Все про вагістність
Все про вагістність

Риби – гороскоп на лютий 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць, насичений на події у фінансовій та психологічній сферах, бережіть гроші і будьте обережніше з інвестиціями і особливо боргами. Другим за важливістю буде Ваше робота, теж слід більше приділяти здоров’ю. Місяць несподіванок, дуже багато фінансових тем. Лютий принесе переломний період в житті, в кінці місяця, багато емоцій і можливості почати щось важливе. З лютого по червень Ви станите трохи більше інтровертні і повертатися до минулого.

З листопада по 7 лютого у Риб йде період оновлення і зміцнення психології, фінансів, поваги, пов’язаних з цими сферами питань, багато енергії і змін. У Вас ще залишився тиждень, а може навіть і трішки більше, часу поліпшити ці сфери. Працюйте над кар’єрою, джерелами доходів і витратами, психологією і інтимною стороною життя.

З січня до 4 лютого гарний час для жінок Риб, міняйте свій стиль, зовнішність. Гармонійний період для відносин і вдалий для фінансів, це стосується всіх Риб, займайтеся творчістю.

З січня по 10 березня у Вас зростуть витрати, більше енергії у фінансовій сфері, так що і доходи теж зростуть, будете більше працювати над цим. Лютий продовжить і почне багато фінансових середньострокових періодів, час заробляти гроші і витрачати їх. Обережніше будьте з фінансами з 20 лютого по 2 (5) березня, можливі непередбачені витрати і фінансові втрати. Постарайтеся не поспішати, не чекати більшого і не просити більшого, не здійснювати дорогі покупки, не давати в борг, не брати в борг, берегти стосунки з клієнтами та роботодавцями з 20-5 березня.

Будьте обережніше з розмовами і інформацією по 4 лютого, можуть бути несподівані новини, багато інформації, але це все поспішно і не зовсім вже точно. Можуть бути несподівані повідомлення від партнерів, друзів і сім’ї, спілкування з ними і, можливо, поспішних скандалів і роздратування. Постарайтеся не братися за масштабні інтелектуальні проекти.

З 4 лютого по 3 квітня у Риб буде посилена фінансова сфера, більш успішно вирішуватимуться фінансові питання. Особливо пов’язані із заробітком і джерелами доходів. Але ось з витратами (податками, спадщиною, боргами), ймовірно, будуть масштабні проблеми.

З 4 лютого по 17 березня буде повторення періоду, який був з 13 грудня по 23 січня (я описувала його в гороскопах на грудень і січень), знову будуть хвилювання і несподівані зміни у фінансових сферах (доходи та витрати), сексуальних питаннях, психологічному стані , допомозі. Але тепер зміни будуть вже безконтрольними. Як я писала вище, доходи повинні покращитися, а ось все що пов’язано з витратами (фінансові втрати і інші ЧП так само ставляться до цього) ймовірно буде не з приємного. Намагайтеся не влазити у фінансові афери, борги і кредити, обережніше з розділом майна. Відбудуться зміни, пов’язані з підтримкою, не особливо сподівайтеся на допомогу інших, вона може бути не такою як очікували. У лютому, особливо, з 20 лютого по 2 березня. Намагайтеся частіше розслаблятися і бережіть свої нерви. Період довгий і з піками, період бурі, все крихке буде зруйновано. Скоріш за все, буде повернення старих фінансових, психологічних фрустрацій, сексуальних питань і питань підтримки і допомоги, езотерики та смерті (спадщина і подібне).

З 6 лютого по 10 червня – переоціните себе і свої можливості, свою віру і кар’єру з досягненнями в житті, а також фінансову сферу – статті витрат, податки, борги, підтримку від інших і все, що Вам не належить, але Ви оперуєте цим. Будуть повернення в цих всіх сферах. Чекайте затримок і труднощів з перерахованими фінансовими питаннями, кредити будуть видавати пізніше або будуть труднощі в їх отриманні, як і будь-який інший допомоги від інших, поділу майна і отримання відсотків. Постарайтеся не брати і не давати нові кредити в цей період, і постарайтеся вирішити питання зі старими боргами. Психологічні та інтимні зміни так само відбуватимуться в цей час, теж буде затримка і перегляд цих сфер, повернення до старого. Відбудеться і певне повернення до старого способу життя або поведінки. Наприклад, можете знову почати курити або, знову, спробувати кинути. Гарний час розібратися в собі і своєму житті, фінансах, в меншій мірі в кар’єрі і бажаних досягненнях (нагородах), завершити розпочате і повернутися до старого. Але не починати нове.

Більше пліток і таємного спілкування, навіть через Інтернет, з 7 по 26 лютого.

10 лютого, піковий період плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – робота, здоров’я, обов’язки. Посилення всіх трендів існуючих в ці дні, прискорення в багато разів. Але головне це кульмінації в сферах і розуміння, необхідність діяти. Кульмінації стосуються роботи (колег, клієнтів, проектів) – приймайте рішення і найкраще про завершення, енергії буде багато – поспішіть завершити важливий проект, навантаження так само буде багато, втрата клієнта або співробітника, не скандальте з співробітниками. Питання обов’язків, будь-яких, може потрібно буде приділити увагу домашнім тваринам або чомусь іншому, гарні дні зважитися завести тваринку або позбутися від неї. Ну і здоров’я – розберіться з ним, якщо хворієте – хвороба посилиться, буде її пік. Якщо почали видужувати – видужаєте. Рішайтесь на лікувальні процедури, але операції відкладіть на квітень місяць.

Вас буде переповнювати творча енергія з 10 по 14 лютого, багато вітальних сил.

Напружений і конфліктний період для всього Зодіаку з 20 по 2 лютого. Для Риб найбільше проблем і напруги буде в фінансовій сфері і з друзями, секс і психології. З урахуванням характеру Риб, самі Ви можете в конфлікти і не ініціювати, так що обставини будуть зовнішніми.

З 20 по 25 лютого очікуйте фінансових трансформацій, скандалів з друзями, тиску на друзів і від друзів, фінансового тиску. Можливі проблеми пов’язані з сексом, психологічні фрустрації. Хоча фрустрації, агресивність, нетерплячість будуть з Вами з 20 по 2 лютого.

З 21 по 23 лютого – час для переговорів і навчання, але укладати угоди поспішно не варто.

З 24 лютого по 2 березня – зросте енергійність і поспішність, можуть бути непередбачені витрати або доходи (витрати вірогідніше). Бійтеся травм і аварій. Ваша агресивність і нетерплячість може принести багато шкоди. Не беріться за масштабне.

26 лютого, піковий період плюс мінус 5 днів і 10 днів після – піковий період посилить Ваші емоції, додасть ще більше енергії і бажання нового і змін в житті, особливо сильно він вплине на Риб народжених в ці дні! Ви як би прокинетеся, він не дасть Вам структуру і стабільність, але посилить Ваші почуття, інтуїцію, творчість, віру в себе і свої сили, дасть почати нове життя. Використовуйте 6е почуття, щоб зрозуміти, що Вам треба. Починайте жити по-новому. Але постарайтеся не самообманутися в ці дні.

З 26 лютого по 14 березня – багато спілкування, новин, знайомств, торгівлі, навчання. Хороший період для знайомств і переговорів (будуть і складні періоди, але короткі і не значні), навчання.

Час романтики і творчості з 28 лютого по 4 березня. Якщо буде можливість, постарайтеся відпочити, ледачий період. Сильна інтуїція, але в той же час і мрійливість.

Важливі дати і періоди в лютневому гороскопі для Риб

З 4 лютого по 3 квітня – поліпшення фінансової сфери, питань доходів і заробітку. Але все ж витрат буде більше, особливо непередбачених і масштабних.

З 4 лютого по 17 березня – несподівані зміни в доходах і витратах, особливо масштабні у витратах, спадщині, допомоги. Сексуальні і психологічні питання. Повернення старих питань в цих сферах.

З 6 лютого по 10 червня – ретроградність і інтровертність, переоцінка себе, затримки в фінансах і кар’єрних питаннях.

10 лютого, піковий період плюс-мінус 3 дні і 10 днів – дуже багато клопоту і турбот, бережіть здоров’я.

З 20 лютого по 2 (5) березня – обережніше з друзями і фінансами, остерігайтеся травм.

26 лютого, піковий період плюс мінус 5 днів і 10 днів після – час прокидатися і працювати над собою і своїм життям.

З 26 лютого по 14 березня – спілкування і навчання.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 31 січня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,503