Все про вагістність
Все про вагістність

Сексуальний гороскоп


Сексуальний гороскоп всіх знаків Зодіаку.

Овен і секс
Овен – сексуальна індульгенція – секс починає з максимальним імпульсом і навіть ще більше того, намагаючись з усіх сил – але сил на довго не вистачає. Овен потребує різних флірт і «справах» любовним – тільки заради свого власного Его. Дуже часто у Овена в сексі Мугут бути садистські нахили.

Телець і секс
Телець – самий хтивий і секс-Любивий знак. Особливо чоловіки Тельці. Їх сексуальна розбещеність і голод в сексі може бути порівняний тільки з їх розбещеністю і ненаситністю в їжі. Чуттєвість для Тельця має вирішальне значення. Телець ніколи ну упустить можливість зайнятися сексом.

Близнюки і секс
Близнюки – дуже непостійний і не вірна людина, схильні до зрад і можливо мають тенденцію до жорстокості і садизму.
Полігамія, поліандрія і бісексуалізм дуже часто буває у Близнюків.

Рак і секс
Рак – можливо, найромантичніший з усіх знаків Зодіаку із знаків, в такій мірі, що секс перетворюється на каприз. До того ж Рак – дуже віддана людина, ніколи не змінить в сексі і любові з іншим,

Лев і секс
Лев – любить ставити партнерів на п’єдестал і любить хвалитися їх сексуальними здібностями. Лев буде шукати секс скрізь, де тільки можливо, але може дотримуватися лояльність по відношенню до постійного партнера.

Діва і секс
Діва – найбільше сексуальне збочення, пов’язане з Дівою – це мазохізм, і це з глибини підсвідомого психологічного зациклення на побоюванні статевих інфекції, що дуже часто змушує Дев відмовитися від нормального сексу.

Терези і секс
Терези – ідеалісти і нерідко, бувають, закохані в ідеї щодо любові, ніж у свого партнера. Природна харизма надає їм величезну допомогу, однак, в їх характері присутні, такі риси, які вказують на спрагу спокусити до себе велике число партнерів. Ваги один з найбільш сексуальних знаків.

Скорпіон і секс
Скорпіон – має велику необхідність в сексі, як і Телець, Скорпіон досить ревнивий. Скорпіон асоціюється сексуальними перверсіями.

Стрілець і секс
Стрілець – незліченні флірти найбільш можливі, але до сексу справа доходить не завжди, тому можна вважати, що людина Стрілець вірний своєму партнерові фізично. Стрільцям подобається завойовувати партнерів, сама ідея, але коду партнер завойований, Стрілець може розгубитися і розірвати відносини.

Козеріг і секс
Козеріг – садизм і мазохізм. Вельми нерідко серед Козерігів бувають жінконенависників. Можливо, це ставитися за рахунок їх холоднокровія і стриманості.

Водолій і секс
Водолій – не дуже сексуальний, часто буває незграбний в секс, ніж дратує партнерів.

Риби і секс
Риби – люблять позначати про секс, пофантазувати в своєму розумі, емоційні й співчутливі. Можуть плутати сексуальне жадання з емоційним хвилюванням. Через їх надчутливості можуть бути обмануті, люди дуже часто грають на їх почуттях. Часто вони не можуть зрозуміти, коли у них секс по любові, а коли їх просто використовують.

Джерело: Кім Фарнелл – Секс і Великі Коханці

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 114 T. 0,231