можуть бути і несподіванки з 1 по 6 червня, слідуйте своєї інтуїції.

Хороший і помітний для Скорпіонів період буде з 1 по 13 (15) червня! Багато сексуальності, романтики, любові, харизми і привабливості. Успішне вирішення питань конкуренції та відносин. Час вимагати більшого від партнерів, час будувати стосунки з коханими, час розбиратися з конкурентами. Час вивчати улюблених, ворогів, ділових партнерів. Хороші дні для зарубіжних поїздок і спілкування з іноземцями.

Багато духовних сил з 2 по 7 червня, віри в себе, теж непоганий період, але не дуже важливий для Вас.

Ви станете активніше в питаннях філософії, навчання, далеких поїздок і спілкування з іноземцями з 5 червня по 21 липня. Але можуть бути скандали з іноземцями з 22 по 29 червня, через Ваших вимог до них або їх до Вас, та й взагалі Скорпіони будуть більш запальні з 22 по 29 і схильні до поспішних-масштабних вчинків і масштабних скандалів. Намагайтеся менше нав’язувати свої погляди на життя і навчати інших з 22-29. А з 30 червня по 6 липня – у Вас можуть бути філософські фрустрації і дуже велика косність, з одного боку Ви можете втратити свої погляди на життя або трансформувати їх, а з іншого бути деспотичні в цих питаннях і, знову, тиснуть. До того ж період з 30-6 вказує на Вашу підвищену агресивність і наполегливість, грубість. Потрібно бути обережніше. Весь період з 5-21 буде більше сил, фізичних і духовних.

Час для відносин! З 6 червня по 5 липня! Ви будете бажати їх і будете мати шанси на хороші відносини. Оновлення почуттів, оновлення договорів, період підходить для ділових і інтимних відносин. Більше харизми і привабливості у Вас, здатності сподобатися.

Перший піковий період 9 червня, плюс-мінус 3 дні, питання фінансів, джерел доходів, накопичень. Рішення проблем в цих питаннях, може навіть і з боргами зможете впоратися. Хороші дні щоб провернути важливий проект або про щось домовитися. Спробуйте витребувати борг або попросити про нагороду, підвищення заробітної плати.

З 14 по 17 червня може бути занепад сил, слід серйозніше ставиться до здоров’я. Намагайтеся не робити дорогих покупок в ці дні і бережіть гроші.

Як я вже писала, з 22-29 червня час масштабних скандалів, але буде більше сил і енергії, головне направити її і використовувати, підвищиться сексуальність у Вас. Обережніше з зарубіжжям і ВІП-персонами, бережіть репутацію.

Гарний час щоб вчитися з 22 червня по 6 липня.

Дуже гарний час для романтики і відносин з 23 по 29 число, та й взагалі час показати себе, свою харизму. Час для творчості.

Другий пік буде 24 червня, плюс-мінус 4 дня, посилить всі тренди. Слід бути обережніше з навчанням, важливими людьми та іноземцями. Пік принесе з собою нові прагнення в навчанні, шанси почати вивчати щось нове. А можуть бути і поїздки або новини здалеку. Обережніше треба бути з судовими питаннями. Раджу почати розширювати свої пізнання в окультному і духовному. Буде дуже багато новин, різного типу і спілкування. Навіть протягом 10 днів після піку буде акцент на перерахованому.

В кінці місяця, як я вже повідомляла, з 30 червня по 6 липня (може бути на пару днів довше) буде жорстокий час для Зодіаку, напружений, конфліктний. Цей період торкнеться сильно і Скорпіонів, у Вас проблем може і не бути, але Ви можете створити їх іншим! Ви будете жорсткі, агресивні і владні. Зросте сексуальне бажання у багато разів. Не ризикуйте.

Важливі дати і періоди в червневому гороскопі для Скорпіона

З 1 по 13 (15) червня – покращуйте всі види відносин і партнерських союзів. Час кохання і грошей.

З 5 червня по 21 липня – фізичні і духовні сили, час вчитися і вчити.

З 6 червня по 5 липня – час харизми і відносин.

9 червня, плюс-мінус 3 дні – фінансові питання і результати.

З 22-29 червня – можуть бути масштабні скандали і прилив сил.

З 22 червня по 6 липня – вчіться.

24 червня, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів після – почніть навчання, подорож, знайдіть новий духовний світ.

З 30 червня по 6 липня – ще один скандальний період.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 червня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 94 T. 0,394