Все про вагістність
Все про вагістність

Риби – гороскоп на жовтень 2017 від Марфи Бомбушкар


З кінця жовтня у Вас буде повторення періоду, сприятливого для швидкого поліпшення і реалізації в фінансовій сфері і кар’єрі. А поки, перші дві декади жовтня, в гороскопі для Риб продовжать активність у відносинах. Крім відносин виникне акцент на фінансах і сексі, боргах, можливих питаннях психологічного стану – в цьому всім багато нового. Місяць буде багатим на події в фінансових питаннях і відносинах, навіть занадто. Найскладніший період з 7 по 17 число.

Йде період активності, можливо скандальності (в жовтні найвірогідніше), бажання домінувати у відносинах і тиску з боку партнерів, ворогів, конкурентів з 6 вересня до 23 жовтня. Особливо напружений період буде з 8 по 15 число, можете скандалити, ймовірно бажання руйнувати правила і відносини, скандали з начальством і батьками.

З 20 вересня більше стало гармонії у відносинах, бажань налагоджувати відносини, більше шансів вдало знайти компроміси, хоча в жовтні будуть напружені періоди для відносин! З 7 по 10 число остерігайтеся інтриг і обманів.

До 6 \ 10 жовтня поганий період для боргів, підвищені шанси раптових травм, несподівані фінансові втрати і витрати. Почався період ще 20 вересня.

Найромантичніший період місяця з 2 по 9 вересня. Багато любові, творчості, активності у відносинах, бажань. Підходить і для бізнес питань, тільки не беріть нові борги в ці дні. Найкраще розібратися з партнерами до 6 числа, зрозуміти їх, провести переговори. Вдалий час для погашення боргів.

Перший пік буде 6 жовтня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад, акцент на фінансах, доходи, робота і здоров’я. Під час піку найкраще завершувати проекти, повертати борги, розібратися з фінансами, роботою.

Вас чекає багато новин з 6 до 12 числа, про партнерів, сім’ю, грошей, час вести переговори, але нічого конкретного не робити, тому що з 7 по 15 число буде багато напружених періодів для відносин і грошей.

З 7 по 17 багато напружених періодів для Риб. З 7 по 10 напружений період для відносин, розчарування у відносинах, занепад сил, бажання керувати і контролювати партнерів. Варто економити гроші в ці дні, не давати в борг, не просити, не здійснювати дорогих покупок. З 8 по 15 число зросте рівень агресивності і скандальності з партнерами, керівництвом, коханими. З 8 по 12 остерігайтеся травм, психологічної кризи і насильства, бережіть свою вагітність, можуть бути неприємні події (втрати або зміни) в матеріальних питаннях, неприємні новини про сім’ю, партнерів і конкурентів. З 14 по 17 жовтня багато несподіваних новин від партнерів і рідних, фінансових звісток, не варто поспішати з рішеннями і вчинками.

З 10 вересня 2016 року у Риб в гороскопі був період, що вказував на поліпшення і експансію, новизну, в сексуальних питаннях, позикових коштах, духовному світі, підтримки від інших людей, психологічних змін. У перерахованому були злети і падіння, але точно було багато нового, період завершиться 11 жовтня. З 11 жовтня до 9 листопада 2018 року у Вас буде експансія в духовному світі, релігійному, Вашої віри і релігії, відношенню до життя і поглядах на життя, філософії. Час розширити свої знання, отримати освіту, поїхати за кордон. Більше оптимізму в житті і віри в майбутнє, посилення інтуїції, життєвих сил. Хороший період, сильний і фоновий, що поліпшує Вас і надає сил. Знайдете нових наставників або езотеричні знання. Вдалий час для судів.

Час проявити себе на роботі, зміцнити свою репутацію, показати свої переваги з 14 по 17 жовтня, ще можна провести важливі переговори з керівництвом або клієнтами, партнерами. Закріпити будь-які угоди, навіть шлюбні.

Після 15 жовтня до 8 листопада – час робити гроші за допомогою грошей або допомоги інших людей. Вдалий тренд для позик, повернення боргів, пошуку допомоги. Буде і один складний період, але короткий з 26 по 30 число, коли не слід займатися цими питаннями і варто бути готовими до неприємного. З 26 по 30 число бережіть і свої відносини, сексуальність.

З 17 жовтня до 6 листопада – час вчити нове. Чекайте багато новин з 17 по 20, прислухайтеся до інформації, вона буде важлива.

Другий пік 19 жовтня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після. Під час піку будьте обережніше, він негативний, принесе нове і несподіване, новий етап і бажання. Найбільший акцент буде на матеріальних сферах і психології, остерігайтеся фінансового ризику. Краще нове в ці дні не починати.

З 23 жовтня до 9 грудня зростуть Ваші витрати, пошук позик, активніше будете вимагати повернення боргів і заборгованостей. Будуть напружені періоди (особливо в кінці листопада і грудні), коли можете втратити гроші або потрапити в колотнечі, але будуть і позитивні періоди, коли можете отримати гроші. Зросте інтерес до сексу і психології. Постарайтеся більше уваги приділяти спільним проектам і джерелам доходів.

Багато сил і оптимізму, віри. Слухайте свою інтуїцію і слідуйте їй в незрозумілих для Вас питаннях з 24 по 29 жовтня. Вдалі дні, особливо для навчання, спілкування, показати себе.

Останній період в гороскопі для Риб на жовтень буде повторенням, період з 29 жовтня по 26 листопада (можливо плюс 5-10 днів) буде тим же, що був у Вас з 9 грудня 2016 по 13 січня 2017 і з 30 квітня 2017 по 6 червня 2017. У минулих гороскопах він детально був розкритий. Коротко повторюючи – цей період принесе прискорення і зміцнення в сферах кар’єри, дружби, фінансів, планів на майбутнє. Час планувати в цих сферах і зміцнювати. Результати будете отримувати швидше, вони будуть більш ефективними і міцними.

Важливі дати і періоди в жовтневому гороскопі для Риб

6 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінація і результати. Активність в фінансових питаннях.

З 7 по 17 жовтня – багато напружених періодів і трендів.

З 11 жовтня 2017 року до 9 листопада 2018 року – довгостроковий, сильний і фоновий період, який приносить самі нові і покращуючі тренди для Вас і Вашої віри, освіти, зарубіжжя, судів і наставництва, духовного і езотеричного.

З 15 жовтня по 8 листопада – робіть гроші з грошей інших людей або допомоги.

З 17 жовтня по 6 листопада – вчіться.

19 жовтня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів спад – нові можливості та події, бажання. Акцент на витратах, секс, боргах, допомозі.

З 23 жовтня до 9 грудня – зростуть витрати, сексуальність, запозичення і питання боргів. Шанси травмуватися зростуть так само.

З 29 жовтня по 26 листопада (плюс 5-10 днів) – працюйте і зміцнюйте дружбу, репутацію, фінанси, кар’єру.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 жовтня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,422