Все про вагістність
Все про вагістність

Риби – гороскоп на вересень 2017 від Марфи Бомбушкар


Активний, емоційний, дуже акцентуючий увагу на відносинах, багато роботи і турбот – це все про вересень, гороскоп на вересень для Риб. Місяць не поганий для Вашого знака, але з кінця місяця можуть бути важливі фінансові зміни або події. Весь місяць і до жовтня Ви будете активні в питаннях відносин, важливих ділових, любовних, конфліктних. Багато дрібних і великих трендів на протязі місяця.

З липня до 6 вересня у Вас йде активний період в сфері праці та здоров’я, багато сил продуктивно можете використовувати для питань в цих сферах, можуть бути скандали з колегами і клієнтами. Але все ж час працювати над завданнями і здоров’ям.

З 13 серпня по 6 вересня проблеми з комп’ютерами, будь-якими видами інформації, документами, бюрократією і інший електронікою. У ці дні можуть повернутися старі партнери, конкуренти, старі сімейні питання, переоцінка відносин і сім’ї, а може бути просто старі новини про ці сфери.

Покращуйте стосунки з клієнтами і колегами з 26 серпня по 20 вересня, можна і косметичними процедурами зайнятися, тільки треба бути обережніше з 29 вересня по 2 жовтня.

Хороший аспект для Риб впливає на фінанси, кар’єру, шана, впевненість в собі, можливість поліпшити себе і духовних світ, перераховані сфери йде з 16 серпня до 8 вересня (можливо плюс пару днів). Працюйте над боргами, психологічним станом, духовним світом, особливо кар’єрою і планами на майбутнє.

У Вас буде багато сил для праці та питань здоров’я, гарний час працювати і підлікувати себе, готуйтеся до старих новин на роботі в перших 10 днів місяця, до 10 серпня. Займайтеся старими завданнями до 6 числа, завершіть всі свої проекти. Багато новин і спілкування.

Хоча і буде період з 3 по 7 числа, коли Ви можете стати дуже ліниві. З 3-7 будьте обережніше з конкурентами, намагайтеся менше брехати і остерігайтеся брехні, політ фантазії направте на творчість.

З 6 вересня по 23 жовтня у Риб буде активний період у відносинах, буде більше скандалів, напористості, активності, бажання керувати партнерами і тиску з боку них. Намагайтеся менше скандалити з улюбленими людьми, бути терплячими. Але можете скандалити з конкурентами і ворогами, у всякому разі терпіти їх стане складніше. Час відстоювати свої права і бажання.

6 вересня, плюс-мінус 5 днів піку і 10 днів спад – час емоційний для Риб, важливий завершальний період, завершення великою часткою ймовірності в сфері відносин і Вашого Я. Розберіться в стосунках і собі, подумайте над тим що хочете, завершіть відносини або переведіть їх на новий рівень. Час обговорити з партнерами різні важливі питання. Та й крім цього буде активний період в роботі і фінансових питаннях, можете отримати результати в цих сферах. Пора розібратися з відносинами, тверезо поглянути на себе. Бійтеся брехні і самообману.

З 8 по 12 число – хороший час для очищення від планів на майбутнє, друзів, партнерів, змін в цих сферах, змін. Та й сили волі для вольових рішень в цих сферах буде багато.

З 10 вересня по 17 жовтня, знову, у Вас час знайомств, спілкування, новин від партнерів, новин про конфлікти, час переговорів і укладення угод.

Хороший період для здійснення дорогих покупок і покупок на довгі роки з 11 по 20 числа, гарний час для серйозних переговорів з клієнтами, конкурентами, партнерами і ворогами. З 12 по 16 число намагайтеся не падати духом, може бути час розчарувань у відносинах і намагайтеся берегти свою репутацію, не скандалити з керівництвом і не хвалитися тим чого у Вас немає. З 19 по 21 число будьте уважніше при спілкуванні і оформленні документів, що не обдурили.

З 20 вересня до 15 жовтня у Риб буде хороший період для відносин, хоча і буде два напружених періоди – перший з 29 вересня по 2 жовтня – потрібно бути більш серйозними в стосунках, не обманювати і не обманювати себе, можете бути схильні до інтриг і маніпуляцій, а другий буде в жовтні (про нього буде в гороскопі на наступний місяць). З 20-15 – працюйте над відносинами, поновіть відносини, зміцните відносини, час любити і будувати ділові плани на майбутнє, хороші дні для компромісів. У всякому разі, Риби, будуть хотіти відносин і більше уваги їм приділяти.

20 вересня, плюс-мінус 5 днів пікових і 10 днів після – другий піковий період буде напруженим, акцент на сферу відносин, любові, конкуренції, ворожнечі. Новий етап. Бійтеся обманів, остерігайтеся поспішних рішень, буде схильність валити провину на інших, втікати від відповідальності. Намагайтеся бути серйозніше. Це все стосується піку, пік принесе нові питання у відносинах, бажання, можливості!

З 20 вересня по 6 жовтня буде 3тє повторення періоду, що приносить швидкі і несподівані зміни у фінансових сферах, спадщині, підтримки від інших, цінностях і накопичення, боргів, секс, езотерічному. Цей період вже був у Вас з 13 грудня по 23 січня і з 4 лютого по 17 березня. Ви можете і самі змінитися в ці дні, стати більш нервовими і поспішними, готовими до бунтарства і стимулювати зміни в житті, системі цінностей і в перерахованих сферах.

З 22 по 28 вересня – намагайтеся бути акуратніше, можуть бути травми через неуважність. Намагайтеся не бути лицарем у відносинах, зараз Ваші вимоги або бажання показати себе занадто завищені. Період з 22 по 2 жовтня вказує на схильність до інтриг, час творчий, гарне для романтичних відносин, але зростають можливості зрад і обману.

З 28 по 2 жовтня – не робіть дорогих покупок, будьте обережніше при укладанні угод. Не фліртуйте занадто з керівництвом.

Гарний час для операцій з 29 по 5 жовтня. Ці дні гарні для конфліктів з ворогами, можна і з партнерами поконфліктувати, розібратися в недоліках, відстояти свої бажання.

Важливі дати і періоди в вересневому гороскопі для Риб

6 вересня, плюс-мінус 5 днів пікових і 10 днів після – емоційні дні, час підвести підсумки і розібратися в собі і відносинах.

З 6 вересня по 23 жовтня – більше активності у відносинах.

З 10 вересня по 17 жовтня – більше новин про партнерів, спілкування.

З 11 по 20 вересня – вдалий період для роботи, здоров’я, покупок, відносин, планів на майбутнє і кар’єри.

20 вересня, плюс-мінус 5 днів пік і 10 днів після – напружений період, новий етап. Обережніше з відносинами, кар’єрою, фінансами.

З 20 вересня по 6 жовтня – напружений період для фінансів, накопичень, того що є цінним для Вас, намагайтеся менше бунтувати.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 вересня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,478