Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон – гороскоп на березень 2017 від Марфи Бомбушкар


Працювати, спілкуватися, дружити, творити і відпочивати, трансформуватися – для цього найбільше підходить березень. Місяць буде не особливо багатим на події і не особливо важливим, але енергійним і буде можливість реалізувати багато проектів, клопоту і завдань буде більш ніж достатньо (особливо в останню декаду). Намагайтеся працювати над собою, своїм таємним світом, поки у Вас є можливість.

Почну з того, що вже йде і закінчиться скоро.

З 28 січня у Вас йде період активності в питаннях роботи і здоров’я, зміцнюйте своє здоров’я, відвідуйте спортзал, працюйте над робочими завданнями, намагайтеся більше відстоювати свою думку перед клієнтами і співробітниками – період закінчиться 10 березня.

З 10 березня по 21 квітня у Вас настане новий активний тренд у відносинах, можете активніше і жорстко відстоювати свою позицію, але при цьому і тиску з боку партнерів на Вас буде більше. Постарайтеся поменше скандалити з близькими людьми і партнерами. Зате побільше скандалити з суперниками і конкурентами, у Вас буде шанс перемогти їх. Я б не радила заводити нові стосунки, через інший паралельний тренд, в ці дні, але можете попрацювати над існуючими або старими відносинами, попрацювати над договорами.

З 4 лютого по 17 березня у Вас буде велике навантаження на роботі, дуже ймовірні несподівані зміни, слід правильно все планувати. Та й в кінці березня буде багато дрібних питань. Період так само вносить певну нервозність і незадоволеність прихованими від інших якостей, бережіть свої секрети і недоліки в ці дні. Можуть бути психологічні фрустрації, незадоволення собою, подібний період вже був у Вас в грудні-січні. З 16 березня по 15 квітня настане інший період, який дозволить Вам усунути свої недоліки і комплекси, а все таємне. Потрібно бути обережніше під час нього, усунення може бути болючим, бережіть свої секрети. Можуть бути операції, які я б рекомендувала відкласти. Цей період, з 16-15 – повторення того, що був з 10 листопада по 13 грудня в минулому році. Трансформації духовного світу, секретів і їх усунення. Березень і квітень будуть свого роду «духовними» місяцями для Скорпіонів і вплив буде помітно не всім.

Вчіться поки є час до 14 березня, а з 14 березня по 1 квітня готуйтеся до маси дрібних турбот.

З 3 по 9 березня – період для структурованого і неспішного виконання завдань будь-якої складності, головне не поспішайте, Ваша праця дозволить розвинути професійні якості і принести результати.

Гарний час для творчості з 3 по 9 березня.

Загалом гороскопі для всього Зодіаку на березень я описувала період, який буде з 4 березня по 15 квітня, він впливає на всіх. Час, що впливає на відносини і фінанси, переоцінки цих сфер і затримок, повернення до старого або хоча б бажання старого. Для Скорпіонів він помітніший всього буде в сфері відносин, повернуться старі партнери, спільні проекти і справи, конфлікти. Крім цього, буде затримка в задачах на роботі, особливо якщо вони пов’язані з договорами (обговорення і підписання) і необхідність їх перегляду. Скорпіонам не слід робити важливі косметичні процедури, у них буде незадовільний результат, відкладіть пластичні операції тощо на травень місяць. Намагайтеся не робити дорогі покупки до 3 травня.

12 березня, плюс-мінус 3 дні пікових – принесуть прилив сил і енергії, хороший час для публічних виступів, приділіть увагу друзям, можете нарешті-то отримати членство в клубі або стати «своєю» людиною для нового колективу. Всі 10 днів після – хороший час, щоб проводити його з друзями і налагоджувати дружні стосунки.

Бережіть гроші і здоров’я з 16 по 20 березня, намагайтеся не витрачати особливо багато, обережніше з клієнтами і керівництвом, не вимагайте багато чого.

Як я вже писала на самому початку гороскопу, в кінці місяця Вас чекає багато клопоту і турбот, навчання, необхідність приділити увагу здоров’ю. З 23 березня по 1 квітня – засукати рукава! У період з 23 по 26 – можете бути дуже агресивні і підозрілі, з 24 по 26 – намагайтеся не брати на себе багато турбот, з 25 по 28 – час вирішувати швидкі завдання (але не братися за складні), а з 28 по 1 квітня – хороший період для складних завдань.

Романтичний час з 24 по 27 березня.

28 березня, пік плюс-мінус 3 дні – досить агресивний і поспішний час, багато новин і подій. Період принесе зміни зі здоров’ям і роботою, завданнями. Вдалий час переписати свій графік і розібратися з обов’язками протягом цього періоду. Навіть через 10 днів після піку, у Скорпіонів буде досить сил і енергії для роботи, так що складні і нові завдання плануйте реалізовувати в ці дні, можна взятися і за старі проекти.

Важливі дати і періоди в березневому гороскопі для Скорпіона

З 4 березня по 3 травня – відкладіть дорогі покупки.

З 4 березня по 15 квітня – переоцінка і повернення в стосунках, роботі, фінансах, здоров’я.

12 березня, плюс-мінус 3 пікових дня і 10 днів після – успішний період для публічної діяльності.

З 10 березня по 21 квітня – активність у відносинах.

З 16 березня по 15 квітня – глибинні трансформації.

З 16 березня по 20 березня – бережіть здоров’я.

З 21 березня по 1 квітня – багато завдань, плануйте час.

28 березня, плюс-мінус 3 дні пікових, 10 днів після – нові робочі тренди, приділіть увагу здоров’ю.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 28 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,393