Все про вагістність
Все про вагістність

Риби – гороскоп на травень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць ефективний для кар’єри, фінансової сфери і навчання. Місяць досить активний і позитивний. Можуть відбутися важливі нові події в домашній сфері в кінці травня, та й весь місяць у Вас буде маса енергії для вирішення домашній питань. Покращуйте свою кар’єру і міняйте професійну стезю, зміцнюйте свою фінансову сферу. При необхідності можете спробувати «отримати» результати в навчанні і зарубіжжі в середині місяця.

Як завжди спочатку про те, що почалося в минулому гороскопі і триває. Про всі ці тренди і періоди було написано детальніше в гороскопі на попередній місяць.

З 25 квітня по 14 травня, можливо, буде багато несподіваних новин від партнерів і сім’ї, фінансових, може навіть змін.

З 30 квітня по 6 червня – покращуйте фінансову сферу і здоров’я, оновлюйте професію і репутацію – прискорення в цих сферах, оновлення.

З 21 квітня по 16 травня – багато фінансових новин і переговорів.

З 22 квітня по 5 червня – багато енергії в домашній сфері, можуть бути скандали в кінці травня з рідними. Направте свої сили на корисне!

З 29 квітня по 6 червня – досить успішний фінансовий період, для заробітку грошей, хоча в кінці місяця потрібно бути обережніше!

І тільки з 8 травня розпочнуться нові тренди. З 8 по 15 травня вдалий час для важливих ділових переговорів, можливо укладення угод і здійснення покупок. Покажіть свій інтелект керівництву, обговоріть важливе з партнерами і коханими людьми. Паралельно з 8 по 12 травня – вдалий час для вагітності і публічних виступів, спілкуйтеся більше з друзями, приділяйте увагу соціуму, час «прогнути» їх під себе.

І 9 \ 10 травня, плюс-мінус 3 дні, буде перший піковий період, посилить всі існуючі тренди. Крім цього, буде кульмінація в питаннях навчання, зарубіжжя, Вашого світогляду. Підбийте підсумки і розберіться з цими питаннями, усвідомте свої знання, можете спробувати скласти іспити, отримати візу або важливі новини зарубіжні, можна спробувати вирішити і судові питання або знайти собі наставника. Час для завершень, кульмінацій в цих та інших сферах.

Ви будете більш агресивні з 9 по 15 травня, більше скандалів може бути з рідними, остерігайтеся обману і самообману, а ще багато неуважності і складно спрямувати свою активність, ліні. З 9 по 15 травня потрібно бути обережніше з дурманними засобами і побоюватися скандалів і аварій через неуважність, обережніше з брехнею і відстоюванням своїх прав. Дуже насичені дні в середині травня.

З 10 по 15 травня – дуже хороший приріст сил, головне почати щось робити (все ж паралельно тренд з лінню), найкраще ці 5 днів присвятити питанням фінансів, особливо витратам, відстояти свої права на спадок, борги, пошукати підтримку і допомогу . Енергійний період для всього Зодіаку.

З 16 травня по 7 червня – час вчитися і відправлятися у відрядження, у всякому разі спілкування і новин має бути пристойно.

З 17 по 22 травня – вдалий час для фінансових питань, як пошуку способів заробити, так і пошуку способів витратити! Ви будете до того ж дуже харизматичні в ці дні, це і романтичний період. У фінансових питаннях і відносинах будете бажати більшого, від ділового співробітництва і любові. Однак варто бути обережніше, щоб не нашкодити репутації. Намагайтеся не обманювати, акуратніше бути з угодами і не обіцяти багато чого як коханим, так і партнерам по бізнесу.

З 24 по 28 травня, не зовсім хороший період для відносин і фінансів, дружби. Намагайтеся не давати друзям в борг у ці дні і не просити. Може бути велике почуття ревнощів і бажання керувати чужими грошима, партнерами, це відноситься до всього Зодіаку. Краще не укладати ділові угоди в ці дні, можуть бути фінансові втрати, перечекайте їх. Обережніше з боргами.

25 травня, другий піковий період, плюс-мінус 4 дня! Раджу приділити увагу сім’ї, почати ремонт або щось інше пов’язане з нерухомістю. Навіть через 10 днів після у Вас буде шанс для важливих вчинків в сімейних справах або новин. Час для нових починань як в сімейних питаннях, так і в інших сферах.

І ще один насеченний період, особливо під час піку, буде в кінці травня з 27 по 2 червня багато трендів.

З 27 травня по 1 червня, можливі скандали з керівництвом і батьками (це загальна вказівка для всього Зодіаку), з важливими персонами. Та й взагалі скандальний час, скандали будуть відбуватися швидко, але і закінчуватися так само досить швидко. Будуть перепади енергії, від припливів до криз і багато імпульсивності з 28 по 3 червня, гарний час зайнятися громадською діяльністю і швидко чимось допомогти рідним або зробити вдома.

З 30 травня по 2 червня – хороший час для глибокого навчання, розмов з партнерами і родиною, розібратися в чомусь важливому.

Важливі дати і періоди в травневому гороскопі для Риб

9 \ 10 травня, плюс-мінус 3 дні – піковий період, кульмінаційний, акцент на навчанні і зарубіжжі, судах.

З 9 по 15 травня – дуже багато енергії і багато ліні, головне лінь побороти і бути менш агресивними!

З 16 травня по 7 червня – відрядження, нові знайомства, багато спілкування і новин, вчіться практичному.

З 17 по 22 травня – гроші будуть легко приходити і йти, прагніть більшого.

25 травня, плюс-мінус 3 дні – другий піковий період, акцент на сім’ї та оселі, нові питання і старти в цих та інших сферах.

З 27 травня по 3 червня – багато енергії і перепадів її, обережніше з рідними і керівництвом.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 травня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,161