Все про вагістність
Все про вагістність

Риби – гороскоп на серпень 2017 від Марфи Бомбушкар


Хороший і активний місяць, можете його присвятити роботі і здоров’ю, а можете творчості і любові – вирішуйте самі. Питань з роботою і здоров’ям буде більше, багато спілкування, буде час для усамітнення і для громадської активності. У відносинах і фінансах слід бути обережніше. Місяць завершить період трансформації і принесе період стабілізації.

Працюйте над завданнями і зміцнюйте своє здоров’я до 6 вересня, період почався ще 21 липня, коли більше енергії стало для цих сфер. Час відстоювати свої права на роботі, особливо до 3 числа.

До 1 вересня багато спілкування і новин від партнерів, різних переговорів, почалося все 26 липня. Час розібратися з контрактами, обговорити і переписати!

З 23 липня у Вас йде період трансформації себе, сексуальності, психології, філософії, кар’єри (і багато іншого, ламаючий час, але детальніше було в минулому гороскопі) і буде він до 17 серпня, а потім тільки позитивні тренди. Думайте про те, як змінитися.

Більше любові і романів з 1 по 26 серпня, більше творчих ідей. Хоча і будуть напружені періоди для любові і відносин, творчості та фінансів, але в цілому 26 днів романтики Вам забезпечені, особливо спочатку місяця.

Перший пік буде 7 числа, плюс-мінус 3 дні, відчуття бажання самотності, бажання таємниць, бажання побути подалі від мирської суєти. Відпочиньте в ці дні, якщо є можливість. Намагайтеся не конфліктувати з клієнтами і не перевантажувати себе фізично і психологічно. Приділіть увагу здоров’ю і секретам. Гарний час підвести підсумки і усвідомити свої недоліки і секрети. Пік не поганий і не хороший, скоріш за все завершальний, трішки нудьги.

Досить непоганий час для відносин, фінансових питань (спадщина, розділ майна, пошуку підтримки), роботи над питаннями боргів, переговорів з бізнес партнерами, можна навіть з улюбленими людьми спробувати провести серйозні розмови про майбутнє з 8 по 14 (12) число. Ваша інтуїція буде сильна в ці дні, але з 11 по 15 число постарайтеся менше обманювати інших і перекручувати факти. Займіться своєю творчістю в ці дні, грошима, боргами, психологічної та сексуальної сферами, це гармонійний і вдалий період з 8 по 14.

Гарний час для роботи і кар’єри, серйозних завдань, важливих переговорів, показати себе керівництву, переробити проект, що впливає на Вашу кар’єру, приділити увагу керівництву з 12 по 16 серпня.

З 13 серпня у Вас почнеться період переоцінки відносин і сімейних питань, регрес і гальмування в цих сферах. Старі питання в цих сферах нагадають про себе, старі знайомі або сімейні новини, варто зайнятися ними, а не починати нові. Період до 6 вересня. Під час нього не робіть покупки електроніки, книг, не починайте нове навчання. Будуть проблеми з бюрократією та документами.

Перший напружений період для любові і відносин з 14 по 19 серпня, пік з 14 по 17, він буде складатися з двох трендів. З 14 по 17 число – тримайте свої ревнощі під контролем, бажання маніпулювати і управляти, обережніше будьте з друзями. З 15 по 19 – тримайте свої бажання під контролем, можете хотіти надто багато від любові, можливі негативні інтриги. У матеріальних питаннях, так само слід бути обережніше, відкладіть покупки і вимоги до інших. Бережіть свої нерви в ці дні.

Гарна новина для Риб (у всякому разі Ви один з тих знаків Зодіаку, для кого цей період найбільш помітний), буде повторення періоду з 16 серпня по 8 вересня (можливо навіть довше з 10 серпня до 15 серпня), який був з 14 листопада по 7 лютого. З 16 серпня по 8 вересня – працюйте над собою, зміцнюйте свій дух і свою віру в себе, покращуйте себе! Розберіться з психологічними проблемами, працюйте над упевненістю в собі. Розберіться з сексуальними проблемами. Час приділити увагу борговим питанням і стабілізувати фінансову сферу. Час зміцнити свою кар’єру і професійний шлях, можна і на нову роботу спробувати піти або нову посаду освоїти, професію. Час покращувати і зміцнювати духовний світ, професійний шлях, відносини з батьками і начальством, покращувати свою репутацію, переоцінити свої плани на майбутнє (особливо якщо вони були пов’язані з професією, можна навіть до старих повернутися). Позитивні дні. Прочитайте старий гороскоп на листопад, це ж аспект який повторюється і згадайте що було у Вас в листопаді-лютому.

Багато енергії і сексуальності з 17 по 25 число. Гарний час для роботи.

Можуть бути несподівані періоди у фінансовій сфері, позитивний час для роботи, питання прискоряться і результати будуть швидкі, довіряйте своїй інтуїції з 19 по 26 число. Позитивний період для фінансової сфери, роботи, кар’єри, здоров’я, сексу і психіки. Час проводити переговори і реалізовувати свої бажання.

20 серпня буде 2 піковий період, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – акцент на питаннях здоров’я і роботи. Гарний час змінити роботу або обов’язки на роботі, знайти нових клієнтів або почати довгостроковий проект. Дуже енергійний час і відповідний для нових починань. Так само в ці дні чекайте новин про заробіток, борги, кар’єру, проведіть переговори з цих питань або просто займіться ними. Піковий період – час старту.

Обережніше будьте з відносинами і фінансами з 23 по 27 число, можуть бути несподівані події і переломні моменти, намагайтеся бути скромніше і не поспішати, особливо в стосунках. З 23-27 найбільш напружений період для Ваших відносин і любові, інтриги можуть принести проблеми, не час розривати відносини.

Займіться косметичними процедурами з 26 серпня по 20 вересня.

Важливі дати і періоди в серпневому гороскопі для Риб

7 серпня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – підведіть підсумки, розберіться з таємним.

З 1 по 26 серпня – романтика і творчість, але будуть і складні періоди.

З 8 по 15 число – непогані дні для покупок і фінансів, важливого спілкування.

З 13 серпня по 6 вересня – переоцінка, регрес і гальмування у відносинах, бюрократії, навчанні, сімейних питаннях.

З 14 по 19 і з 23 по 27 серпня – обережніше з відносинами і грошима.

З 16 серпня по 8 вересня – покращуйте і зміцнюйте себе.

З 19 по 26 серпня – позитивний період.

20 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – акцент на роботу і здоров’я, багато нового в цих сферах. Час для нового старту.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 31 липня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,414