Все про вагістність
Все про вагістність

Риби – гороскоп на січень 2017 від Марфи Бомбушкар


Дуже насичений місяць, багато емоцій, почуттів, бажань і прагнень! Багато що буде в Ваших руках, хочете відпочивайте – хочете працюєте. Ви будете досить привабливі, бажати уваги, харизматичними і ймовірно більш наполегливі і нетерплячі протягом місяця. Дуже хороша перша декада, життєрадісна і вдала. Але починаючи з другої декади слід бути обережніше і не поспішати, остання декада буде складною (можуть бути скандали і занепад сил) і я не раджу починати нові проекти або навантажувати себе в кінці січня. Моч Вам порада, в лютому буде час відпочити, а поки працюйте, обережніше з керівництвом в кінці місяця, а в середині січня з емоціями і імпульсивністю! У Вас повно енергії до 28 січня і харизми з привабливістю до 4 лютого – використовуйте це! Кінець січня почне сильний фінансовий тренд.

З 20 грудня по 8 січня – ймовірні проблеми з інформацією і бюрократією, краще відкласти і не починати нічого нового, але можна повернутися до старого і завершити. Повернуться старі питання пов’язані з сім’єю і відносинами, переоцінка цих сфер, повернення до старого. До того ж з 5 по 8 січня повернуться питання репутації, професії і кар’єри, ділових переговорів, старі новини щодо цього. З 8 січня по 13 січня хороший час для ділового спілкування, укладення угод. З 13 січня по 7 лютого, знову, як і в грудні, буде багато спілкування з друзями, обговорення планів на майбутнє, новин щодо цього всього.

Ще з 19 грудня у Вас додалося сил, наполегливості, енергійності і активності. А так же сексуальних бажань, якоїсь агресії, нетерплячості, скандальності. Період буде до 28 січня, зараз енергії дуже багато, направляйте її в потрібне русло. Бійтеся скандалів, особливо в кінці місяця! З 16 по 23 січня дуже конфліктний період, при цьому може бути і значний занепад сил! Постарайтеся не братися за складні завдання в ці дні, фізичні навантаження протипоказані. Бійтеся травм. Не йдіть на скандали з батьками і керівництвом, вони дуже вірогідні. Не втратьте гроші або репутацію. Ви будете дуже чутливі до своїх прав і бажань, можете через це вступати в скандали або впадати в депресію. Свої права відстоювати слід, але тільки реальні (за законом, а не ефемерні).

З 3 січня по 4 лютого у Риб настає період романтики і творчості, любові. Особливо гарні ці дні будуть для жінок Риб. Гарний час зайнятися своїм іміджем і стилем, змінити зачіску, приділити увагу красі. Вдалий час для пластичних операцій і косметичних процедур, але з 11-15 будьте обережніше, а з 25-30 не слід цього робити. Цей період принесе з собою гармонію і заспокоєння, хоча і більше будете хвилюватися з приводу відносин. Час оновити відносини або завести нові. Фінанси так само повинні будуть порадувати Вас, вдалий час для дорогих і капітальних покупок, крім періоду з 25-30.

Ще з листопада у Вас йде період поліпшень в питаннях кар’єри і репутації, професії, так що працюйте над цими сферами до 7 лютого! Але в той же час з 13 грудня по 23 січня будьте обережніше з фінансами і остерігайтеся травм, особливо з 13 січня починаючи! Дуже стрімкий період, який може поміняти багато в фінансах, секс, заробіток, витрати з 13-23! Бійтеся травм і інших непередбачених подій. У той же час питання, пов’язані з цими сферами дуже прискоряться і «розростуться». Несподівані зміни і події.

З 11-15 січня Ви будете дуже романтичні і творчо налаштовані! Вдалий час творити і закохуватися. Постарайтеся не розчаровуватися і не вступати в дурні інтрижки в ці дні, занадто Ви будете велелюбні і романтичні, можете наділяти партнерів багатьма невластивими їм рисами. Обережніше з фінансовими питаннями!

12 січня, пік плюс мінус 3 дні і 10 днів після – перший піковий період, багато подій і новин які стосуються дружби, фінансів, кар’єри та професії, любові і творчості. Багато емоцій! Зірки будуть не в кращому розташуванні, так що намагайтеся бути обережніше і не поспішати. Можливі травми, скандали з друзями, фінансові втрати. Виникнуть питання, пов’язані з вірою і езотерикою, сексом і смертю. Ви будете дуже чутливі в ці дні. Обережніше будьте при вагітності. Піковий період повинен принести вирішення питань в сферах любові і творчості, в усякому разі «підсвітити» їх, зробити більш ясними і зрозумілими. Приймайте рішення і отримуйте результати. А ось пропозиція руки і серця, краще, не робити.

Як я вже говорила, з 25-30 січня, буде не особливо приємний період для відносин і фінансів. Не занадто багато фліртуйте з керівництвом, обережніше з інтрижками. Відчуття обмежень і розчарувань, необхідно більш серйозно поглянути на ці сфери! Не бійтеся проблем, вони пройдуть, але ставтеся серйозніше до них. Потрібно буде зробити корекцію.

27 січня, плюс мінус 3 дні піковий період і 10 днів після – хороших 10 днів для відпочинку! Відпочити і подумати про життя. Переродитися. Розібратися в собі і бажання, комплексах. Вдалі дні для зарубіжних поїздок і духовного зростання. Але найкраще, просто відпочивайте. Вас може очікувати розчарування в фінансах і відносинах, якщо це так, то це буде тривати все 10 днів… Намагайтеся не падати духом. Бережіть своє здоров’я. Може чекати ізоляція протягом цих днів, лікування в лікарні, бажання втекти від усіх подалі.

З 28 січня починається фінансовий тренд у Риб. Ваші витрати повинні будуть зрости в період з 28 січня по 10 березня! Досить значно, навіть необхідно буде використовувати накопичення. Багато покупок, інвестування та інших витрат. Багато енергії у фінансовій сфері, активності, імпульсивність, бажання витрачати, але також і заробляти. Намагайтеся заробляти в ці дні більше, все ж сил повинно вистачати, беріться за все підробітки, проекти, починайте нові фінансові проекти або поновіть існуючі!

Будьте обережніше з партнерами і конкурентами, сім’єю з 28 січня по 3 лютого. Багато новин. Намагайтеся не особливо грубити рідним і близьким, тримайте свою імпульсивність під контролем.

Важливі дати і періоди в січневому гороскопі для Риб

З 3 січня по 4 лютого – привабливість, любов, харизма, фінанси.

З 11-15 – маса романтики і фантазії, ліні.

12 січня, пік плюс мінус 3 дні і 10 днів після – піковий період, зверне увагу на дружбу, любов, творчість, фінанси, секс. Дуже нервовий час і імпульсивний. Хоча гарний для кар’єри.

З 13-23 січня – будьте обережніше в фінансових і духовних питаннях, езотерики та сексі.

27 січня, плюс мінус 3 дні піковий період і 10 днів після – відпочивайте і займайтеся здоров’ям.

З 28 січня по 10 березня – зростуть витрати.

З 28 січня по 3 лютого – обережніше з рідними і партнерами.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 січня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,418